Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First grow - 400 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Nápad First grow - 400 W Příspěvek č. 1

Hááj growers,
po několikaletém pěstováním veku rozjíždíme s kamarádem první indoor... takže nějaký technický důležitý věci:
room : Homebox 80x80x160
světlo : Sylvania Grolux 400 W
osazenstvo : 7x AK-47, 2x Hash Plant
zvlhčovač : SPS-808
hnojiva : Plagron Alga-grow, Alga-bloom, GHE Ripen
květináče : 25x25
ventilace : zatím noname větrák, brzo bude UFO
filtr : uhlíkový filtr 780m3/h
hlína : Plagron Royality Mix

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 02-02-2009 v 19:31 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2

Lampa je zavěšená 50 cm nad vršky, přiložený foto je z 5. dne 18/6. Kdyby měl kdokoliv z vás nějakou výtku, tak rád vyslechnu...

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Naposledy upravil Spawnmaster 03-02-2009 v 03:29 AM

Old Post 02-02-2009 v 19:39 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Cau, asi ti nejdou vlozit fotky, koukni sem http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

Jeste pouzij edite/delete, nemaz vsak prvni prispevek, jinak by sis smazal tema.

Aha, fotky mas v galerii, ale tady ne.

Old Post 02-02-2009 v 22:56 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 4

cau,
no ja vim, jak fotky vložit, akorát včera mi ku.evsky blbnul upload a net byl zabrzdenej, tak se mi to vůbec nezobrazovalo a ted ráno koukám jak puk :-D
každopádně ale díky hehe...

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 03-02-2009 v 03:31 AM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 5

caw
pocuj,to co za ventilator chces pouzit ked mas 780m3/h filter??
ale inac celkom,pekne nieco podobne chystamaj ja
aky mas typ boxu? po pripade mohol by si sem hodit nejake foto..aj boxu myslim..
caw

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 03-02-2009 v 13:53 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 6

to Bandita: zdravim! hele box mam tenhle: http://growshop.cz/katalog/detail/8...0-x-80-x-160-cm
větrák plánuju UFO průtok tak 370m3/h, vím , že je to o dost mín, než kapacita filtru, ale filtr jsem koupil omylem větší, ale už jsem si ho nechal, třeba budu zvětšovat room časem a myslím, že by to ani nemělo nějak vadit... pokud jo, tak mě někdo vyvedte z omylu :-))

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 04-02-2009 v 17:19 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 7

no vadit by to nemalo i ked,obecne pravidlo ze m3/h. ventaku ma zodpovedat m3/hod. filtru
mohlo by sa stat ze by to ventak nezvladol a neprefukol by filter
tym padom by ti nereguloval smrad v obdobi kvetu,prip.vymenu vzduchu
to musis mat po mrde velky filter kolko to ma cm?

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 04-02-2009 v 18:52 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tng
Stálý Člen

Karma uživatele tng - 93% PěstitelskáKarma uživatele tng - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 8

Čus. Mám úplně stejnou zvlhčovačku a měl jsem tam udělanou i tu rouru co tam máš ty, ale po nějaký době jsem zjistil, že je plná vody, která se mi tam nasrážela. Doporučuji vyřešit jinak. Dal jsem jí do svislé polohy, aby se voda vracela zpátky do mašiny, ale ani to nedělalo dobrotu. Nakonec jsem jí dal dovnitř a je bez problémů.

Old Post 04-02-2009 v 19:14 PM
tng je offline   Profil uživatele tng   Find more posts by tng   Foto galerie člena tng   Click here to Send tng a Private Message   Add tng to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tng! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

to Bandita: no ja doufam,ze to profoukne... mozna koupim o neco vykonejsi a necham si na nej od kamose udelat regulator,abych ho kdyztak okouril porande :-) hele ten filtr je dlouhej 65 cm...no je to dost noo hehe..jeste ho tam nemam nainstalovanej,tak to bude boj :-D
to tng: no jako taky zjistuju,ze se mi tam ta voda usazuje...mozna by to mohly vyresit vetsi diry a na konci udela taky diru, aby to z toho pripadne odtykalo ,ze bych tam na to dal nejakou nadobku,vis,kdyby se naklonila ta roura.... hele to jsi dal dovnitř tu zvlhčovačku celou?? no to mi nehrozí, protože není místo na ni...

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 04-02-2009 v 19:33 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 10

ahojj , nemyslis ze jeste silnejsi ufo nez 370m3/h co eventuelne planujes bude jak turbina, na ten mensi box co mas, aby se ti nevcus stan a neprolit ti ufem a aby ti nevrcel na maly otacky, to mu nesvedci, co mam ja Ufo 225 m3/h + regulator otacek ohulim naplno tak to fouka tak ze na to nasednu a muzu letet , mam to porad tak napul. Skoda toho filtru. Co takhle ho nabidnout treba v bazaru a koupit adekvatni k boxu atd. dyztak smaznu. hojjj

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 04-02-2009 v 19:49 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 11

to Mari: nooo...čoveče to není špatnej nápad... a s tím ufem máš asi pravdu, bych si doma zalítal noo..jak na létajícím kouzelnym koberci :-D no mozna v tom bazaru to zkusim,navíc by mi tam i zbytečně zabíral mrtě místa... dík za radu,asi by mě to nenapadlo :-D

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 04-02-2009 v 19:57 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
to Mari: nooo...čoveče to není špatnej nápad... a s tím ufem máš asi pravdu, bych si doma zalítal noo..jak na létajícím kouzelnym koberci :-D no mozna v tom bazaru to zkusim,navíc by mi tam i zbytečně zabíral mrtě místa... dík za radu,asi by mě to nenapadlo :-D
np , dyztak pm a promaznu, hojj ale je to vsecko jen muj nazor

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 04-02-2009 v 20:11 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tng
Stálý Člen

Karma uživatele tng - 93% PěstitelskáKarma uživatele tng - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 71  

zvlhčovačka Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster

to tng: no jako taky zjistuju,ze se mi tam ta voda usazuje...mozna by to mohly vyresit vetsi diry a na konci udela taky diru, aby to z toho pripadne odtykalo ,ze bych tam na to dal nejakou nadobku,vis,kdyby se naklonila ta roura.... hele to jsi dal dovnitř tu zvlhčovačku celou?? no to mi nehrozí, protože není místo na ni...


Udělal jsem to tak, že jsem vyvrtal díru z boku skříně a tu rouru jsem uriznul tak na 20 cm. Držela tvar a kdyz jsem jí dal lehkej náklon aby voda odtékala do zvlhčovačky tak to šlapalo. Hodně zdaru.

Old Post 04-02-2009 v 20:32 PM
tng je offline   Profil uživatele tng   Find more posts by tng   Foto galerie člena tng   Click here to Send tng a Private Message   Add tng to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tng! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 14

čawes...
to tng: tak problém, co jsi měl se mi vyskytl taky... kapalo mi to z ty hadice primo na chudaka kyti primo uprostred a pekne ji to prelejvalo a voda byla i na dně, takže mi nezbylo nic jiného, než radikální krok řezání, jako v tvém případě. trubku jsem uřízl tak, že kouká jen její konec, takže asi něco obdobného, jako ty... snad to bude v poho...
jinak kyti pomalu nabírají na rozměrech, přikládám inspirační foto ze 8. dne 18/6

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 05-02-2009 v 19:41 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 15

tak khytíí jedou,už se na to pomalu nechá koukat... včera dostali první zálivku Alga-grow, foto je ze dne č. 12 x 18/6

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 09-02-2009 v 19:29 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 16

po 17 dnech růstu přepnuto z důvodu menšího prostoru na květ, nastaven Scrog, snad se osvědší, zatím 3x zalito Alga-grow, foto z 2. dne 12/12

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 18-02-2009 v 20:59 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
15-11-2014 - First grow mazar 600w - 87 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5647200 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív