Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 593

Tak ono, když bych to vyndal za půl roku z toho mražáku, položil bych ty paličky na nějaké vzdušné místo aby proschly, tak by plíseň nemusela vzniknout, ne?
Nechci to totiž dávat do mražáku proschlý do prachu abych z toho pak neměl takovou drťku hh

Old Post 08-11-2012 v 11:18 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 594

To já právě nevim Karle ... Když to uplně prosušíš a necháš to zmrazit a nebudeš do toho v tom mrazáku bušit , tak si myslim že i po rozmrazení to bude celý a rozhodně líp proschlý....protože jestli ti tam v těch paličkách zůstane hodně vody , jakože sou tvořeny ze 70% z vody (sakra proč já furt házim ty procenta ) , tak je prostě mnohem větší pravděpodobnost že ti to začne hermelínovatět když to nebudeš každej den hlídat dokud to neproschne uplně.

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 08-11-2012 v 13:36 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 595

Hodil sem to do mražáku, dneska snad po měsíci vyndal a prohlédl a vše ok Palice začínají být krásně proleželé a líp vonět....

Old Post 28-12-2012 v 09:11 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 596

Nooooooooo

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 28-12-2012 v 11:51 AM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killspider
Nový Člen

Karma uživatele killspider - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 597

zdar, zkouseli jste uz z growshopu tu folii kterou zehlickou prejedes a ona je vzduchotesna a neprusvitna, stoji kolem 80,- velky plato a staci kraje projet zehilckou a mate to utesnene, videl jsem v tom velkou kupku ktera brutalne smrdela a po zazehleni ani ťuk.

Old Post 20-04-2013 v 15:57 PM
killspider je offline   Profil uživatele killspider   Find more posts by killspider   Foto galerie člena killspider   Click here to Send killspider a Private Message   Add killspider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 598



Ahoj,připojuju dva obrázky,pokus o fermentaci.Nejdřív jsem jel 7 dní,pak otevřel,kontroloval a dal dalších 7 dní.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 25-09-2013 v 06:05 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 599

Ochutnávka po prvních sedmi dnech nic moc,ale po dalším tejdnu naprostá paráda. Konopí zhnědne,chlorofyl je fuč. Sice tak 20% materiálu ubyde,ale rozhodně ne na síle. Používám takové ty zipové pytlíky, vytlačím vzduch,obalím alobalem a dám do tepla. Mám sice vždy strach,že se může objevit plíseň,ale pokud je vše čisté včetně rukou,tak to jde. Učil jsem se to v dobách, kdy jsem pěstil tabák. Je to o držku,protože 100% jistotu teda nemám a i proto fermentuju jen část úrody a spíš jen malé paličky. (Sice ve větším množství to jde podstatně lépe, ale je to prostě o době,když chci něco jiného zkusit.) Výsledný produkt má konzistenci asi jako žvejka.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 26-09-2013 v 05:58 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
despovic
Nový Člen

Karma uživatele despovic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 600

Zdarek ,suším na půdě kde je vlhkost 25% a teplota přes den 15stupnu a v noci 10. Mělo by to být ok ne ? Snad to nebude usušené moc rychle .

amateur

Old Post 29-09-2013 v 19:27 PM
despovic je offline   Profil uživatele despovic   Find more posts by despovic   Foto galerie člena despovic   Click here to Send despovic a Private Message   Add despovic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 601

A k***a mě to chytlo plíseň 90% úrody v tahu jenom kvůli tomu že jsem je neotočil Tak snad za rok

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 29-09-2013 v 21:32 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulovan.siska
Nový Člen

Karma uživatele zhulovan.siska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 602

Čítal som , že by šlo vaporizér použiť aj s čerstvým neusušeným matrošom, a ceľkom to dáva zmyseľ, horký prechádzajúci vzduch to každopádne usuší, a pri požadovanej teplote cca 180 stupňou, sa začnú odparovať aj účinné látky. Chápem že pri fajčení je problém, lebo to musí horieť, ale pri vaporizácii tento problém odpadá. Ale vyskúšať to môžem až v lete. Ale každopádne by mohlo ísť o jeden z najlepších spôsobov ako rýchlo vyskúšať novú úrodu.

Sorry ak to tu už dakde je, nechce sa mi prechádzať celú diskusiu.

Old Post 23-03-2014 v 10:51 AM
zhulovan.siska je offline   Profil uživatele zhulovan.siska   Find more posts by zhulovan.siska   Foto galerie člena zhulovan.siska   Click here to Send zhulovan.siska a Private Message   Add zhulovan.siska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 603

citace:
Původní příspěvek od zhulovan.siska
Čítal som , že by šlo vaporizér použiť aj s čerstvým neusušeným matrošom, a ceľkom to dáva zmyseľ, horký prechádzajúcizduch to každopádne usuší, a pri požadovanej teplote cca 180 stupňou, sa začnú odparovať aj účinné látky. Chápem že pri fajčení je problém, lebo to musí horieť, ale pri vaporizácii tento problém odpadá. Ale vyskúšať to môžem až v lete. Ale každopádne by mohlo ísť o jeden z najlepších spôsobov ako rýchlo vyskúšať novú úrodu.

Sorry ak to tu už dakde je, nechce sa mi prechádzať celú diskusiu.


S tím vapem bych to asi nedělal, prva vykouříš odpařenou vodu.. To musí bejt chuťka asi jak vlhký zelo ve špeku.

K TÉMATU - Pořád mě překvapuje jak jsou všichni vynalézaví :-D orvu velký listy, hned po nich kytku podrobím amputaci končetin a ty zavěsím do lehkýho průvanu cca na 2-3 týdny, vyschnou až ke stonkúm co zústanou trošku vlhký a to chci skrz fermentaci. Poté ideálně 4 měsíce dosušovat v uzavřených nádobách, většinou kýble od kečupu apod. No ne?

Edit. Sušit v papírovejch krabicích je shit, vyschne moc a nechutná to dobře

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 03-04-2014 v 21:27 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanishot
Nový Člen

Karma uživatele kanishot - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 604

hej do mikrovlnej rury a budem potom kupiť seno ne ?

Old Post 03-04-2014 v 22:10 PM
kanishot je offline   Profil uživatele kanishot   Find more posts by kanishot   Foto galerie člena kanishot   Click here to Send kanishot a Private Message   Add kanishot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 605

Záleží na každém, já ty listy ořezávám a pak z nich kutím další výrobky - masti, máslo a pod, ale záleží na chuti každého soudruha.

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 04-04-2014 v 06:07 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anthraxik
Nový Člen

Karma uživatele anthraxik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 606

Já osobně sušim na půdě. Po zemi mám rozloženou vrstvu sena kvůli sražení vlhkosti, všude je tma, je tam rozumná teplota a skrz celou půdu pěkně profukuje. Trvá to tak sice nejdéle, ale je to nejlepší.

A jak poznáte že je kytka správně usušená? Palice jsou suché, ale zároveň drží strukturu a nedrolí se na prach. A když vezmete do ruky nějakej stonek a zlomíte ho, tak by měl krásně křupnout. Pokud se jen ohne, tak je kytka pořád živá.

Old Post 17-09-2014 v 14:07 PM
anthraxik je offline   Profil uživatele anthraxik   Find more posts by anthraxik   Foto galerie člena anthraxik   Click here to Send anthraxik a Private Message   Add anthraxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anthraxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 607

Toho sena bych se bál. Můžou v něm být nějaký breberky a kdejaký takovýhle potvory, tak aby se to nedostalo na kytku


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 18-09-2014 v 21:42 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

suseni autofower Příspěvek č. 608

Zdravím borci je rozdiel medzi sušením automatu a klasiky?chcem zachovať vôňu hmotu a pryskyřici Ďakujem...inak je to blueauto od dutch passion

smoke weed every day

Old Post 21-09-2014 v 10:52 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7431890 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív