Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cervene oci - red eyes
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
user
Nový Člen

Karma uživatele user - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 33

Ja si nikdy takové sajrajty do očí nekapu !!!
Prostě ať si to samo odejde

Old Post 07-09-2004 v 13:02 PM
user je offline   Profil uživatele user   Find more posts by user   Foto galerie člena user   Click here to Send user a Private Message   Add user to your buddy list     Navštiv homepage uživatele user! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

futeW: No, pravdu máš, že visine je v plastu,
takže pokud to někdo potřebuje, tak to jo.
Já spíš kupuju takový ty obyč věci, než zbytečnej
import kravin. Místo nějakýho toho Coldrexu třeba Paralen,
kterej stojí řádově méně a účinná látka je tam totožná.
Na ten lékarnickej busines má trochu pifku, páč to je nefér.
Protože lidi jsou v tomhle samozřejmě laici, a protože jde o zdraví a životy, tak se dají snáze zmanipulovat ke koupi drahé kraviny,
i když by stejně posloužil levnější aparát, jen bez té barevné krabičky
a všech těch "přidaných" hodnot.

Old Post 08-09-2004 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 35

Oční kapky k potlačení rozšířených cévek v oku jako Visine od Pfizeru by se měly užívat v omezené míře. Nadměrné používání vede přesně k opačnému efektu - oči budou červenější ještě víc.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-09-2004 v 15:47 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeWolfe
Pan vlčisko

Karma uživatele DeWolfe - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 36

Me teda nikdy nenapadlo si kapat do oci kvuli marihuane, stejne za par let bude videt ty vyhuleny kruhy pod ocima ;D a pak uz nikdo nepozna z ceho to je, jestli pracuju ve dne v noci nebo jen hulim.

Old Post 15-09-2004 v 12:05 PM
DeWolfe je offline   Profil uživatele DeWolfe   Find more posts by DeWolfe   Foto galerie člena DeWolfe   Click here to Send DeWolfe a Private Message   Add DeWolfe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DeWolfe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 37

visine použivamvždy ked potrebujem no spolu asi 20 krat su super.

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 15-09-2004 v 19:36 PM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-pěstitel
Nový Člen

Karma uživatele ganja-pěstitel - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 38

Já používám kapky jen když musím jít hned domů nebo něco důležitého řešit. Kupuju Sanorin Analergin, stojí 30-50Kč záleží v jaké lékárně. Po kápnutí sice chvíli štípe, ale účinek příjde hned a vydrží. Nepotřebuju kupovat drahé Visine, když účinek je úplně stejný.

Old Post 16-09-2004 v 11:45 AM
ganja-pěstitel je offline   Profil uživatele ganja-pěstitel   Find more posts by ganja-pěstitel   Foto galerie člena ganja-pěstitel   Click here to Send ganja-pěstitel a Private Message   Add ganja-pěstitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 39

Kápnout si cokoliv do očí, to není nic pro mě (obzvl. když jsem zkouřenej) To že mám oči červený mě fakt nijak nevadí a když mě to nevadí tak proč to dráždit nějakejma kapkama. :-°) ne?

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 16-09-2004 v 12:42 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 40

2 lordWilliam:Píšeš"kápnout si něco do očí...",tak mě jen napadlo jakým způsobem si kapeš/te ty kvapky,tedy když si je kapate.Proč to píšu,moje přítelkyně si totiž neumí kápnout do koutku a nechat to téct jako slzu celým okem,ale chytí si víčka hrdlo lahvičky dá přesně nad střed oka a pak je nucená koukat na tu kapku co jí tam spadne,dřív sem to dělal taky tak(neuměl jsem si prostě kápnout do koutku)a nesnášel jsem kapání,teď když to dávám do koutku,neni problem
Tak schválně,kam kdo to kape?

Old Post 23-09-2004 v 09:57 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 41

ja si do oci nekapu, nikdy mi neprislo ze bych mel nejak moc cerveny oci a hlavne nemam rad pocit kdyz vidim jak mi neco tece do oka a taky kdyz sem zhulenej tak sem mel vzdycky problem se do toho oka trefit,,,takze na to kalim

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 29-09-2004 v 17:01 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 42

Taky sem kupoval sanorin-analgerin,ale:
Ten plast není zbytečný a vršek na zašroubování taky ne. Sem byl jednou moc a tak mě nový vypadl z kapse a samo se hned rozbil takže půl sta v prdeli a jednou to sem zas nebyl vůbec se mě otevřel v kapsi a vylil takže mokré kalhoty jak debil a další půl sta v prdeli to se mě s visinem nestane. no a pak s těma cenama sanorin stojí něco přes 50Kč a visine sem teď kupoval za 82Kč ale ve visine je 15ml a sanorin má jen 10ml takže v přepočtu to vyjde na stejno, ale ten visine má ty výhody a ještě je strašné jemný je to úplný balzám na oči (sanorin hnusně štípe) a používám ho nejen po hulení. jen mě připadá že visine mají kratší dobu účinnosti, ale sanorin sem si musel dát vždy víc kapek a visine stačí jen jedna maličká. Takže visine z tohoto souboju vycházejí skoro ve všem jako vítěz.

Old Post 14-10-2004 v 18:22 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 43

Tak jak to tady ctu, musim se teda i ja podelit o sve zazitky. Docela jste me dostali s tim, jak je VISINE lepsi a jak vam vsem pomaha. Ja jsem alergik (na susenou travu :-)) a tudiz jsem kapky testoval nejen "abych si neco nakapal do oci". Dostal jsem doporuceny bajecne VISINE, ale nikdy mi nepomohly, repektive byly k nicemu. Zjistil jsem, ze mi zabira SANORIN ANALERGIN, ktery sice jak pisete stipe, to souhlas, ale pomaha me alergii a do minuty mam bile belmo, kdyz potrebuju treba ridit. Osobne mi to je dost jedno, ale proste jednou za cas nastane cas pro kapky, tak se pouzijou a funguji. Kazdopadne to nejsou visiny a dalsi vec je, ze jsem se az dnes dozvedel od vas, ze jsou vlastne levnejsi ;-) To jsem fakt netusil, o 30 Kc, to si pak odectu z benzinu az pro to pojedu do nejake nonstop lekarny na druhy konec mesta :-)

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-10-2004 v 00:49 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 44

btw: a kapky si osobne kapu do koutku, protoze jinak je to dost hardcore pro zhuleneho cloveka kapnout si do otevreneho oka enjoy

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-10-2004 v 00:50 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 45

Já nosím kon. čočky a moje očka jsou tedy náchylnější na kouř,tak občas taky kápnu ,ale Optifree rewetting drops.Jsou sice dražší než Visine ,ale méně dráždivé.
PS kapu si do otevřeného oka,jinak by to asi nemělo moc účinků.

lávovej keran

Old Post 17-10-2004 v 15:30 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

já si kapky kapu přímo do středu oka. prstama si roztáhnu víčka a normálně kápnu. ale znám spousty lidí, co si nedokážou kápnout do oka a nechápu to. stačí se překonat ne?

Old Post 17-10-2004 v 17:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 47

No já si kápnu do koutka oka a slzou to roztáhnu, ale když jsem zkouřenej tak na to vždycky nějak zapomenu a chci si kápnout do středu oka a jak vidím letět tu kapku tak prostě zavřu oko a mám to na víčku :-°) a i kdyz si víčko držím prstama. No proto si raději nekapu ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 17-10-2004 v 17:27 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

když se zakloní hlava a kápne se to do koutka,
tak se to stejně rozmrká do celýho voka,
takže to řešíte zbytečně

Old Post 18-10-2004 v 14:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5090380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív