Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
josef Néblb
Nový Člen

Karma uživatele josef Néblb - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 577

Hoj, kdyz sušim na půdě nevadí že tam proniká ze střešních oken světlo?

Old Post 22-09-2012 v 19:23 PM
josef Néblb je offline   Profil uživatele josef Néblb   Find more posts by josef Néblb   Foto galerie člena josef Néblb   Click here to Send josef Néblb a Private Message   Add josef Néblb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 578

citace:
Původní příspěvek od josef Néblb
Hoj, kdyz sušim na půdě nevadí že tam proniká ze střešních oken světlo?


Obal yktku novinama nebo něčim (hlavně ne uzavřít do igelitu!), nebo jednoduše zacpi okno Čim větší tma, tim se ti kyti víc odvděčí na chuti a efektu.

Nějak extrémně to zase ale nevadí, pokud na ní nepraží sluníčko vysloveně.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 22-09-2012 v 20:22 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 579

Čaute, má niekto pri oute skúsenosti so sušením priamo na mieste pestovania ? mám motemtálne trošku problémy s miestom sušenia a uŽ som rozmýšlal nad všetkým, aj nad tým žeby som tam postavil nejaký menší prístrešok, zakryl ho hrubou čiernou nepriesvitnou fóliou čo sa dáva na odvodnovanie, a z dvoch stran to zakryl z boku a z dvoch nechal otvorené nech to prefukuje, povešal konáre dolu hlavou a zabalil ich ešte napr do novín, myslíte žeby to šlo alebo to je blbosť ? poblízku čo ja viem 100m je aj voda a odtial môže byť nejaká ta vlhkosť, prímem každú radu alebo nápad

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 24-09-2012 v 18:21 PM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef Néblb
Nový Člen

Karma uživatele josef Néblb - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 580

Cau mam dotaz : Proč myslíte že ta moje ganja skoro vůbec nezhuluje??
protože je to hermafrodit? takže bych to tím pádem sklidil moc pozdě - všechna energie rostliny šla do semen, nebo brzo - trichromy nebyly ještě pořádně zakalené, nebo proto že jsem to vůbec nehnojil, nebo možná protože máme na půdě dost vysokou teplotu?

Old Post 03-10-2012 v 19:34 PM
josef Néblb je offline   Profil uživatele josef Néblb   Find more posts by josef Néblb   Foto galerie člena josef Néblb   Click here to Send josef Néblb a Private Message   Add josef Néblb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od josef Néblb
Cau mam dotaz : Proč myslíte že ta moje ganja skoro vůbec nezhuluje??
protože je to hermafrodit? takže bych to tím pádem sklidil moc pozdě - všechna energie rostliny šla do semen, nebo brzo - trichromy nebyly ještě pořádně zakalené, nebo proto že jsem to vůbec nehnojil, nebo možná protože máme na půdě dost vysokou teplotu?


Zdar. Hodne bude v genech, zrejme naka cudka.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 04-10-2012 v 03:08 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuckie
Nový Člen

Karma uživatele Chuckie - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 582

Jak poznat, že je kytka dobře usušená ? Nepřesušená/nevysušená ?

Old Post 10-10-2012 v 17:56 PM
Chuckie je offline   Profil uživatele Chuckie   Find more posts by Chuckie   Foto galerie člena Chuckie   Click here to Send Chuckie a Private Message   Add Chuckie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 583

Tak přesušená se drolí, nevysušená je furt taková až moc vlhká, prostě když je dobře usušená je to už vod voka poznat, a hlavně krásně voní, nedrolí se ale ani nežmoulá

Old Post 10-10-2012 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuckie
Nový Člen

Karma uživatele Chuckie - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 584

Dobrá Díky za radu, ráno na to kouknu jak to vypadá a po usušení šup s tim do mrazáku.

Old Post 10-10-2012 v 18:33 PM
Chuckie je offline   Profil uživatele Chuckie   Find more posts by Chuckie   Foto galerie člena Chuckie   Click here to Send Chuckie a Private Message   Add Chuckie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josef Néblb
Nový Člen

Karma uživatele josef Néblb - 41% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 585

ještě ohledně toho uskladnění - mám to už 2 týdny v zavařovačkách- otvírám aby to nesplesnivělo - takže můžu už matroš teď uzavřít a zakopat??

Old Post 16-10-2012 v 18:48 PM
josef Néblb je offline   Profil uživatele josef Néblb   Find more posts by josef Néblb   Foto galerie člena josef Néblb   Click here to Send josef Néblb a Private Message   Add josef Néblb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 586

Ahojte, mám menší dotaz. Už asi 4-tej den suším větvičky s paličkama zavěšený na půdě na natáhlých drátech, ale co dnes nevidím. Na některých palicích jsem narazil na plíseň. Myslím že je to tím, že jsou ráno u nás mlhy a prostě je na půdě vlhko. Myslíte že pomůže dát tam např. ventilátor? Nebo jak lze na staré půdě srazit vlhkost? Jsem to měřil vlhkoměrem a večer jsem naměřil až 85% vlhkost. To se mi zdá hodně. Co myslíte? Díkec

Old Post 24-10-2012 v 00:26 AM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 587

citace:
Původní příspěvek od mr.killer
Ahojte, mám menší dotaz. Už asi 4-tej den suším větvičky s paličkama zavěšený na půdě na natáhlých drátech, ale co dnes nevidím. Na některých palicích jsem narazil na plíseň. Myslím že je to tím, že jsou ráno u nás mlhy a prostě je na půdě vlhko. Myslíte že pomůže dát tam např. ventilátor? Nebo jak lze na staré půdě srazit vlhkost? Jsem to měřil vlhkoměrem a večer jsem naměřil až 85% vlhkost. To se mi zdá hodně. Co myslíte? Díkec



Cau. Proudici vzduch je urcite nezbytna pomucka pri suseni ve vlhcich prostorach, pokud by se ovsem plisen sirila dal, nezbyde ti nic jineho nez material umele dosusit pri vyssich teplotach.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-10-2012 v 03:22 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od mr.killer
Ahojte, mám menší dotaz. Už asi 4-tej den suším větvičky s paličkama zavěšený na půdě na natáhlých drátech, ale co dnes nevidím. Na některých palicích jsem narazil na plíseň. Myslím že je to tím, že jsou ráno u nás mlhy a prostě je na půdě vlhko. Myslíte že pomůže dát tam např. ventilátor? Nebo jak lze na staré půdě srazit vlhkost? Jsem to měřil vlhkoměrem a večer jsem naměřil až 85% vlhkost. To se mi zdá hodně. Co myslíte? Díkec


Zdarek, přesně to jsem včera řešil taky. Měl jsem ventilátor velkej na to po půl hodinách vždy za světla, ale exSlepičíKurník byl dost vlhkej a po 3 dnech jsem měl na 30% libový úrody (viz thread) plíseň :/
Šlo to vystřihat dopiče, sice je to škoda, ale do plic , mastiček ani haše to cpát nehodlam..

Takže ventiltor taky neni spásnej všezachránce. Já to dávam přes den do pokoje, navečer vyvětrat a dát do špajzu. Do týdne bude hotovo..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 24-10-2012 v 12:02 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 589

Já jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem si koupil sušák na prádlo a rozvěšil jsem to na něj a šupnul jsem to z půdy do vedlejšího pokoje. Měřím tam vlhkost a je tam asi o 20% vlhka méně a cca 17°C, tak doufám že to tam krásně uschne bez plísní... Plísně jsou fakt velkej shit !!!

Old Post 24-10-2012 v 20:54 PM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 590

NO , já to vždycky dělal tak že sem vytrh kytku s kořenama ...žeáno , pak sem očistil kořeny a nechal jí houpat jemně obalenou hajzelpapírem na suchý temný půdě , a když už byla kytka relativně suchá , tak sem jí dosušil u mě doma ve skřínce se speciálně upravenou "minichladničkou" která vydávala chlad a zároveň se větráček staral o to aby nebylo vlhko a plíseň.
Potos skladuju ve velký zatavovacích pytloních ve skříni a pravidelně větrám a prohazuju...
Jinak slyšel sem že kvalita posklizňovýho materiálu se v příznivých podmínkách nechá zvednout až o 15% (nevim no) , ale každopádně by ta travka mohla vydržet v plný kvalitě tak zhruba půl roku +-..... :lol:

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 07-11-2012 v 19:45 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 591

Uskladnění:
Chtěl bych si uskladnit nějaký to huleníčko do mrazáku, protože to jen tak nespotřebuji a sekám se na jedný věci. Když vemu nějakou zavařovací sklenici, dám do ní pálení, které je mírně (fakt málo) nedosušené a hodím do mrazáku, vydrží mi to alespoň půl roku? Logicky mě napadá, že plíseň se vytvořit ani šířit v mrázáku nemůže. Ale radši se optám. Díky

Old Post 08-11-2012 v 10:40 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 592

Hele do mrazáku by to mělo jít asi 100% suchý , protože problém s plísní by moh bejt po vyndání....Jinak si taky myslim že plíseň se ti v mrazáku nerozšíří...To ovšem neplatí v ledničce

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 08-11-2012 v 10:56 AM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7445440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív