Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedbanky - zajimave nabidky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21
Autor
Téma 
marack666
Nový Člen

Karma uživatele marack666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 321

tak to jsem netušil, díky za info. já spíš jedu po těch známějších bankách, jako DP, Green house, atp.

marack

Old Post 20-01-2020 v 11:01 AM
marack666 je offline   Profil uživatele marack666   Find more posts by marack666   Foto galerie člena marack666   Click here to Send marack666 a Private Message   Add marack666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andropov
Nový Člen

Karma uživatele Andropov - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 322

Ahoj, má někdo zkušenosti s objednávkou semen přímo ze sensiseeds.com? Mám zálusk na jejich feminized BigBud, ale vzhledem ke zkušenostem ostatních členů tohoto fóra jsem k objednání z tuzemských bank dost zdrženlivý.

Old Post 15-04-2020 v 13:09 PM
Andropov je offline   Profil uživatele Andropov   Find more posts by Andropov   Foto galerie člena Andropov   Click here to Send Andropov a Private Message   Add Andropov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 323

Ahoj, přímo ze sensi jsem objednával tak 3x za poslední půl rok, vždy do týdne doma v pořádku.

Old Post 15-04-2020 v 13:15 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Andropov
Nový Člen

Karma uživatele Andropov - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 324

Díky za bleskovou reakci... Dorazilo Ti to klasickou poštou? Na klíčivost se asi nemá smysl ptát, předpokládám, že problém nebyl...

Old Post 15-04-2020 v 13:23 PM
Andropov je offline   Profil uživatele Andropov   Find more posts by Andropov   Foto galerie člena Andropov   Click here to Send Andropov a Private Message   Add Andropov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 325

Zatím jsem dal regular skunk #1 20ks / vyklíčilo všechno , pak tu mám ještě 2 packy jacka herera a 2 packy white widow, ale ty jsou zatím v lednici. J, pošta v bublinkovitý obálce.

Old Post 15-04-2020 v 14:15 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panteon
Stálý Člen

Karma uživatele Panteon - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 326

Banka Delicious Seeds má pro všechny nově registrované 50% slevu na první objednávku+ standartní semínka zdarma+ balení 5ti semen při platbě bankovním převodem

https://www.deliciousseeds.com

Old Post 16-04-2020 v 18:33 PM
Panteon je offline   Profil uživatele Panteon   Find more posts by Panteon   Foto galerie člena Panteon   Click here to Send Panteon a Private Message   Add Panteon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 327

Ahoj, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s Natural seeds, respektive přímo s novými odrůdami, která mají dozrávat již v půlce září? Myslím tím křížence, které se přepínají fotoperiodou a samonakvetaci... Děkuji za odpovědi borcí! Přemýšlím, zda do toho jít či ne...

Old Post 20-04-2020 v 18:32 PM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 328

citace:
Původní příspěvek od vitty
Ahoj, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s Natural seeds, respektive přímo s novými odrůdami, která mají dozrávat již v půlce září? Myslím tím křížence, které se přepínají fotoperiodou a samonakvetaci... Děkuji za odpovědi borcí! Přemýšlím, zda do toho jít či ne...


Nechod do toho, nefunguje to u žádný seed banky. Někdy se povede pheno, který dojede sotva koncem září, ale většnou to dojíždí všechno koncem října jako normální kytky. Třeba normální Jack Herer, kterej je klasifikován jako indoor mi venku v pohodě dojel a nějakej fast model, kterej měl údajně dojíždet koncem zarí, mi koncem října splesnívěl a mohl jsem ho vyhodit. Ze 6 ti kytek to stihly jen 2 do konce září, 3 měli namále před koncem října a jedna byla ta plesnivá, která to nestihla vůbec.

Old Post 22-04-2020 v 14:47 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaB7
Nový Člen

Karma uživatele DaB7 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 329

Zkoušel někdo jet z fem. semen od Exotic seeds?

Chtěl bych vyzkoušet Blue Monkey fem.

https://www.5semen.cz/en/shop/seeds/blue-monkey-fem

Díky za info!

Old Post 08-05-2020 v 17:57 PM
DaB7 je offline   Profil uživatele DaB7   Find more posts by DaB7   Foto galerie člena DaB7   Click here to Send DaB7 a Private Message   Add DaB7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 330

U Sensi seed sleva 35% na jejich novou kolekci u USA strainu u White Labelu - https://sensiseeds.com/en/usa-strai...mb7koRDicz_Hqi0

Old Post 15-07-2020 v 09:40 AM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Sensi Seeds Příspěvek č. 331

Ahoj,
Sensi Seeds mají 35% slevu.

https://sensiseeds.com/en

Old Post 09-01-2021 v 16:26 PM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 332

Dík, Silver haze už je na cestě


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-01-2021 v 19:14 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan čao
Nový Člen

Karma uživatele Pan čao - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 4  

Obecné Nuka Seeds 1+1 Příspěvek č. 333

Ahoj, kluci z NUKA SEEDS si pro Vás připravili akci 1+1. Akce je časově omezena. 🙂 ✌️



akci najdete na Webu

prosím přesunout do přislušné sekce, někak mi to nešlo :/

everybody smokin marihuana

Old Post 11-09-2022 v 19:54 PM
Pan čao je offline   Profil uživatele Pan čao   Find more posts by Pan čao   Foto galerie člena Pan čao   Click here to Send Pan čao a Private Message   Add Pan čao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 334

Ahoj,

sensi seeds ted maji 50% slevy na vse.

Old Post 19-04-2023 v 12:44 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2020 - Seedbanky a paysafecard - 5 odpovědí
20-05-2018 - Seedbanky z USA a Kanady - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9682530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív