Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedbanky - zajimave nabidky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od Krychle


chlapi co hledate? primo tenhle kros? nebo cokoliv podobnyho? juk semka http://www.cannazon.net/web/index.p...id=56&Itemid=90


jojo to uz mam taky prolezly kdyz nenajdu tamto tak je tohle jasna volba

Old Post 10-11-2011 v 22:50 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 146

prej adminovi staci napsat pmko kvuli prvni objednavcem jakmile vse probehne v poradku stavas se clenem s normalnim pravem nakupovani. ty ceny jsou ulet, se mi nechce verit

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 10-11-2011 v 23:04 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 147

Na tom cannazonu jsou hodně zajmavý věci, škoda, že už nemaj Purple Urkle S1, to by byla pro mě jasná volba!

Jinak to, že někdo neposílá do ČR vidim poprvý, ale celkově oni posílaj jen do Španělska, Holandu a Anglie... Tenhle konkrétní kros asi jedině nějak vystopovat člověka co to dělal, nebo přeposlat přes někoho známýho z těch tří zemí... Ale taky se mi líbí!

P.s. kdybyste někdo ted objednával z cannazonu, přidal bych se pokud bych stihnul!
Jo jo s tim pm adminovi jsem to četl taky, myslim, že by neměl bejt problém!

Edit: Ještě kdyby někdo měl zájem o tu Alien genetiku, tak tady je další zajmavá nabídka, ale už poněkud dražší...
http://cannacollective.co.uk/seedsh...&product_id=286

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 11-11-2011 v 09:49 AM

Old Post 10-11-2011 v 23:10 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 148

mno tak jsem to objednal nakonec primo pres ogseeds.nl
sice sidlej v san diegu, ale do cr to klidne poslou co jsem tak pochopil z toho mailu
vypada to v klidu, ted jeste jestli mi to taky prijde

Old Post 11-11-2011 v 11:05 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 149

s cannazon mám velice dobrou zkušenost ,už jsem nakupoval a paráda,můžu doporučit

Old Post 11-11-2011 v 20:55 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od jatro
Ted jsem narazil na Big Bang (Feminised) od greenhouseseeds.nl - 1985
http://www.greenhouseseeds.nl/shop/...-feminised.html
3 seminka 11 euro
5 semen 15 euro
10 semen 25 euro.

Green house neznam, ale cena na fermizovane seminka je zajimava.


to vyzerá dobre len či to bude "vela muziky za málo peňazy" ak má niekto dobré skúsenosti tak by som ich skúsil

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 11-11-2011 v 23:26 PM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

ad riotseeds - mě osobně zaujal strawberry creme, akorát ta cena
http://riotseeds.nl/shop/product.php?id_product=51

Old Post 12-11-2011 v 06:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Poprask


to vyzerá dobre len či to bude "vela muziky za málo peňazy" ak má niekto dobré skúsenosti tak by som ich skúsil


Procti forum GH, ale udajne neama moc dobrou klicivost. Asi 60%.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 12-11-2011 v 06:51 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od jatro


Procti forum GH, ale udajne neama moc dobrou klicivost. Asi 60%.


Prešiel som to tu celé, prečital o ghs čo som našiel hladal o big gangovi čo sa dalo akurát u jedného člena som videl že bol spokojný u ostatných som ho poriadne nikde nevidel ale ako sa zda od ghs bud chytíš dobrú genetiku alebo úplny shit

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 12-11-2011 v 07:29 AM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 154

Vím, že se nejedná o pravej Skunk #1 od SS, ale třeba by to taky nemuselo bejt špatný a za cenu, za kterou koupíte maximálně growshop seeds tady můžete mít výnosnou 75% sativu... Navíc tam teď mají slevu 20% na semena od Dutch Passion a Green House, takže 350Kč - 20% = 280 Kč za 5ks a to už je docela mazec jen škoda, že je to regular.

http://www.growshop-praha.eu/136-sk...r-skleniky.html

Old Post 12-11-2011 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AFCA161
Stálý Člen

Karma uživatele AFCA161 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 155

http://www.growshop-vrutky.sk/33-gr...ce&orderway=asc Ale za tu cenu sa mi to moc nezda

Old Post 12-11-2011 v 15:56 PM
AFCA161 je offline   Profil uživatele AFCA161   Find more posts by AFCA161   Foto galerie člena AFCA161   Click here to Send AFCA161 a Private Message   Add AFCA161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

to berou odsud... http://www.growshop.cz/katalog/sezn...-growshop-seeds a jsou to "jen" growshop seeds, o tom už se tady hodně diskutovalo. Mimochodem koukám, že už přidali do nabídky Jacka Herera, jak slibovali akorát je mixlej trošku z něčeho jinýho. Já ty jejich novinky asi příští rok vyzkouším.

Old Post 12-11-2011 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
to berou odsud... http://www.growshop.cz/katalog/sezn...-growshop-seeds a jsou to "jen" growshop seeds, o tom už se tady hodně diskutovalo. Mimochodem koukám, že už přidali do nabídky Jacka Herera, jak slibovali akorát je mixlej trošku z něčeho jinýho. Já ty jejich novinky asi příští rok vyzkouším.

Pár lidi tu letos od nich pěstilo to af NL a byly vesměs spokojený.
Každopádně to af NL chci určtě příští rok vyzkoušet...za ty prachy...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-11-2011 v 17:56 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 158

Našel by se někdo kdo by se složil ? je to kříženec The white (OG rascal ) x Triple kush http://cannacollective.co.uk/seedsh...&product_id=289

Old Post 14-11-2011 v 21:03 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 159

kdyz se najde jeste nekdo, jdu do toho taky

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 14-11-2011 v 21:40 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 160

Hihi Purple Urkle S1 shánim už nějakou dobu a nejde o to jestli je za slušnou cenu (teda pokud se nejedná o aukci), ale jestli vůbec někde je... Ááááááá neni, nebo alespon já jsem ho nikde nenašel!

Jinak The White x Triple kush zní moc hezky, předpokládám, že Triple kush je zase nějakej další cut OG kushe (nechce se mi to hledat)...
Já si ted vemu čistou The White S1 at nežeru a za rok vyselektim, pokřížim a doufám, že se mi podaří vytvořit nějakou zrůdnost...
Nejvíc se proklínám, že jsem pako a zablokoval jsem si internetový bankovnictví a mezitim mi vyprodali za 65liber, ted musim vzít o třetinu dražší...

Jen tak pro zajmavost: http://www.socalseedco.com/catalog_popup.html

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 15-11-2011 v 16:24 PM

Old Post 15-11-2011 v 13:39 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2020 - Seedbanky a paysafecard - 5 odpovědí
20-05-2018 - Seedbanky z USA a Kanady - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4841520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív