Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Proč lidé volí jako foto týdne schéma?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Používáš hlasování o Foto Týdne v Galerii?
Ano, každý týden hlasuji pro pěkné palice
Ano, obvykle hlasuji pro schémata a jiné nefotografické věci
Ne, systém Galerie je pro mne příliš složitý na pochopení
Ne, Galerie a foto týdne mne vůbec nezajímá
Ne, nevím kde se hlasuje
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Proč lidé volí jako foto týdne schéma?! Příspěvek č. 1

Nejde mi do hlavy, jak mohlo citymanovo schéma:

http://grower.cz/home/potw.php?

získat devět hlasů v anketě o foto týdne. Ne, že by bylo nějak ošklivě provedeno , ovšem co má co dělat schéma v anketě o foto týdne? Je přeci jasné, že jako foto týdne chceme vidět květiny a palice!

Co si o tom myslíte? Je chyba na naší straně a funkčnost Galerie je příliš složitá např. pod vlivem?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 25-01-2005 v 09:35 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

Galerie se da snadno preklepnout a misto zvetseni fotky se da hlasovat. Mam firefox a tam musim pro zvetseni klikat na spodni okraj fotky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-01-2005 v 09:40 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 3

2carlos: pridej do ankety: nevim kde se hlasuje ...

me pripada foto tydne dost zastrceny, mozna by to kazdyho mohlo vopruzovat jako PMko kazdej by pak hlasoval a bylo by vic hlasu > korektnější výsledky... ja osobne jsem hlasoval na foto tydne jen malo.. ale rad to zmenim..

foosball

Old Post 25-01-2005 v 14:54 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

firefox a zvetsovani fotek Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mementor
ja mam taky mozzilu firefox 5.0, ale fotky mi nejdou zvetsit vubec


Kdyz sjedes mysi sipkou na spodni okraj fotky, zmeni se na ruku a kliknutim zvetsis. Funguje to jen u fotek, ktere zvetsit jdou. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 25-01-2005 v 16:18 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Galerie se da snadno preklepnout a misto zvetseni fotky se da hlasovat. Mam firefox a tam musim pro zvetseni klikat na spodni okraj fotky.
presne tak už sa mi to pár razy stalo

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 25-01-2005 v 16:48 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Já bych jen chtel rict, ze se mne nova verze galerie zda trochu nestastna. Treba to posunovani fotek... Nekdy se posunuji,aniz bych chtel. Ta orientace v ni se mne taky moc nazamlouva, pokud ma nekdo spoustu fotek a ja se chcu podivat na nejakou posledni, tak trva moc dlouho, nez se tam dostanu. Mozna je to jednoduchy a ja v tom jen nenasel tu jednoduchost. Je fakt ze uz ted do galerie moc nechodim a tudiz nehlasuju. osobne bych privital starou verzi galerie. tot vse, mejte se

Old Post 25-01-2005 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

Me se uz mockrat stalo, ze jsem hlasoval pro nakou fotku uplnym omylem. Urcite bych ten "click" pro hlasovani dal nekam jinam.

Old Post 25-01-2005 v 18:47 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od futeW
Já bych jen chtel rict, ze se mne nova verze galerie zda trochu nestastna. Treba to posunovani fotek... Nekdy se posunuji,aniz bych chtel. Ta orientace v ni se mne taky moc nazamlouva, pokud ma nekdo spoustu fotek a ja se chcu podivat na nejakou posledni, tak trva moc dlouho, nez se tam dostanu. Mozna je to jednoduchy a ja v tom jen nenasel tu jednoduchost. Je fakt ze uz ted do galerie moc nechodim a tudiz nehlasuju. osobne bych privital starou verzi galerie. tot vse, mejte se

Jak bylo řečeno, stará Galerie je přístupná z navigační lišty nahoře ve fóru. Malý tip pro "posuvník fotek": v určitých prohlížečích lze prostředním kolečkem na myši posouvat bez nutnosti najíždění na šipky nahoře a dole. Také po kliknutí na šipku by se pousování mělo zrychlit i když rychlost dost záleží na prohlížeči a rychlosti počítače. Já vše optimalizuji na co možná nejnovější Mozillu (Firefox osobně nemám příliš v lásce, i když jádro by mělo být shodné).

citace:
Původní příspěvek od jackie
2 carlos : nevím, kde bereš jistotu, že jako foto týdne chceme vidět květiny a palice...pokud získalo devět hlasů, svědčí to o tom, že se pleteš...

On už ten název - foto - napovídá o co by se mělo jednat. (ne o kresbu, malůvku ani skicu ). Samozřejmě jsme tu na fóru o growingu konopí, což nechává stranou veškeré off-topic záležitosti. A co zbývá? No v podstatě jen ty rostliny .

Díky všem, speciálně Big za konstruktivní připomínky. Povídejte dál co vás napadá, bedlivě poslouchám .

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 26-01-2005 v 22:11 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9

No mylsím, že Carlos v konfrontaci s Jackiem má určitě pravdu.

O nové galerii si také myslím, že není zrovna nejvymakanější, ba je spíše problémová, ale možnost zvolení oldschool galerie to řeší.

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 29-01-2005 v 19:31 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 10

Dnes jsem dostal upozorneni, ze jsem vyhral soutez o foto tydne Fakt jste me potesili, tak jsem hledal, ktera fotka to ziskala, jestli nejaka z poslednich mych pekne nafocenych kytek a ejhle, nekdo nominoval moje schema pro lamy, a dokonce i odhlasoval Taky to lidi nechapu, ale diky moc.

Btw: nejde nekde vyhrabat z DB jen vyherni fotky z kazdeho tydne? nekde nahromade vsechny, co vyhraly? Jestli jsem malo klikal, jen me nasmerujte. dikes

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 10-03-2005 v 15:35 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 11

Jinak diky!! moc za odkaz na starou galerii. Obrazky jdou videt cele, nemusim je honit v mini sloupecku a je to vubec prehlednejsi.

Nic proti, design nove je super, ale je to desne neprehledne. Hlavne mi vadi ty osekane nahledy.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 10-03-2005 v 15:37 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Máš pravdu, s náhledy se musí něco udělat... Jinak přehled Fotek Týdne:
http://grower.cz/home/potw.php

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 10-03-2005 v 15:48 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 13

Nemohu než souhlasit s FuteW,několikrát jsem se pokoušel hlasovat či se jen podívat a pokaždé jsem se jen"ztratil".Netvrdím že to je nutně chyba systému,svůj díl přiznávám,ale chybělo mi například že když jsem kliknul na nějaké foto jakoby se vůbec nic nestalo.Uvítal bych třeba něco ve smyslu,dík hlasoval jsi pro tuto fotku, celkově si stojí...atak dál a tak dál.
Rozhodně nic ve zlém
zM.

Old Post 21-04-2005 v 16:55 PM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krishna
Stálý Člen

Karma uživatele Krishna - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 14

Ja sa tiez niekedy nechtiac prekliknem a odhlasujem za nieco,co som vobec nehcel,bohuzial to ale uz sa potom nic neda robit...nie je to naschval ...

Old Post 21-04-2005 v 18:16 PM
Krishna je offline   Profil uživatele Krishna   Find more posts by Krishna   Foto galerie člena Krishna   Click here to Send Krishna a Private Message   Add Krishna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 15

No já mám operu a některý fotky se mi po kliknutí zvětší a některý ne... Doteď nechápu proč některý jdou zvětšin a proč některý ne. Popravdě sem taky jednou ve zběsilé snaze zvětšit fotku, klikáním na ni, kliknul na hlasování... naštěstí to byla fotka která byla už nominovaná a tak sem jí přidal jen hlas, ale... ještě že to nebylo foto nějakýho kusu desky nebo alobalu

[size=1]

Old Post 06-05-2005 v 15:40 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 16

A taky k té nové galerii, mě se docela líbí, věřím že modemisti sou z ní docela špatní ale taky to jde.. ze začátku sem jí nemohl pčijít na chuť, ale po čase už sem v ní jako doma a dyž sem sedíval na tu starou..tak bych do ní už asi nešel..

RED & YELLOW rulezz

[size=1]

Old Post 06-05-2005 v 15:42 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8026490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív