Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » marihuana- inverzni "droga"?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

Ne. pokud hulíš v kuse, tak množství,
který by tě na začátku odpálilo,
tak po takovaj 14 dnech sotva vnímáš.
Samozřejmě , když si dáš pauzu
několik mnoho desítek dní, tak potom tě malé množství zase dostane.
A to je krása, stojí za to , dávat si pauzy.

Old Post 20-06-2003 v 06:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Nebo tak

Old Post 20-06-2003 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

ja to vidim i tak ze treba 2 prasky ze stejnyho modelu pred dvoma rokma...mne ted zhuli vice.

Old Post 20-06-2003 v 08:25 AM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 4

Jo je tomu tak i u mě, pokud nehulím celej týden vkuse...

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 20-06-2003 v 08:33 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 5

Je to tak, clovek uz zrejme vi co ocekavat a receptory THC uz jsou dostatecne vycviceny.

Old Post 20-06-2003 v 12:37 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 6

Ano ano, ja hulim svuj model od loňskýho října (samozřejmě), a řekl bych, že působí jakoby byl čím dál víc silnější . Poslední dobou už to není tak markantní, největší nárůst jsem pozoroval tak po 5 měsících (kdy jsem hulil tak 3x tejdně, teď 5x)

Old Post 20-06-2003 v 17:37 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

Moja skusenost - gres co prestym slapal silnejsie, teraz uz tak moc necitim, teda ucinky su rovnako silne, ale som na ne akoby navyknutejsi (to vsetko plati pre niekolky den hulenia viackrat denne). Zase po niekolkodnovej drobnej ocistnej pauze, model zacina slapat tak ako ma - naplno

Old Post 07-07-2003 v 19:52 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 8

..akoze umna sa ta inverzia preiavuie ked som zacinal tak som musel davat viac praskov a teraz dam tak 5 a uz som mimo..ostatny kamosi co nehulili tak casto ako ia este zhulia dalsi kotol ale ia som uz po tom prvom nasracky..

Old Post 07-05-2004 v 14:19 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 9

Kdyz jsem zacinal nechapal jsem jak nekdo si da praska a za minutu mi rika, jo dobry model. Ja jsem neco citil az po kdovi kolikatem prdu. Dnes uz si taky dam jednoho sluka a po chvili uz citim.

Old Post 07-05-2004 v 15:05 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

jo jo......ja hulim uz roky jednou max. 2x tejdne (proste weekend:-)) a rozhodne to muzu potvrdit. Staci nehulit "furt". Kdyz davas stridme, jsou to vetsi pecky, je to vysmatejsi a hlavne potrebne mnozstvi OPRAVDU klesa. To mam overeno u spousty lidicek. Pokud ovsem smazis kazdej den, nebot podle mne i treba obden, tak o tomto efektu pochybuju (i kdyz nevylucuju). Znam typky, kteri takhle hulej, ale ze by potrebovali stale mene u nich nepozoruju (narozdil odemne). Je to docela zajimava zkusenost, protoze nekde na akci kazdej vytahne OBROVSKYHO jointa a ja si s kamosem dam treba JEDNU sklenenku.....opravdu tu malickou ctyr - peti prdovou sklenenku, dame kadzej s kamosem jednu a .......................:-))))))))))))......a to hulim roky. Nejhosi je to fakt poprvy a podruhy..to citi neco malokdo......ale zajimave je, ze kdyz to jednou zacne...tak uz se..jakoby "zmrazi" to potrebne mnozstvi. Nedavna zkusenost: byl jsem na carech ve stromovce s kamosem a jeho holkou. On kdysi pred dvema roky ten kamos sem tam hulil a ona nehulila nikdy. Tam jsme teda odpalili..ja samozrejme vysmatej ze jsem mel hlavu vejpul jak southparku:-), kamos uplne mimo a jeho holka...............nic :-)...tak ............asi tak...

Old Post 07-05-2004 v 16:36 PM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bushman
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 11

Ono to je tak, (tedy aspon co vnimam ja) Ve skutecnosti opravdu staci si pak dat min a min, klidne i jen toho jednoho prdíka, protože to jakoby "vytáhnete" z krve ale to je pouze pro pocit zhuleni, pro uplne zhuleni je tomu naopak, vic a vic... clovek uz ma tu hlavu tak vypalenou ze si musi dat vic aby bl pořádně v kaši, ale pro mírný zhulení mu stačí si dát opravdu jen jednoho :-) Tedy pro ty co hulí ob jeden den atd :-))))

Old Post 07-05-2004 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 12

je to tak, marihuana má na rozdíl od ostatních drog opačnou toleranci -. tzn. že postupem času konzumentu stačí menší "dávka".

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-05-2004 v 14:17 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shameful
Nový Člen

Karma uživatele shameful - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

jake zkusenosti na tohle tema mate tedkom ... po trech letech ?

Old Post 20-01-2007 v 00:57 AM
shameful je offline   Profil uživatele shameful   Find more posts by shameful   Foto galerie člena shameful   Click here to Send shameful a Private Message   Add shameful to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 14

Staci, abych den nekouril a cejtim v hlave i prd hulice
Popravde, kdyz jsem zacinal, "vubec" jsem nebyl zkourenej, jen me tlacila hlava, mel sem hlad jak svina, pak se mi chtelo spat -> nepoznal jsem ucinek.
Ted uz po prdu poznam, ze je to konopi
djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 20-01-2007 v 13:15 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

inverzi...som ešte nepozoroval , nakolko zvyknem huliť denne od rána a potrebujem toho dosť , teraz nehulim 2 dni a ešte zopár dní ani nechcem a potom uvidíme ...je jasné , že ked som sa vrátil domov po 2-3 týždnoch z miesta kde som nezohnal trávu tak som sa doma z 2 kýblov dosť zhúlil celkom slušne...prijal by som to a bolo by aj lepšie nekašlať ako divý po 40 cigaretách a po 6-12 a viac kýbloch denne ...

Naposledy upravil 21-01-2007 v 05:17 AM

Old Post 21-01-2007 v 05:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

hmm, něco na tom bude...líp řečeno, když si dam první potah z bongu, tak to cejtim, ale je to vždycky první bong toho dne

vždycky si říkam "jo, a je to tu zas...dva potahy a jsem na mrť...co s tim kotlem zas budu dělat, takhle na kaši" - ne že bych to nezvlád, ale ten první potah většinou vyvolá děsný šlehy do hlavy

Old Post 21-01-2007 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2006 - Marihuana neni pouze drogou... - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3641900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív