Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moje druhotina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Dotaz Moje druhotina Příspěvek č. 1

Tak jsem konecne sehnal svoji prvni lepsi vybojku (MetalHalid 150W). Prvni, co jsem pestoval na obyc zarovce a usporkach mi prave dozrava, ale je to spis koste, casem treba postnu nejaky foto, ale ted bych se chtel venovat tem novym.
Mam svuj byt a v nem fajn spizku (60*50?*hodne vysoka, vsak vite). Bydlim sam, takze s utajenim problemy nemam, vetrani je primo ven. Mam 4 rizky (thx Kozzy), WW, BO, BU, OB a jeden kvetinac (celkem velkej). Zatim mi asi 14dni rostou pod usporkou a celkem se chytli.
Chtel jsem si poridit Bubbler, tak jsem se chtel zeptat, jestli se to da vytahnout ze zeme, nejak oplachnout a dat do bubbleru nebo se na to mam vykaslat a pockat s bubblerem az na dalsi varku (do zeme jsem je daval v rockwoolu) Jinak jsem jim dal Kr-Start (zatim zlehka) a vypadaj, ze se jim celkem dari. uvidim, co udela nova vybojka s nima. Ted doresuji odvetravani. Az budu doma, hodim nejaky foto.

Old Post 10-01-2005 v 08:56 AM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 2

bubler si dej radeji az priste. Vytahnout to sice jde, ale pro kytku je to velky sok.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-01-2005 v 10:03 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 3

No, taky sem je vytahoval a zadny problemy nebyly (mutace), jen se na chvili zastavil rust...

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 10-01-2005 v 11:43 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

něgde existoval trýd "z bubbleru do hlíny" nebo tak nějak - zkus se kouknout
jináč pokud je nechaš v hline, tak bych doporucil spis aby kazda mela svuj vlastni kvetinac

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-01-2005 v 12:14 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 5

Kytce chvíli trvá,než se začnou tvořit hydrokořeny,spíš jde o to aby jsi je při přendavání nijak vážně nepoškodil.

Normálka vyklepnout a pod sprchou(jemně) očistit co to de.Šup s tim do bubleru (min Ec )

Ty řízky jsi tam mohl dát rovnou.O bubleru je tady toho hafo.

Ať se daří

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 10-01-2005 v 12:23 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

jo tady u těch řízků to bude trvat dlouho než pustí kořeny zvlášt když mají jedno patro a jsou max 5cm velké vid? ale konec rejpání do kozzyho řízků a ted rada určitě je rozesad do více květináču nechal bych je dojet ve hlíně jen málo který řízek se vyrovná s přechodem z hlíny do vody a jestli máš jen 4 tak by byla škoda o ně přijít

Old Post 10-01-2005 v 12:58 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 7

ok, tak ja to dojedu v hline. Jsou to moje prvni znackovy rizecky, tak by bylo skoda, kdyby zarvaly. Ale na bubbler se priste tesim. Hmm, vlastne je teda jeste rozsadim. Doufam, ze ten muj metalhalid bude dobrej. Diky vsem. Dam vedet, jak to dopadlo

Old Post 10-01-2005 v 14:32 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

ten tvůj metalhalid bude dobrej jen na růst pak si na květ sežen SODIK jinak ti to špatně pokvete

Old Post 10-01-2005 v 15:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 9

jojo, s tim pocitam

Old Post 10-01-2005 v 15:24 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 10



tady par fotek. konecne sem to zapojil fotka nahore nejak ztmavla, ale co uz...

Old Post 10-01-2005 v 16:55 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 11



a tu jeste moje prvotina, dorustajici koste btw. zajimalo by me, jak dlouho myslite, ze to kostatko jeste bude dozravat? uz bych ji pomalu ochutnal, ale zatim to nejspis jeste nema cenu

Naposledy upravil charly 10-01-2005 v 17:09 PM

Old Post 10-01-2005 v 16:57 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 12

jestli to mas pod usporkou, tak ti to bohuzel nedozraje nikdy

Old Post 10-01-2005 v 18:40 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 13

no to me ani nestras

Old Post 10-01-2005 v 21:13 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 14

Doba kvetu je kolem dvou mesicu. Pod usporkou je toho malo, ale neco z toho urcite sklidis.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-01-2005 v 06:32 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 15

tak jsem rizecky dal pod 150W mh a zacal lehce hnojit. Zacali krasne a celkem rychle pribyvat horni patra a jsou pekne nacpany u sebe, ale zacaly se mi kroutit horni listecky nahoru a dovnitr. Ve vyhledavaci jsem zjistil, ze to bude nejspis moc blizko svetla, ale mne prislo, ze ho mam dany jeste docela daleko, ne? (viz fotky nahore). Teplota je 28C, coz mi taky neprijde moc. Mam svetlo posunout jeste vys? Nebo mozna prehnojenim, tak zkusim vysadit hnojivo na cas. Dik za rady

Naposledy upravil charly 13-01-2005 v 18:37 PM

Old Post 13-01-2005 v 18:29 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charly
Stálý Člen

Karma uživatele charly - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 16

cely to vypada, jakoby to schlo. ale vody se mi nezda, ze bych daval malo a rosim taky co muzu. sazel jsem to i s rockwoolem, ale to neni doufam problem

Old Post 13-01-2005 v 19:57 PM
charly je offline   Profil uživatele charly   Find more posts by charly   Foto galerie člena charly   Click here to Send charly a Private Message   Add charly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-08-2016 - moje skrinka - 6 odpovědí
08-06-2008 - moje rostlinky - 58 odpovědí
23-05-2005 - Moje rostlinka - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0962660 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív