Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jock Horror při 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Jock Horror při 250W Příspěvek č. 1




ahoj lidi
tuto je můj třetí indoor a rád bych se s váma podělil o ftoky a názory co a jak vylepšit

hned sem začal dokumentovat:
1.už lezou
2.to už je jim 6 dnů
3.a tady maj 12 dnů

pokud budou nějaké dotazy, rád se je pokusim zodpovědět

Naposledy upravil Ronson 05-10-2005 v 10:56 AM

Old Post 05-10-2005 v 10:50 AM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 2

Trochu se rozepiš kolego.Watáž,papání,více foto pěstírny,atd.........
Zatím ktomu není co jiného dodat

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-10-2005 v 12:18 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 3

mnooo asi tak nejak....

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 05-10-2005 v 12:48 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 4

já bych dodal že jock horror je dobrý výběr jinak asi fakt nicjinak kdybys dělal řízky tak sem zájemce

Old Post 05-10-2005 v 13:11 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 5

jj dobrej vyber ale nez ti to dokvitne tak se uslintas k smrtikwete to fakt dlouho ale jestli je pravda ze se mu delaj tichromy i na stonkach a ty se tim pak uplne trpiti asi to bude stat za to!gut luck

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 05-10-2005 v 15:38 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 6





250W na růst.......bohužel rovnou dopředu říkam bude i na květ(stejná)
hlína:směsice perlitu, lignocea, zahr. sub. a nějaký hlíny na kaktusy
větrání:velkej ventilátor na proudění vzduchu
bohužel odvětrávání nemám......mám omezený možnosti a taky finance

rovnou se teda přiznám, že teplota ve skříni asi není příliš idealní, protože tam mám přes 30°C a na tmu 24°C......ale říkejte si, co chcete kytky rostou a dělaj mi radost



další věc, co se musim přiznat.......trochu sem vám lhal, ale ne umyslně!!

mám ve skříni dva JH a dvě WW (fandim všem )


tak ty fotky :

stínítko už nemá ty dva větráčky po stranách, ani sklo dole a nahoře je udělaná díra......




pak tu mám vyfocenou kytičku, kterou sem zkoušel zasřihnout FIM metodou a bojim se, že sem jen zkrátil listy....

Naposledy upravil Ronson 05-10-2005 v 20:46 PM

Old Post 05-10-2005 v 16:02 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7


eště pohled na všechny.....

Old Post 05-10-2005 v 20:49 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8---horsefeat
Nový Člen

Karma uživatele sk8---horsefeat - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

Cus, prosim te nemuzes mi napsat co vsechno si mam koupit abych mel sodik lampu komplet? Dik....

Old Post 05-10-2005 v 21:27 PM
sk8---horsefeat je offline   Profil uživatele sk8---horsefeat   Find more posts by sk8---horsefeat   Foto galerie člena sk8---horsefeat   Click here to Send sk8---horsefeat a Private Message   Add sk8---horsefeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 9

zaujimave stinitko:-)) good luck...
P.S. su take nazltle?? alebo je to svetlom?

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 06-10-2005 v 13:55 PM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 10

jj stinitko je trosku haluzovy ale jinak funkci plni..
ale co sem chtel rict tak to ze ta teplota neni vubec dobra kwitka ti sice rostou ale moc jim to nesveci a v kwetu to nejspis poznas pokud s tim neco neudelas...
a pokud to nepoznas v kwetu tak pri sklizni...

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 06-10-2005 v 15:28 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 11

=====to rixo=====jedna kytička je taková světlejší, ale jedna je zase naopak hodně zelená....



=====to SCRAT=====nemam kam odvětrávat, tak nevim, jak jinak bych tu teplotu ovlivnil........

Old Post 06-10-2005 v 17:00 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 12

no to je tezky...ale proc nemuzes odvetravat??to je to nekde v rohu mistnosti??jediny co muzes udelat zadarmo tak to zvednout lampu.... to je jasny!
ale neco s tim opravdu udelat by te stalo dobry penize...[H2O,nurturelite]

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 06-10-2005 v 19:24 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Škůdci TEPLOTA Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Ronson

rovnou se teda přiznám, že teplota ve skříni asi není příliš idealní, protože tam mám přes 30°C a na tmu 24°C......ale říkejte si, co chcete kytky rostou a dělaj mi radost


for Ronson

Pokud nemůžeš odvětrávat pěstírnucož je docela špatnénebot kytky mají velice rády čerstvý vzduch,tak jim alespoň dopřej ze začátku hodně vlhkosti.Nic o vlhkosti nepíšeš a ta je také velice důležitáze začátku růstu je lepší čím více,tím lépe já osobně jsem díky zvlhčovači vzduchu udělal v pěstírně 99 % vlhkostia díky tomu mi zakořenily o polovinu rychleji než když jsem měl nižší vlhkost.Píšeš že nemáš moc financí,tak že asi zvlhčovač vzduchu pořizovat nebudeš,pořiď si alespoň nějaký rozprašovač a dvakrát-třikrát denně je pořádně pomlž a na stěny zavěš vlhké hadry které budeš pravidelně namáčet.Díky tomu kytky lépe snesou vyšší teplotu.
Držím ti palce a sleduji tvůj další vývoj.
Zatim

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-10-2005 v 22:52 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 14

=====manhuntt=====jj, to už sem udělal.mam tam ručník, ktrej každej den tak dvakrát vlhčim........a rozprašovač mám taky takovej malinkej za 60Kč,ale bojim se tam stříkat, když svítim, aby to nejak neškodilo kytičkám.......sem si říkal, že je to pálí, tak rozprašuju jen když je tma..........ale je to jen můj názor??!!

Old Post 07-10-2005 v 08:53 AM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15






tak přihazuju další fotky....


1.zde je 16 dnů starej JH......má krásnou zelenou barvu (na začátku byla tehle kytička nejmenší a vylezla poslední)

2.,3.zde je opět JH, pokoušel sem se ho zastřihnout FIM metodou, ale bohužel se mi to asi nepovedlo...

4.zde už je WW, oproti JH je menší a jasně světlejší

5.taky WW, je velmi podoná WW z obr. č. 4.

Old Post 07-10-2005 v 09:10 AM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frey
Nový Člen

Karma uživatele Frey - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 16

Rozprašovat určitě jen při tmě!!Kyti většinu vody přijímaj právě v noci!!Přes den jen ten ručník,pro udržení vzdušné vlhkosti!Aby se vláha neodpařovala od kytek!Jinak dost dobre!

Old Post 07-10-2005 v 09:29 AM
Frey je offline   Profil uživatele Frey   Find more posts by Frey   Foto galerie člena Frey   Click here to Send Frey a Private Message   Add Frey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí
26-07-2008 - Jock Horror II. - 14 odpovědí
08-03-2008 - Jock Horror - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9820420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív