Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co zpusobilo "boom" huleni??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1

Ahoj, no rozhodně si myslím že to Macháček nezpůsobil Spíš lidi, s kterejma ses stýkal
Jako obecnej "BOOM" by se snad mohly brát 60 léta jakožto vlna HIPPIES, a u nás bych řek tak na přelomu roku 89/90 kdy se otevřely hranice. .) tak asi tak a čus

Old Post 27-08-2005 v 21:43 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 2

..jj, tak o tech komercnich hulicich bych mohl vypravet, musis na tyhle lidi srat, jinak bych neresil nic jinyho....ostatne si myslim, ze komercni zhulku poznam od cloveka, kteremu dava MaryJane prece jen neco vic, do 5 minut od seznameni
Jinak B00M pozoruji take a nekdy jen nechapave kroutim hlevou nad tou pseudo revoltujici mladezi, ktera si k tomu ucelu vybrala prave tenhle smer...

peace

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 28-08-2005 v 00:52 AM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

co si mám představit pod pojmem komerční hulič?

Old Post 28-08-2005 v 09:33 AM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Např:
Hulim, protože to je fakt cool, naprostej mazec
To je dle mě komerční hulič!

btw Všimli jste si, že lidi, co nosej trávu na přívěškách, trikách, a na všem možnym, snad i na kartáčkách, vůbec nehulej?

Old Post 28-08-2005 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 5

Komerční hulič RULEZZ, dlouho jsem si lámal hlavu s tím jak ty invidiua nazvat :-D
2Jilm: máš pravdu lidi co se taklhe projevujou málokdy hulej, kolikrát jsem si říkal že je tutovka že támhleten týpek bude mít papírky a vono nic. Dělají to jen aby byli cool, prostě komerce.
K původnímu tématu: Mě se ani moc nezdá že by hulení v poslední době prodělávalo nějakej boom, spíš bych to nazval evolucí, je to takový pozvolný. Mě, když jsem přišel na střední se taky zdálo jak se všude začíná neuvěřitelně hulit, ale teď vím že to je jen tím že jsem přišel do novýho prostředí, nový lidi, etc.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Naposledy upravil lordWilliam 28-08-2005 v 16:40 PM

Old Post 28-08-2005 v 16:27 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jilm
btw Všimli jste si, že lidi, co nosej trávu na přívěškách, trikách, a na všem možnym, snad i na kartáčkách, vůbec nehulej?


sice výraz komerční hulič jsem neznala, ale tohle sedí
mno jinak teda.. se přiznávám... ale upozorňuju, že můj mentální věk skončil tak asi u 14 let
já mám zapalovač s lístečky, dreambox s cannaMatrix, druhej zapalovač (nevím, kde skončil) s rostlinkou, dostala jsem konopnou vodku, benzíňák s lístečkem, cestovní popelník s lístečkem... no já jsem na tyhle srandičky jetá, líbí se mi a zvedaj mi náladu

a myslím, že se hulilo v podstatě vždycky, jen se o tom za komoušů radši moc nemluvilo, a možná i je to pro někoho COOL, módní a jánevímco, tomuhle já nerozumím a možná za čas bude cool nosit na hlavě klobouk s kachníma nohama, pak lidi zapomenou na trávu a všude budou kachní nohy, resp. odpadnou ti "komerční" huliči

Naposledy upravil 28-08-2005 v 16:53 PM

Old Post 28-08-2005 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 7

2 Jedu...: Jsem na tom podobně - nejsem zrovna ujetej na lístečky, ale pokud vidím něco originálnějšího s motivem našich kytís, jásám a ihned kupuju... Ať se na mě lidi třeba koukaj divně a ať si klíďo myslí že chci bejt COOL!, ale já to beru spíš tak že mě tato bylina dala hodně a tak ji chci trochu přiblížit i ostatním... Samo, že jim to nenutím, ale když se někdo zeptá, dokážu si to obhájit...


Otázka zní: "Pokud by mi stejným dílem pomohla mast na hemeroidy, dokázal bych ji pak nosit na triku?" Myslím že tato otázka je aktuální i pro ostatní "ujeťáky"...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 28-08-2005 v 17:22 PM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 8

boom tady rozhodně je, to se nedá popřít. ještě nedávno jsem na huliče nenarazil a dneska na ně narážím všude a kdekdo nosí trika s listem konopí, trafiky jsou plné zapalovačů s logem, skleněnek, zkrátka se to pěkně rozmohlo. v kdejakém filmu už se taky hulí a celebrity se taky přiznávají že hulí, zkrátka je to in. uvidíme, jestli si na to někdo vzpomene za pár let.

Old Post 28-08-2005 v 18:16 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Já neříkám, že lidi co maj všude trávu jsou komerční huliči, ale v celym mým okolí naprostá většina lidí tuhle "teorii" podporuje.....

Old Post 28-08-2005 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jilm: to chápu, prostě jen mi ta Tvoje definice sedla a hned jsem hejkala, že jsem jedna z těch "hojných výjimek", co potvrzujou pravidlo nikdy mě "in" věci nebraly, teda spíš naopak, tak doufám, že jsem s tím nezačala ohledně trávy, aniž by mi to došlo

Old Post 28-08-2005 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 11

mmm no kolem hulení se pohybuju tak zhruba vod začátku 90. let - nejdřív kolem toho 91 - 92 byla vesměs jenom venkovka - dávala se zadara nebo měnila za věci - prodával se skoro jenom hašiš - pak začaly hospody kolem náměstí republiky a od tý doby se to rozjelo řetězovou reakcí - začal se sem tahat holandskej matroš a prodávat za 300 (klasický vojebaný géčko) - to byly doby kdy udělat si ze vsi vejlet s nasbíranejma prachama vod kámošů a ject busem vo víkendu na Florenc a pak do hospody kupovat vod dýlerů bylo pro hromady lidí úplně normální.
postupem času se rozrůstala huličská základna - dorůstaly nový generace huličů - ty starší s tim sekli nebo nesekli - začalo se pěstovat - pár let potom co otevřeli Growman Plains (který se nehynoucim způsobem zasloužili o českej growing) se začalo objevovat ve větší míře tuzemský hulení - dneska se člověk s importem potká spíš zřídka a kvalita českýho materiálu nezadržitelně stoupá.
Oblíbenost hulení je podle mě otázka schopnosti tý drogy nechat člověka v provozuschopnym stavu po extrémě dlouhou dobu i při výrazný závislosti. Spousta lidí je schopnejch na hulení učit se pracovat a jinak se sociálně aktivizovat - to odlišuje IMHO hulení od heráku péra tripů a ostatních svinstev a způsobuje masovou oblibu - kdo začal hulit kvůli jakýmukoliv filmu je jasně vemeno.
To že hulí 15ti letý i mladší smradi je pro kulturu hulení tragédie.

Snark in the System

Old Post 29-08-2005 v 12:03 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

hehe...to já nosím trička s motivy trávy etc.rád...ale u mě už to bude spíše senilitou...

Old Post 29-08-2005 v 15:59 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 13

a bude to horší....

Old Post 29-08-2005 v 17:13 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 14

jinak souhlas v lordewilliam myslim ze takovej vyvoj se dal cekal da se to nazvat boom ale nic sokujiciho to urcite neni.Spis sem rad ze je trend od chemickych drog k prirode. I policejni zpravy hlasi snizovani uzivani pecka a hacka a becka podobnych sracek (teda krome ecka a papiru) a vseobecne krome chlastu miri vic lidi na policka a dolesa i kdyz je´k zamysleni kdyz na podzim les plnej masel kerym nevyrasil na skrani jeste ani chlup ...
jeste ani chlup ...
ni chlup ...
ni chloupecek ...

Jinak nechapu co vas sere na tech zajiccich kdyz vypadaj jak debilci cim vic lidi ukazuje ze se tu huli tim lip ... Krom toho co byste cekali ze ten kdo ma doma dve sestikila se ovesi priveskama a s listem na triku pude do prace ? to asi ne. Vy snad nechtcete byt dsrnaci ? Kdyz uz ne taxte aspon chteli ...... kde sou ty casy ......


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 29-08-2005 v 19:53 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 15

No tak s tema symbolama, to sedi. Mam jednu megakonzumni kamaradku, myslim, ze podle ni pisou casaky typu TopXY..a ona porad do me, jaka jsem strasna smazka, jak skoncim na heraku, znate to. Vylozene zalozena proti huleni. A nedavno prede mnou vytahne penezenku a co v ni nema? Odznak s konopnym listem. Tak se mi protocily panenky a rikam, coze to tam jako ma, a ona ze se ji ten obrazek libi.
No jima me hruza, kdyz kolem sebe vidim, ze tyhle pripady jsou cim dal castejsi...ale co..
Myslm, ze to je jenom vlna a ze to zas prejde...pozoruju to na svym okoli. Jeste pred rokem se kolem me hulilo az hanba a ted ti lidi prestavaj a jsou na to hrdy, tak nevim..
Peace

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 29-08-2005 v 21:07 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 16

svata pravda


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 31-08-2005 v 10:06 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6129840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív