Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Je vhodná čistá destilovaná voda do bubleru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BorisBritva
Nový Člen

Karma uživatele BorisBritva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

Hydroponie Je vhodná čistá destilovaná voda do bubleru? Příspěvek č. 1

Ještě by mě zajímalo,jestli můžu do bubleru a na postřik použít čistou destilovanou vodu. Myslím tím tu pro technické účely,páč jsem žádnou jinou neobjevil. Jo a v akvaristice mi pán tvrdil,že destilka má pH 0. Podle mých (dost nepřesných) měření mi to vychází tak na 4-5. Tak jak to tedy je s destilkou? A co EC ..měřil to někdo z vás?

Old Post 01-07-2005 v 11:03 AM
BorisBritva je offline   Profil uživatele BorisBritva   Find more posts by BorisBritva   Foto galerie člena BorisBritva   Click here to Send BorisBritva a Private Message   Add BorisBritva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 2

zdar borisi,

pH destilky=0? pan v akvaristike bol urcite opity, akvarista by taku kravovinu nemal z ust vypustit ani omylom, ale budiz, nech mu dobre kvitne obchod.

Nie, ze by som ta chcel nejako velmi usmernovat, sle skusal si uz na groweri vo forach vpravo hore "Hledani"? Je to MOOOC sikovna vec
Vies, vela ludi na groweri nie je prilis nadsenych z toho, ked pride novy uzivatel, a prve co urobi je, ze zalozi novy thread a pyta sa na nieco, co sa tu uz vela krat preberalo...

skus napriklad tu

piss a vela zdaru

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 01-07-2005 v 11:19 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

hele nemá destilka náhodou neutrální ph a to 7 nebo kolik to je?

Old Post 01-07-2005 v 11:36 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 4

Ano, spravne by mela destilka mit 7. Ale to co koupis v pet lahvi na benzince, nebo v supermarketu ma to pH trochu jinde. Ona neni totiz uplne cista.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 01-07-2005 v 11:39 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BorisBritva
Nový Člen

Karma uživatele BorisBritva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Jo jo,sorráč hledal jsem jak pominutej,ale nikde jsem se nedočetl,jestli je vhodná do bubleru.. Navíc se tu všichni ohledně destilky jen dohadujou,tak nevim čemu mám věřit. Jo a ještě mám možnost sehnat destilku z nemocnice. To je to samý? Jak to tak vypadá,tak není destilka jako destilka. A jak je možný,že když smíchám litr destilky s 5ml vody z kohoutku,tak pH vyletí na 7 !? Co to potom proboha udělá při smíchání s hnojivem..?

Old Post 01-07-2005 v 11:54 AM
BorisBritva je offline   Profil uživatele BorisBritva   Find more posts by BorisBritva   Foto galerie člena BorisBritva   Click here to Send BorisBritva a Private Message   Add BorisBritva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6

no ja bych teda destilku nedaval do bublaku..... a na postrik pouzivam kojeneckou vodu protoze je levnejsi(a ta z kohoutku ucpava pory....)
a jinak do toho bubleru by ta voda stacila prevarit nebo ne???(kdyz se prevari je to skoro jak ta kojenecka)ale tto nevim jestli je pravda rekla mi to moje pritelkyne.....peace

Old Post 01-07-2005 v 13:05 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 7

mno já bych řek že pro přípravu živného roztoku je destilka luxus - stejná dávka hnojiv dá menší hodnotu EC - kořenový stimulátory budou makat líp - bude nižší riziko poškození kořenů a přehnojení atd atd - to samý na postřik - a zajímavá by byla na flush

Snark in the System

Old Post 01-07-2005 v 13:29 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MedicalUser
snarku ale kde vzit tolik destilky? mensi system tak 25litru tejdne.
slysel sem od kamose ze se prodavaji nejaky krabice, ktery se napojej na kouhotek a pak z toho tece prakticky destilka. ale kde a zakolik to netusim

http://www.aquel.cz/obsah.php?clane...c775628662460e1

A jeden mame doma a nemuzu si stezovat Dokonce ma ta voda i lepsi chut Ale cena je myslim kolem 20000,- :c/

Old Post 01-07-2005 v 14:13 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 9

medical user plus firestarter
no otázka zněla zdali to lze použít
jojo reverzní osmóza je super - teče z toho EC kolem 0,03 - 0,08 podle tlaku, vody atd. daj se sehnat tak vod sedmi kůlů na 25 - 30 litrů denně

Snark in the System

Old Post 01-07-2005 v 15:27 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 10

hele mam doma neco takoveho na vyrobu destilky...je to takove sklenene..no proste je to divny a chtel jsem si z toho udelat vodnika ale rekl jsem si ze je to skoda...kdyxby nekdo mel zajem muzem se domluvit a poslu foto..

Old Post 02-07-2005 v 15:42 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8039950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív