Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
brascovincenzo
Nový Člen

Karma uživatele brascovincenzo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 625

já fakt nevím proto se ptám mi něco navrhněte nějaky postupy budu moc rád. Vím že jsou pohlcovače pachu to by mělo pomoci

Old Post 28-07-2016 v 19:14 PM
brascovincenzo je offline   Profil uživatele brascovincenzo   Find more posts by brascovincenzo   Foto galerie člena brascovincenzo   Click here to Send brascovincenzo a Private Message   Add brascovincenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 626

Jo, ventilačka stačí, musí tam bejt nějaké výměna, ale jak píše Murph.. bacha, kam to jde. Rozhodně bych tam nic nestříkal do vzduchu. Sušit můžeš třeba na sušáku na prádlo, nebo nějaká síť, noviny.. zapoj představivost trochu

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-07-2016 v 20:03 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brascovincenzo
Nový Člen

Karma uživatele brascovincenzo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 627

a ty větráky říkáš že je blbost jo ? viděl jsem to hrozně moc lidi dělat na yotube s větráky ? je ještě nějakej jinej zpusob aby se tam hybal vzduch

Old Post 28-07-2016 v 21:12 PM
brascovincenzo je offline   Profil uživatele brascovincenzo   Find more posts by brascovincenzo   Foto galerie člena brascovincenzo   Click here to Send brascovincenzo a Private Message   Add brascovincenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brascovincenzo
Nový Člen

Karma uživatele brascovincenzo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 628

ještě se chci zeptat jaka je ideální vlhkost v mistnosti kde budu sušit a jaka vlhkost je špatná= zpusobí plísen a jak ji zvýšit připadně snižit ?

Old Post 03-08-2016 v 21:32 PM
brascovincenzo je offline   Profil uživatele brascovincenzo   Find more posts by brascovincenzo   Foto galerie člena brascovincenzo   Click here to Send brascovincenzo a Private Message   Add brascovincenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Velkoz
Nový Člen

Karma uživatele Velkoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5  

Obecné Sušení Příspěvek č. 629

Ahoj lidi přišla mi doba sklizně a mám takový bláznivý nápad a přemýšlím o tom že koupím klasický stan ten bych schoval do lesa kde jsou jehličnany a tam sušil. O to že by mi to někdo vzal se nebojím ale mám obavy z toho že zaprší a jak se voda z lesa bude odpařovat tak mi to chytne plíseň. Co si o tom myslíte?? Nemám tušení kde bych to mohl usušit měl jsem to v plánu dát na půdu na chalupu ale tu děda prodal tak jsem v háji. Jaké koliv rady hned sem. Děkuji

Old Post 26-06-2017 v 18:26 PM
Velkoz je offline   Profil uživatele Velkoz   Find more posts by Velkoz   Foto galerie člena Velkoz   Click here to Send Velkoz a Private Message   Add Velkoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 630

Pronajmi si garaz za 500/měs.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 26-06-2017 v 18:56 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Velkoz
Nový Člen

Karma uživatele Velkoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 631

Ale kde nemůžu nic najít a když něco v blízkosti je tak 1200 měsíčně

Old Post 26-06-2017 v 19:57 PM
Velkoz je offline   Profil uživatele Velkoz   Find more posts by Velkoz   Foto galerie člena Velkoz   Click here to Send Velkoz a Private Message   Add Velkoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Velkoz
Nový Člen

Karma uživatele Velkoz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 632

A co jinak ohledně toho stanu? Jaký na to máte názor?... Jak koukám tak sehnat garáž je dost problém

Old Post 26-06-2017 v 20:03 PM
Velkoz je offline   Profil uživatele Velkoz   Find more posts by Velkoz   Foto galerie člena Velkoz   Click here to Send Velkoz a Private Message   Add Velkoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 633

ahoj,čerstvě ostríhaný listí jsem dal do papírový krabice aby uschli...mám do krabice udělat dírky ????

Old Post 19-07-2017 v 15:47 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 634

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
ahoj,čerstvě ostríhaný listí jsem dal do papírový krabice aby uschli...mám do krabice udělat dírky ????


Tak je zas otázka 😂😂😂 to bys chtěl sušit bez přístupu vzduchu??? Na krabici se vy.... rozlož listí na noviny, ono bude za pár dní suché 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-07-2017 v 16:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 635

Pítr90 : Ok,ale když do vrchu krabice udělám dírky tak by to mohlo stačit ?

Old Post 19-07-2017 v 16:18 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 636

Vzduch by kolem měl přirozeně proudit, do bedny nepůjde. To ji spíš nech aspoň otevřenou, neměj to listí ve vrstvě a dej pod to noviny, ty taky sajou vlhkost.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-07-2017 v 16:24 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 637

Pítr90 : Takhle se daj sušit i palice doufám .....

Naposledy upravil Michaelos 19-07-2017 v 17:23 PM

Old Post 19-07-2017 v 16:29 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 638

Palice naležato ne, za 1. budou placaté, za 2. u palic je proudění vzduchu ještě důležitější. To nemáš kde sušit normálně, že to řešíš takto?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-07-2017 v 17:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 639

Pítr90 :tak pověsit palice nemám problém,spíš jde o to listí ....

Old Post 19-07-2017 v 17:54 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 640

Zdarec a proc si nevemes to listi a sup snim hned do masla? Nebo to mas v planu tahat?

Old Post 19-07-2017 v 18:13 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1968200 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív