Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 145





[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2008 v 16:44 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hasis Příspěvek č. 146

cus poradi mi nekdo jak udelat hasis v v lihu? diky.........

Old Post 20-11-2008 v 08:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Re: hasis Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od nirvanes.
cus poradi mi nekdo jak udelat hasis v v lihu? diky.........


Vezmeš materiál, najemno ho nadrtíš a nasypeš do skleničky třeba od přesnídávky. Zaleješ lihem, protřepeš a necháš tak 20 minut odstát s občasným protřepáním.

Potom si připravíš talíř a to hulení vykydáš všechno nad tím talířem do silonky. Pořádně tu silonku vyždímeš a ten talíř dáš někam třeba na topení (dej si bacha aby byl v rovině, jinak to pak může ovlivnit kvalitu hašiše - respektive poměr hašiše a chlorofylu).

Jak se to bude pomalu odpařovat, tak bude u okrajů zůstávat zaschlý chlorofil a hašiš bude se bude pomalu sunou ke středu talíře. Je dobré to jemně ofoukat kolem dokola, tím tomu hašiši trošku pomůžeš aby se nedržel u těch okrajů také.

Až to celé vyschne, tak uvidíš, že hašiš ti zůstal ve prostředku. Trošku ho seškrábeš a ochutnáš. Pokud je dobrý, seškrábeš i ten zbytek co je v prostředku a je hotovo.

Pokud dobrý neni, je hnusný, bublá a celkově se nedá moc kouřit, tak ho musíš ještě pročistit. To se dělá tak, že ten talíř zaleješ celý až po okraj horkou vodou a mícháš a seškrábáváš to tak dlouho dokud se to všechno v té vodě nerozpustí. Po chvilce (stačí třeba 10 minut) vezmeš třeba injekční stříkačku a odsaješ všechnu tu zelenou vodu plnou chlorofylu. V prostředku ti opět zůstane hašiš, tentokrát pročištěný a dobrý.

Jde hlavně o to, jak moc pryskyřice obsahuje to hulení, pokud hodně, je velká šance, že čistění nebude potřeba, protože tam bude hodně hašiše a málo chlorofylu, pokud to budeš dělat z nějakých třeba listů, tak tam bude zase chlorofylu tak hodně, že čistit budeš muset vždycky a moc toho nebude.

Radoslav, co tuto techniku tady popsal také uvádí, že je lepší do té skleničky dát max 1 - 2 (teďka nevim přesně) cm toho materiálu, že pak bude hašiš čistší.

Já osobně toho tam ale dávám už víc a rovnou to i 1 - 2X pročišťuji.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 20-11-2008 v 19:12 PM

Old Post 20-11-2008 v 15:14 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 148

tak jsem to vyzkoušel a fajt to funguje parádně,z polovičního množství materialu jsem udělal cca 1g , zhulenost masakrální ´:-§ ,plyn mě vyšel na 44kč.. akorát bych doporučoval vylejt tu kaši z ty sklenice na talíř,dřív než to zaschne..

Old Post 28-01-2009 v 19:13 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yancy
Nový Člen

Karma uživatele yancy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 149

dakujem za tento postup, zajtra rano si idem kupit plyn a vyrobit svoj prvy hasis tak drzte palce nech mi to nedrbne v rukach

Old Post 09-02-2009 v 02:14 AM
yancy je offline   Profil uživatele yancy   Find more posts by yancy   Foto galerie člena yancy   Click here to Send yancy a Private Message   Add yancy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 150

Zkusil jsem postup s termoskou, kterej kdosi psal výše.
1.Hulení sem hodil do termosky a otevřenou termosku sem hodil i s hulením a všemi komponenty do mrazáku.
2.To stejný jsem udělal i s plynem(celá pixla), abych zpomalil jeho pozdější odpařování.
3.Nechal jsem to hodinu v mrazáku.
4.Připravil jsem si keramickou misku a dal jsem vařit vodu.
5.Po hoďce jsem vytáhl vše z mrazáku a s jednou rukou v rukavici jsem vše vystříkal do termosky.
6.Uzavřel jsem víčko.
7.Protřeřepal.
8.Keramickou misku, jsem dal do horký vodní lázně.
9.Obsah termosky jsem zcedil(prosál?) do misky.
10.Nechal odpařit.
Přišlo mě, že toho bylo docela dost, byl jsem mile překvapenej, díky všem za tenhle thread.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 15-02-2009 v 12:52 PM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD!
Nový Člen

Karma uživatele MaD! - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 151

pecka bracho zkusil jsem to udelat podle tebe a nema to chybu sice by to mohlo byt vetsi ale nevadi svuj učel to splnilo thx

Old Post 13-03-2009 v 13:46 PM
MaD! je offline   Profil uživatele MaD!   Find more posts by MaD!   Foto galerie člena MaD!   Click here to Send MaD! a Private Message   Add MaD! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vjacla
Nový Člen

Karma uživatele Vjacla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 152

ta sklinka dola má být utěsněná nebo z ní musí být nějaký uník mám strach že mi to bouchne xD

Old Post 13-03-2009 v 14:47 PM
Vjacla je offline   Profil uživatele Vjacla   Find more posts by Vjacla   Foto galerie člena Vjacla   Click here to Send Vjacla a Private Message   Add Vjacla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD!
Nový Člen

Karma uživatele MaD! - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 153

Hi zkoušel jsem butanovou metodu a nikde sem se tu nedočetl jestli to mam par dni nechat odležet nebo se to muze hulit hned,kdyby se tu našla dobra duše ktera by my poradila předem dik.

Old Post 15-03-2009 v 11:52 AM
MaD! je offline   Profil uživatele MaD!   Find more posts by MaD!   Foto galerie člena MaD!   Click here to Send MaD! a Private Message   Add MaD! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 154

Já jsem to radši nechal 2 dny odležet, abych se zbavial a) zbytků případnýho butanu, b)případný vlhkosti. v každým případě z misky(talíře atd.) oškrabat co nejdřív, nechat uležet až pak. Ale možná to někdo dělá jinak.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 22-03-2009 v 05:32 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 155

ja to teda taky vždycky chvíli nechávám odležet ale pokaždý mi z toho vzejde celkem bláto i když naštěstí zhuluje jako prase tak to vždycky trochu vytřu tabakem a ten haš se pak nalepí na tabák a vyhulim to jako brko

Old Post 18-05-2009 v 13:26 PM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 156

napln do zapalovače je směs propanu a butanu, zajimalo by me jestli by pro tenhle spusob získávání pryskyřice nebyl jepší butan vyší kvality, jestli by nebyl efektivnější výtěžek. (mužu si totiž sehnat čistej C4H10)

Old Post 27-06-2009 v 15:47 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 157

hh me by zase zajimalo, co za pako tohle svinstvo kouri, smes thc a neodparenych zbytky z butanu navazanejch na thc, fakt parada, rekl bych ze to dela diry v mozku vetsi nez Toluen. Jinak celkem efektivni a hlavne rychlej zpusob ziskani neceho co zkuruje z neceho co bud nezkuruje nebo se neda kourit

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 21-08-2009 v 13:25 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 158

kokodc: a mě by zajímalo, čím si zapaluješ?

rastafara: čistý butan je určitě lepší než ta sračka do zapiku

Naposledy upravil dokktor 28-08-2009 v 12:06 PM

Old Post 21-08-2009 v 15:49 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 159

paradni metoda zhuluje jak svině doporučuji

Old Post 06-10-2009 v 10:17 AM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 160

[účet odstraněn]

Old Post 21-10-2009 v 22:27 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1885130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív