Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 561

ty igelitáky nevim jestli je "hermeticky" uzavřeš XD když tam bude někde dirka tak to načichne mražákem jak chleba když je třeba špatně zabalenej, spíš bych hodil ty sklenice nebo zakopal.

Old Post 29-10-2011 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 562

citace:
Původní příspěvek od Legy
Caute, myslite, ze by slo skladovani v mrazaku, ale misto sklenic v igelitaku nebo igelitacich?


Cau, jasny do mrazaku to davaji lidi, nebal bych se toho jen to nech poradne proschnout a zabal to do neceho jineho napr.: neco podobneho se mi libi bylo by to dobre i na prevoz vlakem nebo na uskladneni ikdyby pod posteli apod. http://www.eclovicek.cz/domaci-potr...-vakuova-pumpa/ . Nestoji to tolik a rozhodne pro skladovani v takoveto atmosfere nemuzes produktu ublizit(pokud nekdo ma Vacsy system tak uz tuplem ).

citace:
Původní příspěvek od white_apple
ty igelitáky nevim jestli je "hermeticky" uzavřeš XD když tam bude někde dirka tak to načichne mražákem jak chleba když je třeba špatně zabalenej, spíš bych hodil ty sklenice nebo zakopal.


Souhlasim, v tom ze jen nejaky uzlicek na igelitaku moc koser nebude, ale jako v cem je dobry zakopavat brko do zeme? To mas snad na kila nebo jsi takovy gurman? Koho to bavi si co tyden vykopavat dalsi 0,7 sklinku? A ani se mi nezda ze zakopanim ,,zavarovacky´´ pod zem nejak hermeticky oddelim susinu od vnejsiho prostredi.

Old Post 29-10-2011 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 563

Tak když mam hodně venkovky s kterou si chci pohrát proč ne, zkoušel jsem přidávat citronovou a pomerančovou kůra atp. je to celkem znát a hlavně ji nezhulim když si zakopu 200g na zahradě tak to přez zimu tahat nebudu a budu mít na jaro zas

Old Post 29-10-2011 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 564

hermeticky se mi to asi nepovede, jedine, co muzu udelat dat to do nekolika vrstev igelitaku... ten out se mi do takovy nadoby, jako si postoval IPX nevejde... a s tou kurou, jak pises white, to muze bejt dobry... to si k tomu dal kus kury a zmrazil i s tim? Bych se bal, ze jak je vlhka, ze by to mohlo zacit plesnivet...

Old Post 29-10-2011 v 20:31 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 565

hele kuru bych daval urcite suchou a nestalo se ze by to melo tendence plesnivet,,kazdopadne v mrazaku to asi nezacne plesnivet kdyz je led suchej v tuhem stavu,,spis to kontrolovat po rozmrazeni otevrit sklenici nechat provetrat ,aby se odparila prebytecna vlhkost..optimalni teplota,tma a nestalo se mi ,ze by to nekdy ztratilo na ucinku nebo na chuti.., co se tyce suseni ja osobne to delam tak ,ze susim po tme nejlepe pri teplote 15-24°C na mensi vetve jak kdy to dovoli situace
po 14dnech je material ke koureni,pozna se to lehce ,staci aby sel stonek lehce zlomit.pak uz staci jen sklenice od okurek a good luck


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 29-10-2011 v 20:51 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 566

Kůru jsem přidával samozdřejmě suchou, a když jsem pohřbíval, do mrazáku nedávam vůbec ale třeba to tak někdo praktikuje hlavně bych zaplácal půl mražáků ságlama

Old Post 30-10-2011 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 567

Zdravím, přečetl jsem celý thread a kromě příspěvku číslo 492, strana 31 (sorry nevím jak sem dát ten odkaz) jsem se toho moc nedozvěděl. Budu sklízet indoor a chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s použitím skříně jako místa pro sušení. Vzduchotechnika by měla být dostatečná, tak si myslím, že by to mělo jít. Nebo se nemá větrat, aby to nevyschlo moc rychle?
Dále potom co s listama? Kdy je střihnout a které? Děláte to všichni tak jak v tom příspěvku? Díky za názory.

Old Post 02-06-2012 v 00:06 AM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 568

raymond: klidně suš v bedně, nařiď spínací hodiny ať ti třeba jednou za dvě hodky 10 minut zafuněj, záleží na vlhkosti, ale aby tit ot nesplesnivělo, tak pohyb vzduchu bude dobrej ...
Pomalu usušit a pak to trochu nechat uležet pro lepší požitek ... muj názor

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 02-06-2012 v 20:17 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 569

co tak koupit nejakou plastovou bednu o velikosti metr krychlovej ? do te rozvesit vetve s palicemi. na jednu stranu tomu foukat cca jednou za hodinu treba 5 minut ... a z druhe strany pachac. to by melo byt podobne jako ve skrini na pest ne ? dikec.

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 02-06-2012 v 21:11 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 570

ako najkvalitnejsie susit a skladovat? Velice vela sa tu rozobera rychlosusenie a stran na citanie je hafo. Casom precitam do konca celu tuto temu. Dik za odpoved

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 31-08-2012 v 16:38 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 571

Zdar,suším v temnu,zavěšený za stonek,kolem 20°C,ale pokaždý to smrdí jako seno,čím to může být ?

Old Post 10-09-2012 v 15:55 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 572

To se mi taky kolikrát stalo...Sušil jsem to sebe líp a stejně to nemělo tu správnou vůni jak by mělo... Řekl bych že to bude souviset s rychlostí sušení.. Schne ti to moc rychle.. Já to vychytal tak, že to ještě lehce vlhký naházím do papírovejch krabic, kde to dosychá pomaleji a nepřeschne to..Sklenice už nepoužívám, jelikož mi to v tom kolikrát zasmrádlo a dost často chytlo plíseň, a to i přez to že jsem to několikrát denně otvíral...
Takže sušit pomaleji a hlavně nepřesušit...V ničem jiném by to být nemělo..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 10-09-2012 v 19:56 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 573

No je pravda,že to mám během 3 dnů komplet suchý,takže to asi bude v tom.Dám to teda do těch krabic.Díky

Old Post 10-09-2012 v 20:09 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 574

skus susit pri nizsej teplote ako 20 stupnou

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 11-09-2012 v 11:20 AM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 575

20°C je dobrá teplota, ale jde o vlhkost...Každopádně mít suchej materiál za 3dny je špatný...Chce to aspoň 10-14dní, pak to bude OK..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 11-09-2012 v 16:35 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 576

Cim dlhsie tym lepsie, nie ze by to bola novinka. Minuly out mi schol skoro 2 mesiace v zahradnom domceku do polky novembra, mal som cas. Vysledok luxusny. Doma sa to snazim natiahnut na viac ako 2 tyzdne pokial sa to da. Teraz si oddelim kutik v kupelni a budem mat kumbal volny. Pri odtahu je to na prd a zabera mi to kumbal. tak som stary prazdny filter obalil filtrom do digestora a dal nan maly PC vetracik nech si to tam cirkuluje. Napochyta pach na 100% , ale pochyta to znatelne a nikoho to neobtazuje. + je tam tma a v zime bude celkom chladno. a samozrejme vlhko.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 11-09-2012 v 16:53 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5148650 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív