Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nedůvěryhodné seedbanky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tqmasek
Nový Člen

Karma uživatele Tqmasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 33

čest, tady je stránka s adresami na spolehlivé seedsbanky na konci jsou i ty omrdávky(je to ale v angličtině) http://www.seedbankupdate.com/su.html

Kámoš si objednal zase tady: http://www.amsterdammarijuanaseeds.com/ platil bank.převodem a vše došlo v pohodě do14ti dnů, 10+10semen zdarma

PRAVDA O GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ
video:stavba growroomu-hlína(5 dílů)]
video:I grow Chronic-hydroponie(9 dílů)
mooc pěkný 1000W

Old Post 29-12-2007 v 11:31 AM
Tqmasek je offline   Profil uživatele Tqmasek   Find more posts by Tqmasek   Foto galerie člena Tqmasek   Click here to Send Tqmasek a Private Message   Add Tqmasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

METALSODIK:ty hele pořádně se podívej alien mám draší semena nirvana jelikož eastseeds mám tak tam všechny semena stojí od nirvany 18 eur na na alienu stojí všechny 19,50 eur tak příště se pořádně dívej a potom něco piš je to jen moje odpověd

Old Post 29-12-2007 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 35

jo, měl jsem napsa dražší a ja napsal levnější ale myslel jsem to tak jak píšeš , že stojí o 1.5 eur více a zato ten Dutch Passion stojí o 2 méně , tak je to semeno od semena různé, ale né drahé jak prase jak říkáš.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Naposledy upravil metalsodik 29-12-2007 v 16:21 PM

Old Post 29-12-2007 v 16:15 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


tak tohle mi přišlo po 4 měsících z nirvány..ty pytle moc duvěry nevzbuzujou..neví jestli tím mám vůbec ztrácet čas.


jo a ten kulich je mi malej...

Naposledy upravil 11-01-2008 v 13:53 PM

Old Post 11-01-2008 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorel
Nový Člen

Karma uživatele dorel - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 37

to: ydom

Obědnával jsem z Nirvany, seeds a došli mi ve stejném balení jako tobě.Malý gramáče se zkratkou modelu.Nirvaně moc nedůvěřuji skrz genetiku, to co mi vykličilo z 30-ti semen bylo ubohý.A finální produkt taky nic moc.... kulich je zvláštní bonus od seed banky....

Old Post 13-01-2008 v 16:35 PM
dorel je offline   Profil uživatele dorel   Find more posts by dorel   Foto galerie člena dorel   Click here to Send dorel a Private Message   Add dorel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 38

Ja som nirvane poslal v obalke 60Eur(pred cca 10mesiacmi) a do teraz mi neprislo nic,na email mi odpovedali ze peniaze prisli,ale sa stahuju do novych priestorov a od vtedy sa neozvali,ani po mojom kazdodennom pisani im!!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 09-01-2009 v 18:01 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerzone
Nový Člen

Karma uživatele powerzone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 39

no ja bych nirvane vubec neveril, skuste se podivat na jejich obchod a zvolte si nejaky model a dejte recenze (reviews). Je tam nekolik recenzi, v kazde je neco jinyho ale autor je porad stejnej (nirvana lower) !. Este k tomu jsem se docetl u modelu hollands hope tohle - 700 grammes per plant :-D coz je smesne, este k tomu kdyz je to out :-D takze f*ck off nirvana. Toď moje rada :-)

Old Post 15-01-2009 v 08:44 AM
powerzone je offline   Profil uživatele powerzone   Find more posts by powerzone   Foto galerie člena powerzone   Click here to Send powerzone a Private Message   Add powerzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od powerzone
no ja bych nirvane vubec neveril, skuste se podivat na jejich obchod a zvolte si nejaky model a dejte recenze (reviews). Je tam nekolik recenzi, v kazde je neco jinyho ale autor je porad stejnej (nirvana lower) !. Este k tomu jsem se docetl u modelu hollands hope tohle - 700 grammes per plant :-D coz je smesne, este k tomu kdyz je to out :-D takze f*ck off nirvana. Toď moje rada :-)

tohle možná bude trochu offtopic... ale co znamená to
"700 grammes per plant :-D coz je smesne, este k tomu kdyz je to out :-D"
ty myslíš, že na kytce ve skříni vypěstuješ víc, než pod sluníčkem? naivko navíc sou kytky, na kterejch se dá vypěstovat i dost přes kilo
(teda u nás asi ne, ale kdo ví? )

a btw, já sem z nirvány objednával... semínka přišly do deseti dnů, samozřejmě v přepravce a prozměnu v rukavicích vyklíčilo jich 10 z 10-ti, bohužel nepřežily, protože se jednalo o můj první pěstovací pokus, takže sem je hned přelil a zahubil...
a nirvána má i odrůdy, za který se určitě nemusí stydět... jejich afghan, auroru indicu, pure power plant nebo ice si hodně lidí chválí... přesto bohužel osobní zkušenost s nimi nemůžu poskytnout

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 15-01-2009 v 09:19 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerzone
Nový Člen

Karma uživatele powerzone - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 41

doted sem si to myslel, ale tak co uz, z chyb se clovek uci. Ale stejne ty recenze tam me docela odrazujou :-/

Old Post 16-01-2009 v 10:21 AM
powerzone je offline   Profil uživatele powerzone   Find more posts by powerzone   Foto galerie člena powerzone   Click here to Send powerzone a Private Message   Add powerzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pampo
Nový Člen

Karma uživatele pampo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 42

Caligula napísal že "Což třeba u Euforie z Vídně se mi nestalo" a verím tomu lebo už tri roki nakupuje seeds vo viedni v predajni BUSHDOCTOR a ani raz som nemal problem až na pár zŕn, ale to bol zanedbatelný počet
takže BUSHDOCTOR vrelo odporúčam www.bushdoctor.at

Old Post 19-01-2009 v 19:16 PM
pampo je offline   Profil uživatele pampo   Find more posts by pampo   Foto galerie člena pampo   Click here to Send pampo a Private Message   Add pampo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od powerzone
no ja bych nirvane vubec neveril, skuste se podivat na jejich obchod a zvolte si nejaky model a dejte recenze (reviews). Je tam nekolik recenzi, v kazde je neco jinyho ale autor je porad stejnej (nirvana lower) !. Este k tomu jsem se docetl u modelu hollands hope tohle - 700 grammes per plant :-D coz je smesne, este k tomu kdyz je to out :-D takze f*ck off nirvana. Toď moje rada :-)


na kytce jde udělat 700g outdoor v klidu. vem si logicky že zasadíš na jaře sazeničku nebo i připravenou větší kytku. dejme tomu že začne kvést uprostřed srpna - tzn asi 5 měsíců růstu...za tu dobu můžeš mít 3m keř ... chápeš?

a co se týče nirvany, je pravda že třeba na ice a power plant jsou chvály ale do ničeho jinýho bych nešel...hodně lidem se letos stalo že kytky od nich začali kvíst v září nebo i říjnu, což mluví samo za sebe - kytka je pak dobrá leda na mlíko)
já mám osobní zkušenost s durbanem indoor. všechno dobrý. až na to že to bylo kvalitou horší kouření než ledajaký "čechy" (maximálně pětiprocentní noname)

když je tu tolik lepších nabídek proč zrovna řešit nirvanu

Old Post 20-01-2009 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 44

rozhodně nirvánu neni třeba řešit... mrkněte na KC Brains nebo Mandala Seeds, semínka za pár babek (KC 15E, MAN 15-20E) a přitom genetika vyšší střední třídy, pokud to má bejt na out, tak asi ani lepší seedbanky nenajdete

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 20-01-2009 v 10:37 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0755690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív