Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nedůvěryhodné seedbanky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 17

Co jsem slyšel tak Nirvana je v pohodě, ale nemám s ní zkušenosti..

Old Post 13-10-2007 v 07:34 AM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.drôt
Stálý Člen

Karma uživatele dr.drôt - 55% PěstitelskáKarma uživatele dr.drôt - 55% PěstitelskáKarma uživatele dr.drôt - 55% PěstitelskáKarma uživatele dr.drôt - 55% PěstitelskáKarma uživatele dr.drôt - 55% PěstitelskáKarma uživatele dr.drôt - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 18

Nirvana shit...Poslal som lowe, po mesiaci nič. Na e-mail odpovedali že prachy majú a semka posielajú, a zasa nič...teraz už ani neodpovedajú...FUCK THEM...

,Nebula makro 1 2 3 4 5 6 7
Nebula SoG 250wThe end...
NL,Apollo11 SoG 250wThe end...

Čím väčšie klamstvo, tým väčšia propaganda.

Old Post 24-10-2007 v 18:07 PM
dr.drôt je offline   Profil uživatele dr.drôt   Find more posts by dr.drôt   Foto galerie člena dr.drôt   Click here to Send dr.drôt a Private Message   Add dr.drôt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 19

....ale zase mi nejde do hlavy, proč dáváš klíčit semena do rockwoolu, já to vždy klíčím normal metodou na odličovací tampóny, udržovat pořád vlhké, nikoliv bazén, a když se semenama nic neni tak vždy vyklíčej. jestli to neni na malý semínko v RW moc kyselý....:I

mrak

Old Post 26-10-2007 v 10:30 AM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 20

no ono 35eur za Skunk1 z "neznačkový" seedbanky je celkem ojeb samo o sobě.. Třeba u Sensi Seeds je za 29,- ...
a v rw bych taky neklíčil..

Old Post 26-10-2007 v 14:05 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siki
Stálý Člen

Karma uživatele Siki - 42% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 21

Semena od nich jsou opravdu na prd. Z 10 seeds byly 4 puklé ze zbytku vylezlo jen jedno a ještě k tomu samec, takže to fakt nasere . Jednalo se o Sk1.

Siki

Old Post 26-10-2007 v 17:25 PM
Siki je offline   Profil uživatele Siki   Find more posts by Siki   Foto galerie člena Siki   Click here to Send Siki a Private Message   Add Siki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 22

Obcas je to seedbankou a obcas mistnim prodavacem ,ktery klidne mohl mit ty seminka v lednici par let.
Rozhodne se vyplati kupovat od vyskousenych seedbanek a ne od tehlech beckovych firem o kterych jsi nikdy neslysel

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 27-10-2007 v 02:01 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od dr.drôt
Nirvana shit...Poslal som lowe, po mesiaci nič. Na e-mail odpovedali že prachy majú a semka posielajú, a zasa nič...teraz už ani neodpovedajú...FUCK THEM...


mám stejnej problém s nirvánou,napsali mi, že peníze dostaly a objednávku odeslaly? dr.drôt už ti to došlo? je to právě měsíc..
pomůžete mi please splácnout nějakej konstruktivní mail v angličtině,nemám se na koho s tímto obrátit..

Old Post 02-11-2007 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 24

Já jsem už nakupoval u dost obchodu , Nirvána několikrát a vždy do 14 dní , nikdy se mi nic od nikoho nestratilo. Jinak poslední dobou používám ALIEN , tam jsou některé semena od Nirvány levnější než u ni. Jinak Od alienu běžně do 11 dnů , doporučuji.
http://www.growshopalien.com/onlineshop/

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 02-11-2007 v 18:17 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

seeds bank Příspěvek č. 25



Tak nevim dovezl sem si z amstru od sensi asi 30semen, a zatím z 10semen 3 samci tak už pomalu přemejšlim nad pylem pač mě to házet dokoše moc neba grrr

Naposledy upravil Dadenka 06-12-2007 v 20:45 PM

Old Post 06-12-2007 v 20:39 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od dr.drôt
Nirvana shit...Poslal som lowe, po mesiaci nič. Na e-mail odpovedali že prachy majú a semka posielajú, a zasa nič...teraz už ani neodpovedajú...FUCK THEM...


Cafte, cafte...Ja som s Nirvanou uz spokojny 3 rokom..semiacky boli vzdy v poho vzdy dosli v poriadkyu. Ku klicenie len tolko vzdy vyslo cca 7-8 ..coz je dobre.
NIEKTORE SEMIACKA A NIE LEN OD NIRVANY SA MI STALO ZE MALI SEMIACKA PRILIS TVRDY OBAL, TAK SOM MU POMOHOL PRASKNUTIM...OPATRNE A SUPAR VYSLI AJ TIE

INac objednavam od Dutch passion, Nirvana, Mandala seeds, aeste zo shopu vo Wiedni www.hemcy.at Semiacka dosli do max. 14 dnu , vzdy bez problemu.....I8nac preferujem platbu Medzinarodnym bankovym prevodom

Old Post 07-12-2007 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 27

já jsem objednával přes eastseeds od Nirvany model Hawaii x Maui Wowie,a semínka přišli v pohodě,ovšem klíčivost 3/10,a ještě k tomu všechny 3 samci kua
Ale přímo od Nirvany jsem neměl problém s modelem s ničim,max. do 15ti dní přišli seeds v pořádku,s dobrou klíčivostí a malym výskytem samců,téměř nulovým,takže asi tak no...

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 07-12-2007 v 21:05 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Alien tam je to drahý jako prase když se podíváte oproti eastseeds.com tam to maj levnější heč

Old Post 16-12-2007 v 22:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atheas
Nový Člen

Karma uživatele Atheas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 29

v seed bankách si nevyberete já mám trřeba špatné zkušenosti se sensi seeds..

Old Post 28-12-2007 v 22:32 PM
Atheas je offline   Profil uživatele Atheas   Find more posts by Atheas   Foto galerie člena Atheas   Click here to Send Atheas a Private Message   Add Atheas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 30

se Sensi Seeds? a objednával jsi přímo od nich,nebo přes nějakej server se semenama co nabízej od více bank,já objednával JH od Sensi a přišlo to v poho,i poměr samců/samic byl 50/50,semínka došli do 14ti dní,se Sensi jsem Max. spokojen, už jen kvůli jejich genetice,která je moc dobrá

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 29-12-2007 v 09:16 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od martin4688
Alien tam je to drahý jako prase když se podíváte oproti eastseeds.com tam to maj levnější heč


No to je zavádějící, je to odrůda od odrůdy jiné, ale vcelku jsou ceny vyrovnané a i u jiných bank se to moc nemění, spíš bych řešil spolehlivost a poštovné + bonusy.
Jinak Dutch Passion Standard Durban Poison stojí u alienu o 2 eura miň než u eastseed . com a na druhou stranu semena od Nirvány jsou o 1,5 eur levnější, tak neví co je dražší jak prase.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 29-12-2007 v 09:33 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 32

já sem spokojený s nirvanou od eastseeds vyklíčilo 10/10 a všechno jsou to krásné kytky ,sice to byla moje první obědnávka a jiné zkušenosti nemam.. na out se chystam obědnat super skéro a durbana tak doufam že to bude stejně v pohodě

Podle mě je to o štěstí .. nevyklíčit můžou i seedy za 100euro i když u nich bych předpokládal jistou záruku

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 29-12-2007 v 09:42 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6800000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív