Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Už žádná tolerance pro marihuanu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Už žádná tolerance pro marihuanu Příspěvek č. 1

09.12.2004 01:00 - Stát se rozhodl přitvrdit v boji proti marihuaně a dalším lehkým drogám. Nelíbí se mu, že Česko patří k zemím, kde se tyto drogy užívají nejvíc v celé Evropské unii. Chcete být zaměstnancem státu? Pak kromě čistého trestního rejstříku doneste i potvrzení od lékaře, že neberete drogy.
více na : http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r...1201_domaci_pav

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 09-12-2004 v 07:45 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

S NIMA mluvit je jako mluvit do zdi, nebo do televize - pořád melou svojí a odmítají jakoejkoliv jinej názor, jelikož mají jenom tu svojí, jedinou pravdu. Snad by měli bejt rádi, že u nás lidi nemají zájem o tvrdý, ale přeorientovali se na měkký. A pokud nechce rozlišovat drogy na tvrdý a měkký, tak ať zakážou cigarety, kafe a alkáč a plno dalších návykových věcí. Vždyť to taky sou drogy, a mnohem tvrdší než ganja. Prostě už mě sere tenhle přístup odoborníků ve stylu: novinář:"Takže vy jste proti rozlišování drog na měkké a tvrdé?" 'odborník':"Ano, jednou jsou to drogy a jako takové je nemůžeme rozlišovat." novinář:"A co alkohol a cigarety?" 'odborník':"Podívejte se, to nemůžete takhle brát...bla bla bla"
Prostě kecy

Old Post 09-12-2004 v 08:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 3

Pokud už to berou takhle tak by to měli vzít z gruntu. Když zákaz tak pořádnej. Proč nezakážou používání alkoholu, když má státní úředník kocovinu tak státu taky nedělá dobrou reklamu, ...
Furt to je káčo kolem. :-°(

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 09-12-2004 v 08:32 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

Vyhazov kvůli marihuaně a extázi
Nápad se zalíbil lidoveckému předsedovi Miroslavu Kalouskovi, který už na jaře oficiálně vyhlásil válku drogám. "Je to zajímavá myšlenka, kterou bychom se měli zabývat," řekl Kalousek, který od sdružení dostal ve středu titul "Frajer roku" za tvrdý postoj vůči drogám.

Old Post 09-12-2004 v 08:32 AM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 5

Je to banda kokotu. Volte Zeleny. Mohl by cechy napadnout nejakej vir kterej by vyhubil stavajici politiky.

Old Post 09-12-2004 v 08:52 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 6

Budte radi u nas je to horsie, a preto tu vela ludi namiesto toho aby v klude hulily ,fukaju piko a preto to tu aj tak vyzera, pici,
a za jointka mozes kludne dostat 3 roky basy, fajne vsak?
ale nevadi, fetaci ked su spolu tak maju vecsinou v sebe ale chudaci hulici skor PRI sebe
nespravodlivy swet
ale mohlo by byt aj horsie

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 09-12-2004 v 09:47 AM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 7

no zatim to jsou jen plky dabelske organizace RPD, zadny zakon se neprojednava... tak snad rozum zvitezi (nad lzi a nenavisti ) a nic se timto smerem dit nebude...

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 09-12-2004 v 11:56 AM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

SJ/Ivanhoe: bych to tak růžově neviděl... Černoprdelníci si podle mě prosaděj, co budou potřebovat. Ty jsou schopný se spojit s kýmkoliv, aby si prosadili svou...

A jestli narychlo udělaj nějakou změnu v tý protidrogový strategii na 2005 - 200X, tak to bude pěkně v prdeli.

Radimecký je odvolán a představ si, že tam dohoděj Vacka. Se budem všichni houpat na konopných lanech!!!

Fotr woe!

Old Post 09-12-2004 v 13:26 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ať jdou do prdele čuráci jedni. v takovýmhle zpátečnickým státě, kde jsou u moci lidi s IQ tykve, nechcu žít. Co si o sobě vůbec myslí? Debillní křesťanskej Kalousek, frajer roku, chce přitvrdit! Panebože! takhle nasranej jsem z novin nebyl hodně dlouho. Předčasný volby a výhazet ty zčervivělý pokrytce, kteří si na drogový odborníky jen hrajou. Je mně z nich nablítí! chtělo by to demonstraci a dát najevo co si myslíme!

Old Post 09-12-2004 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Hmmmm? Příspěvek č. 10

2All
Je určitě zajímavý a pohodlný tady na netíku si zanadávat, člověku se uleví, dá si brčko a je v pohodě! A všechno je při starym.
2FuteW
Hele kámo, píšeš, že by to chtělo předčasný volby! Byl jsem letos ve volební komisi a řeknu ti, že "huliči" volit nechoděj a nemyslim, že by to v jinejch okrskách bylo lepší!!! A dokud nebudou chodit volit, tak tam budou sedět furt ty (cituju) "zčervivělý pokrytci, kteří si na drogový odborníky jen hrajou" K volbám jdou jen ("slušný")lidi, který věřej, že můžou něco změnit a pak důchodci. A tihleti VOLIČI souhlasej s těma "sráčema" na který jseš tak nasranej! Zajímalo by mě, kdo z Vás, pohodový komunitky na Groweru, zvednul prdel a šel vyjádřit svůj názor, když měl na to zákonný právo? A demonstraci? Oni vědí, co si myslíme, ale oni na to serou, protože pro ně je důležitej názor voličů a néé lidí! Doufám, že Vás můj příspěvek přivede aspoň k zamyšlení.

KLKOV

Old Post 09-12-2004 v 16:38 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Palec dolů SHITJAXVIŇ Příspěvek č. 11

Jojo, kdyby to nenapsal futeW tak bych něco takovýho asi napsal taky. Vybíhám ráno z baráku, kouknu letmo do novin (MF) jestli se náhodou něco neděje a vidim tenhle titulek. Hmm celej den hned fpiči kvůli dvoum čuráckým Frajerům roku

Ale - zase mě potěšil pan Douda, tim jak říká že kdyby si dneska "mrtvá" strana US dala před příštíma volbama do programu librální přístup k MJ že by tim mohla získat i 3% voličůů (sice nevim kolik by jich ztratila, ale z těch 5-ti věrných to asi moc nebude )
A ještě víc mě potěšil svojí vizí: až "tam" jednou budou dnešní mladí tak je něco takovýho téměř jistý. (no jó jenže to už třeba budu 10 let bručet )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 09-12-2004 v 16:48 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Re: Hmmmm? Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od KLKOV
... Zajímalo by mě, kdo z Vás, pohodový komunitky na Groweru, zvednul prdel a šel vyjádřit svůj názor, když měl na to zákonný právo?


Já jsem teda od 18ti nevynechal jediné volby (pravda, daly by se spočítat na prstech jedné ruky) a to ani ty do senátu, ač ho považuji za zcela zbytečný. Dělám to proto, že jedině tak můžu něco změnit. Jaká škoda, že si to neuvědomují i ostatní Nejvíc mě serou lidé, kteří volit nechodí a pak nadávají na poměry, taky jim to většinou hned vpálím. Kdo nechodí k volbám, nemá právo na cokoliv volbami ovlivnitelného nadávat! Výmluvy typu "nemá to cenu, stejně jsou to všechno stejný chuji" neberu, to je jen záminka, jak si omluvit lenost...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 09-12-2004 v 17:53 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonnys
Nový Člen

Karma uživatele Tonnys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 13

osobne si myslim ze ten zakon neprojde [spoleham na to ], jinak kdyby prosel tak by to bylo velmi negativni + souhlasim s tim aby vice "pohodovych" lidi slo volit; mimoto: chce strana zelenych delat neco s tou legalizaci? neni to jen nejake politicke zneuzuti hulicu aby meli jen vic hlasu? -> nezalozime novou politickou stranu GROWERS ?

www.vesmirni-lide.cz

Old Post 09-12-2004 v 17:55 PM
Tonnys je offline   Profil uživatele Tonnys   Find more posts by Tonnys   Foto galerie člena Tonnys   Click here to Send Tonnys a Private Message   Add Tonnys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

co si budeme nalhávat, v očíme "obyčejných" lidí jsme jenom banda feťáků, která by si zasloužila kriminál. A jako takový moc šancí nemáme. Chtělo by jim to předložit asi tak, že pokud by byla ganja legální, tak by se z ní odváděly daně jako z alkáče a všem by to prospělo, a státu zvlášť

Old Post 09-12-2004 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 15

Taky sem to čet. Takovou snůšku dezinformací, demagogie, hnoje a duševní onanie sem už dlouho nečet.

Old Post 09-12-2004 v 19:47 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wandrej
Stálý Člen

Karma uživatele wandrej - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 16

Přes daně se lidi nechaj přesvědčit.Bude to sice Konzum,ale to je normálka,bohužel... A bude v pohodě outdoor i indoor.Bude tu toho hodně.Češi sou zahrádkaři.

Old Post 10-12-2004 v 01:53 AM
wandrej je offline   Profil uživatele wandrej   Find more posts by wandrej   Foto galerie člena wandrej   Click here to Send wandrej a Private Message   Add wandrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5532920 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív