Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedbanky - zajimave nabidky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od frek

No, hele...zkušenosti sice nemám, ale včera sem tam byl kupovat něco, a nějaký cápci si to AF NL přede mnou kupovali....Podle mě bude nejlepší, když tam buď zavoláš, nebo tam dojedeš. Ty prodejci sou vstřícní lidé. Za zeptání nic nedáš


už to upravili a prej jsou feminised...

Old Post 28-03-2011 v 15:07 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Palec nahoru Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od Balon


už to upravili a prej jsou feminised...

Tak jestli pojedeš nějaký modely od nich, tak nezapoměň poreferovat...Ty ceny sou fakt lákavý..Ale "Důvěřuj, ale prověřuj"
Ať rostou, frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 28-03-2011 v 19:23 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spartakuss
Nový Člen

Karma uživatele spartakuss - 94% PěstitelskáKarma uživatele spartakuss - 94% PěstitelskáKarma uživatele spartakuss - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 131

Takže to je pravda mají problém s webem takže na svém webu to nemájí!!
no a jinak je to krásná práce dyž na hlavovyho boga není možné se dostat, a takhle si to obstarám sám :P hawk

joa v těch linkách co sems dal je houno!!

Old Post 01-05-2011 v 18:50 PM
spartakuss je offline   Profil uživatele spartakuss   Find more posts by spartakuss   Foto galerie člena spartakuss   Click here to Send spartakuss a Private Message   Add spartakuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 132

http://www.seedsman.com/en/free-gif...r-seeds-5-seeds

OUT 010
IN 012

Old Post 06-06-2011 v 12:15 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

je to dobry shop Příspěvek č. 133

Ahojte neviem kde som to mal dat, tak som to dal tu!
nasiel som takY eshop kde maju dobre ceny vsak ceknit TU A TU .

A este co poviete na tento ?MODEL

Co si myslite o tom shope a tych cenach?



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Naposledy upravil RaScaL 06-07-2011 v 14:21 PM

Old Post 05-07-2011 v 23:01 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 134

Shop je OK.. mne prisla dobierka za 2 dni.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 06-07-2011 v 07:21 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 135

Za tu cenu, máš 5 seeds, akorád pár korunek přihodíš za poštu - http://www.mazar.cz/cs/produkt/681-special-kush-1/ a druhý http://www.mazar.cz/cs/produkt/682-special-queen-1/

Old Post 06-07-2011 v 08:44 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 136

Tak jsem zkusila objednat ta semínka z growshopu http://growshop.cz/katalog/seznam/150839-growshop-seeds
za 630,- korun mělo dorazit 5x vdova a 5x AK47XNL
- nejen, že dorazilo tohle, ale ještě 5x vdova navíc - zadarmo
- během 5 dnů mám venku všech 15 semínek a každá rostlinka má už tak 6 cm
- takže pokud se jim bude dařit takhle dál ..... bude na podzim důvod k radosti ...

Old Post 21-07-2011 v 10:36 AM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 137

Alien Abduction (AlienDawg X AlienOG) 20liber, což je super!

http://www.cannabis-seeds.co.uk/pro...-abduction.html
Mít ted možnost, hned bych selektil...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 09-11-2011 v 19:42 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 138

Hodne zajimava seedbanka,ktera by stala za hrich.je tam vic nez par skvostu,ktery si urcite nekoupim :-).protoze na to nemam.po tomhle ....LOOMPA'S COLUMBIAN CHEMDAWG D F2.....jsem pred nejakou dobu pokukoval a ted vidi,.ze je to vyprodany.jsou tam i zajimavy feminy.urcite si vyberete.na ty nehorazny ceny bych se nedival.v paklu je vetsinou 18 kousku.
Jednu dobu jsem tam videl original OG S1.

http://riotseeds.nl

Naposledy upravil benjichaouat 09-11-2011 v 21:29 PM

Old Post 09-11-2011 v 21:16 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od benjichaouat
Hodne zajimava seedbanka,ktera by stala za hrich.je tam vic nez par skvostu,ktery si urcite nekoupim :-).protoze na to nemam.po tomhle ....LOOMPA'S COLUMBIAN CHEMDAWG D F2.....jsem pred nejakou dobu pokukoval a ted vidi,.ze je to vyprodany.jsou tam i zajimavy feminy.urcite si vyberete.na ty nehorazny ceny bych se nedival.v paklu je vetsinou 18 kousku.
Jednu dobu jsem tam videl original OG S1.

http://riotseeds.nl

Jo jo na to poslední dobou koukám často!
Co mě hodně zaujalo je Green Crack S1, to je pecka! Doba květu 50 dní, vyselektit nějakou špičkovou věc na ven... Kdybych neměl jiný plány, tak do toho snad i přes tu strašnou sumu du!

Jinak další zajmavá věc: http://www.cannazon.net/web/index.p...id=54&Itemid=87

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 09-11-2011 v 22:09 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 140

ad riotseeds: uz je doba co jsem to nasel, nejdriv si clovek rika parada tady maji super veci, ale na druhy pohled to na me pusobi jak v peclive zabaleny nalesteny prdy

a jestli je chemdawg x col. gold za 60$ zajimava nabidka, tak prosim, ja bych jim neposlal ani korunu, to uz radsi ten cannazon s daleko zajimavejsi genetikou a cenami vice nez pozemskymi

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 10-11-2011 v 07:25 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Krychle
ad riotseeds: uz je doba co jsem to nasel, nejdriv si clovek rika parada tady maji super veci, ale na druhy pohled to na me pusobi jak v peclive zabaleny nalesteny prdy

a jestli je chemdawg x col. gold za 60$ zajimava nabidka, tak prosim, ja bych jim neposlal ani korunu, to uz radsi ten cannazon s daleko zajimavejsi genetikou a cenami vice nez pozemskymi


Chce to projet a poradne procist forum.

Old Post 10-11-2011 v 07:39 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Alien Abduction (AlienDawg X AlienOG) 20liber, což je super!

http://www.cannabis-seeds.co.uk/pro...-abduction.html
Mít ted možnost, hned bych selektil...


psal jsem jim maila a prej neposilaj do cr
ale nekde se to podle me najde... chci to

Old Post 10-11-2011 v 22:21 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček


psal jsem jim maila a prej neposilaj do cr
ale nekde se to podle me najde... chci to


Á další, taky sem to zjistil.. no smúla. Kdybys našel dej vědět.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 10-11-2011 v 22:27 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Á další, taky sem to zjistil.. no smúla. Kdybys našel dej vědět.


chlapi co hledate? primo tenhle kros? nebo cokoliv podobnyho? juk semka http://www.cannazon.net/web/index.p...id=56&Itemid=90

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 10-11-2011 v 22:30 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2020 - Seedbanky a paysafecard - 5 odpovědí
20-05-2018 - Seedbanky z USA a Kanady - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5723760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív