Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 161

citace:
hh me by zase zajimalo, co za pako tohle svinstvo kouri, smes thc a neodparenych zbytky z butanu navazanejch na thc, fakt parada, rekl bych ze to dela diry v mozku vetsi nez Toluen. Jinak celkem efektivni a hlavne rychlej zpusob ziskani neceho co zkuruje z neceho co bud nezkuruje nebo se neda kourit

Nesmysl THC nereaguje ani s Butanem ani s Iso-butanem (tradiční náplň zapalovačů). To je stejný jako bys tvrdil, že při odpařování mořské vody zůstávají na krystalcích soli navázené molekuly vody.
Porovnával jsem metody, o kterých se tu všici zmiňujou a tohle je zaručeně nejčistší metoda. (po chemické stránce, s praxe nemůžu posoudit)
1.Pokud je tam nějakej jinej bordel (bláto, soli, zbytky hnojiv), tak se v Butanu nerozpustí, tudíž je o ně budoucí Hash ochuzen.
2.Hash vyráběný jinými metodami do sebe při výrobě natahuje vodu- trvá to déle než vyschne.
3.Nevýhoda: Stojí vás to tu náplň, ale je to diskutabilní, protože jiné metody, využívají více elektrospotřebičů kdo ví s jakou Watáží, takže spočítat výrobní cenu je o něco složitější.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 07-11-2009 v 06:33 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grossmy
Nový Člen

Karma uživatele grossmy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 162




Pripojuji se do této velmy zajímavé dyskuze
zkousel jsem to a reknu vam tím že to jen proteče si plyn vezme jen
10 az 30 % THC což mi přijde docela plítvání kdyby to chtel nekdo delat z palic já sem si rekl ze to nejak vymyslím aby se stoho dala udelat kopa hašiše za hodinu a z palic a skoro bez strát doma na soustruhu jsem si hrál a dopadlo to nejak takhle udelal jsem neco jako je tady na obrázkách ale trošku Upgrade no v cem to zpočívá tady v tom co představuje STORM vlastně plyn jen proteče proto jsou ztráti tak obrovské tak jsem vymyslel nádobu z ventylem a vyndavacím koncem nacpete konopím zavřete pustíte plyn necháte pár hodin vypustíte ventylem a stráty jsou tak 10-20% mýsto 90 az 70% to de ne no posutťe sami.

Old Post 14-11-2009 v 10:46 AM
grossmy je offline   Profil uživatele grossmy   Find more posts by grossmy   Foto galerie člena grossmy   Click here to Send grossmy a Private Message   Add grossmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grossmy
Nový Člen

Karma uživatele grossmy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 163





Připojuji ješte moji první výrobu přez toto

Old Post 14-11-2009 v 10:55 AM
grossmy je offline   Profil uživatele grossmy   Find more posts by grossmy   Foto galerie člena grossmy   Click here to Send grossmy a Private Message   Add grossmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 164

A já ti říkám že se soustruhem si vůbec hrát nemusíš:-D Opravdu stačí obyč termoska, který jen upravíš uzávěr obyčejným powertapem.:-D Ale jestli máš doma soustruh tak proč ne že?

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 12-12-2009 v 06:23 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 165

Zdravým chci se zeptat dá se ta prázdná nádobka od plynu nahradit něčím jiným?Vyzkoušel to někdo něčím jiným?dík

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 01-01-2010 v 23:17 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 166

mě napadlo,vzít třeba petku(1-1,5L) a nalít do ní vařící vodu ona se smrskne tak o polovinu,přičemž se zpevni (vyzkoušeno omylem z čajem)na dno petky bych udělal malej otvor(na plyn)a do víčka bych šikovně vyřízl díru a umístil sítko,pak by stačilo jenom vyšroubovat víčko nasypat matroš .

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 05-01-2010 v 15:17 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 167

citace:
Původní příspěvek od Lump
Zdravým chci se zeptat dá se ta prázdná nádobka od plynu nahradit něčím jiným?Vyzkoušel to někdo něčím jiným?dík

poprvé sem to dělal ve filmovce - nahouno - zmrzne a praská. nekdo to tu dělá v termosce nebo ocelové trubce s ventilem - kvuli uzavření a delšímu louhování.

edit: jo třeba 4 příspěvky navrch grosmy

Old Post 05-01-2010 v 16:17 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 168

zdravim,

jestli mohu pridal bych par svych postrehu z vyroby...

1. Znecisteni butanem. podle mne tam rosku butanu zustava a to ve forme malich bubline bouhuzel ale da se snnadno odstranitmam 3 zpusoby.
A:mazlavy material prendame do krabicky(ja pouil krabicku od prstynku) a dame na radiatory. pri zahrati se stava hmota tekoucia bublinky v ridsim prostredi uniknou smerem nahoru
B:misto toho abych mi plyn kapal do misky ci talirku necham jej kapat do vody.THC se s vodou neslucuje tudisnam zustane plavat mastne oko to sebereme nejakou kartou ja pouzivam karticku pojistence. Nejvestsi vyhodou je ze se plyn po styku s vodou ihned odpari takze vyroba trava tak dlouho dokud tece plyn
C:vezmu klasickou slukovku nejdrive nabiji travou a pak nahoru (tim ze to slukovky naskrabnu hasek ) dam vyrobeny jantar. zahreji zapalovacem aniz bych potahnul med se zospusti zalije do travy ktera je pod ni a pak uz jen kourim

dale material. ja pouzim vetsinou topy(kdyz uz tak uz) poprve jsem material nadrobil jen harubo a projel plynem vznikla krasna jantarovita hmota a bylo ji i docela dost ale po 2 dnesch co jsem rozdelal vysypal a ajhle material byl skoro stejny jako pred extrakci a fungoval porad dobre.ted pouzivam smes 50/50 půl jemneho a pul do brka. u jemneho se rozpousti plyskyrice a druha polovina slouzi na provzdusneni(jako perlit)

jiank co se tyce ucinku me dlouhoooo nic takhle nezkourilo!!!!

1 prd staci

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 11-01-2010 v 14:32 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjjaman
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjjaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 169

mno proste best metoda toto

Old Post 05-03-2010 v 13:34 PM
Ganjjaman je offline   Profil uživatele Ganjjaman   Find more posts by Ganjjaman   Foto galerie člena Ganjjaman   Click here to Send Ganjjaman a Private Message   Add Ganjjaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjjaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170


BHO. fakt luxus..

Old Post 03-05-2010 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 171

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2010 v 21:14 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
zdravim,

jestli mohu pridal bych par svych postrehu z vyroby...

1. Znecisteni butanem. podle mne tam rosku butanu zustava a to ve forme malich bubline bouhuzel ale da se snnadno odstranitmam 3 zpusoby.
A:mazlavy material prendame do krabicky(ja pouil krabicku od prstynku) a dame na radiatory. pri zahrati se stava hmota tekoucia bublinky v ridsim prostredi uniknou smerem nahoru
B:misto toho abych mi plyn kapal do misky ci talirku necham jej kapat do vody.THC se s vodou neslucuje tudisnam zustane plavat mastne oko to sebereme nejakou kartou ja pouzivam karticku pojistence. Nejvestsi vyhodou je ze se plyn po styku s vodou ihned odpari takze vyroba trava tak dlouho dokud tece plyn
C:vezmu klasickou slukovku nejdrive nabiji travou a pak nahoru (tim ze to slukovky naskrabnu hasek ) dam vyrobeny jantar. zahreji zapalovacem aniz bych potahnul med se zospusti zalije do travy ktera je pod ni a pak uz jen kourim

dale material. ja pouzim vetsinou topy(kdyz uz tak uz) poprve jsem material nadrobil jen harubo a projel plynem vznikla krasna jantarovita hmota a bylo ji i docela dost ale po 2 dnesch co jsem rozdelal vysypal a ajhle material byl skoro stejny jako pred extrakci a fungoval porad dobre.ted pouzivam smes 50/50 půl jemneho a pul do brka. u jemneho se rozpousti plyskyrice a druha polovina slouzi na provzdusneni(jako perlit)

jiank co se tyce ucinku me dlouhoooo nic takhle nezkourilo!!!!

1 prd staci

ja jsem si na vanoce vychytal pekny plech na peceni a s plynem uz nemam problem velka plocha rychle odpari. Seskrabuju az uplne uschly material

Old Post 12-05-2010 v 05:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Pohodička Příspěvek č. 173

2.Bych rád věděl jakou má uvás ten produkt trvanlivost ?Mě se totiž zdá že čím dýl ten výtažek mám tím se snižuje jeho síla !Protože hned po vyrobení měto nehorázně sprasilo!Ale nadruhý den semito zdálo tak o 30% slabší...Můžete mito někdo potvrdit,vyvrátit nebo napsat trvanlivost tohoto výtažku?


Zdravím

tak mohu bezpecn ekonstatovat ze po půl roce porad stejna síla prave ted odzkouseno

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 10-06-2010 v 09:02 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 174

[účet odstraněn]

Old Post 13-06-2010 v 00:25 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 175

Mě zaujal ten nápad s CO2 na začátku trýdu.CO2 v kapalným stavu je rozpouštědlo (THC,CBD,...).a taky CO2 je mnohem levnější,dřív stál tuším 30kč/kg...bylo by to spíš pro větší měřítka..řádově desítky gramů tohodle shitu...a taky by to chtělo mít upravenou bombu (z normální jde plyn,kdyžby se prodloužil ventil až na dno tak by šel kapalnej plyn).Výhoda by byla hlavně v bezpečnosti a o mnoho menší výrobní ceně-až na tu investici do začátku (upravená bomba,popř vetší extraktor)...

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 09-07-2010 v 18:26 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukinak
Nový Člen

Karma uživatele Lukinak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 176

Zdravíčko, kámoš mě říkal že má doma docela dost palic chycenejch plisni. myslíte že by se z nich dal udělat hášek pomocí týhle metody bez dalších nasledků z důvodů ty plísně? nebo to má zrovna zahodit? :-|
Díky za rady

Old Post 02-10-2010 v 10:00 AM
Lukinak je offline   Profil uživatele Lukinak   Find more posts by Lukinak   Foto galerie člena Lukinak   Click here to Send Lukinak a Private Message   Add Lukinak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2782730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív