Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W - Noname x Pwp a Orange Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-12 Příspěvek č. 17




Jak to nazvala moje drahá polovička - Certova zahradka roste a roste a ... dneska jsem ji radeji prenul na kvet, anzto velikost kyticek se pohybuje od cc 23 cm do 37 cm ...
.
Vim, ze se to nekomu muze zdat byt jungle, ale pocitam, ze se objevíi samci. A navic jsem necekal, ze mne z tech noneme seminek vyroste prakticky vse.
.
Ale nesatezuji si

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 12-03-2005 v 07:38 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 18

Shrnuti: Celkem kyti roste cca 30 dni. Z toho tyden 'jen tak', bez svetla a asi 5 dni jim trvalo, nez se rozjely po prendani pod svetlo. Takze bych to videl tak na +- 18 dni pod svetlem od zacatku, i kdyz ... ze...
.
Hnojeni: na zacatku jsem pouzil pouze vysevni substrat, po presazeni do velkych kvetinacu jsem dal do kazdeho cca 4 - 5 takovych tech hnojicich tycinek. Jak jsem psal, kdyz se zdalo, ze jsou kyti malo hnojeny (a prelity) tak jsem na dvy dny prestal zalivat a dal dle navodu startovaci davku hnojeni 'Univerzal LH'.
.
A prostor - cca 60s x 60h x 80v, predni strana odkryta - jeste nemam vetrak a tak by teplota byla moc, ale i tak je to uz DOST velke, takze musim vymyslet kam to presunu, asi poridim nejakou skladaci krabici jak tu ruzne lidicky doporucujou z toho OBI nebo tak nejak ...
.
Diky za kazdy (dobry ) nazor ...
.
P.S.:" Jsem zvedav, jak to bude vypadat za cca 50 dni na kvetu

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 12-03-2005 v 08:02 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 19

čus... hele z tohodle ti toho moc nevykvete ... a co se týče délky květu 50dní bych to určite nenechával... tak max 30 a pak si sežen nejakou genetiku a tohle ber jako čistě tstovací provoz na vyzkoušení a doladění skříně.. Mohl bys kdžtak nafotit growbox ?


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 12-03-2005 v 09:54 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 20

Mno jako testovaci provz to beru a urcite necekam 'vynos' 1/1 A jinak mam pripraveny na dalsi kolo master kush, ale vzhledem k tomu, ze neco takoveho delam poprve ... rozhodne ho nechci riskovat

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 12-03-2005 v 18:42 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crat
Stálý Člen

Karma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% PěstitelskáKarma uživatele Crat - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 21

Uzky stonky, patra daleko od sebe, dlouhý listy,...... Moc se mi to nelíbí. Nic moc z toho fakt nebude.

Old Post 12-03-2005 v 21:12 PM
Crat je offline   Profil uživatele Crat   Find more posts by Crat   Foto galerie člena Crat   Click here to Send Crat a Private Message   Add Crat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

nonamy jsou pro indoor na prd,ale nejdriv si to kazdy musi zkusit a spalit se

cau crate,jak pokracuje vystavba nove skrine?

Old Post 12-03-2005 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-15 Příspěvek č. 23




Takze toto je muj paperbox Nic moc a hlavne ho musim natrit zevnitr na bilo. Jinak max. teplota se pohybuje okolo 29 stupnu cca 7 cm pod lampou ... Stara se o to vetra, polozeny mezi kvetinacy uprostred a foukajici smerem vzhuru ... difne, ze

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 15:57 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-15 Příspěvek č. 24




Mno a kyticky k datu ... prihnojeno krystalonem na kvet ...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 16:01 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-16 Příspěvek č. 25

Photo no. 1: To je moje lampicka ... tedy je videt jen 'stinitko' (made by lacco), dost spatna fotka, nemam blesk

Photo no. 2: Detail na vetrak - hm, ja vim zadny odtah nic, ale umissteni a foukani smerem vzhuru na lampu staci k tomu, aby nahore pod lampou bylo kolem tech 29 - 30 stupnu. Nad lampou mam navic takovy zaviratelny 'odfuk', kudy jde teply vzduch ven a tak to pouzivam misto topeni

Photo no. 3: Kyti Doufam, ze (vsem navzdory ) neco vyroste - seminka jsou z noname, ale ta kyticka z ktere jsou ta byla supeeeer

Fakt jsem na to zvedav, nemusi prset, jen kdyz je na jointa

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 21:10 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-16 Příspěvek č. 26

Jsem to ale tele, tady jsou ty fotky

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 21:11 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

2005-03-16 Příspěvek č. 27




Hej, kam zmizely fotky, dal jsem 'pokracovat se zmenama' a je tu kulovy
.
Tak znova...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 21:15 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 28

Tak co se týče fotek, jsem pitomec: dal jsem sice pokracovat, ale predtim jsem ty fotky jaksi zapomel odeslat...
.
Jinak u toho stinitka / lampy je videt elektrika, ktera vede mimo bednu. Venku je starter se zbytkem - take prikryty bednou, ale mensi
.

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 16-03-2005 v 21:25 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasta.p
Stálý Člen

Karma uživatele rasta.p - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 29

Zdárek týpku.. Chce to vychytat pár much a 2 sklizen bude urcitě lepsi.. Jináč držím palce..

Old Post 17-03-2005 v 19:31 PM
rasta.p je offline   Profil uživatele rasta.p   Find more posts by rasta.p   Foto galerie člena rasta.p   Click here to Send rasta.p a Private Message   Add rasta.p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 30

už přepni na květ chlape nebo tam budeš mít jugli jako svine


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 18-03-2005 v 14:10 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 31

rasta.p: Mno, prave proto provozuju tohle prvni zkusebni pesteni, jak jsem psal, na pristi kolo bude master kush. jeste bych rad Nebulu, ovsem momentalne +- tech 1600 na seminka neni a nikdo v okoli zadnou genetiku nema natoz bozskeho nebulu...

Bensee: Poridim jim jeste vetsi bednu Tahle je od LG TV 70 cm uhlopricka ... Ale jak pisu, v zasobe jsou jeeeste vetsi, napr. od textilu

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 18-03-2005 v 14:16 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 32

The Keptn: Na kvet je prepnuto od 13.3, uz ted je to jungle Ale vzhledem k predpokladu, ze tam bude nejaky samec ktery bude nekompromisne premenen na mliko, tak by se tam melo nejake misto udelat ... Skoro se desim, ze by vsechno byly samice A vypada to, ze se nejake palicky uz zacinaji tvorit... Dalsi foto bude myslim asi v nedeli, kdyz si najdu cas...

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 18-03-2005 v 14:21 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2018 - 150w vanilla luna, AK47, orange bud - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9943690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív