Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » marihuana- inverzni "droga"?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 17

Ja osobne si myslim ze se u ganji musi zvysovat "davka" stejne jako u kazde jine drogy. A kdyz se kouri porad stejnej model tim je to horsi. Letosni sklizen byla opravdu velika a uz svy hulo ani nekourim protoze uz mi ani nechut ai nedava.

Old Post 21-01-2007 v 14:28 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 18

no popravdě je to tak, že thc zůstává v těle kuuuuuurevsky dlouho, takže když hulíte dlouhou dobu v mocných dávkách, tak je pravda, že stačí málo, aby se v mozku iniciovali patřičné reakce ... ALE, ty stavy už nejsou co bývaly, protože množství thc v těle se pořád zvyšuje, receptory se zasírají, hlavně když delší dobu kouříte jeden model - prostě pernamentní zhulenost jejíž sinusoida je čím dál plošší. já třeba už měsíc nehulím, ale pořád si připadám zhulený, thc se uvolňuje z tuků a jiných tkání a pernamentně působí na receptory, sice v malých a konstatních dávkách, ale dokonale střízlivý nejsu.

takže odpověď na otázku je pravdivá v obouch případech: jednak je to záležitost psychiky, takže když si dáš prdíka tak tě to nakopne, stejně jak když jich dáš deset - už víš co čekáš a taky tam zafárá to co už máš v sobě
druhak ty stavy už nejsou plnohodnotné, protože si defacto pernamentě zhulený a jedná se tak už enom o nepatrný výkyv z "normálu"

Old Post 21-01-2007 v 18:22 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od dokktor
já třeba už měsíc nehulím, ale pořád si připadám zhulený, thc se uvolňuje z tuků a jiných tkání a pernamentně působí na receptory, sice v malých a konstatních dávkách, ale dokonale střízlivý nejsu.



špekoune:-)

Old Post 21-01-2007 v 19:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 20

wtf??? 180 cm a 63 kg, kde mám ty špeky? tuky sou součástí nejrůznějších vnitřních orgánů, nehledě na to, že se thc neusazuje jenom v tucích

Old Post 21-01-2007 v 22:57 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

tak to je asi fakt nemas,sory :-)

ja mesic nehulit......asi mi to dobre spaluje :-)

Old Post 22-01-2007 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 22

Pokud vim, uvolnovani THC z tuku a zpusobovani zhulenosti je jen neznicitelny mytus.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-01-2007 v 07:30 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 23

Zajímavé postřehy všech přispívajících. Souhlasím dávky se snižují. ale taky se už nekouří žádné modely chudé na thc ale pořádný skunky.

Old Post 22-01-2007 v 08:39 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 24

U mna to bolo tak, že keď som v jednom období mala strašne vela hašišu a kurila som ho asi mesiac v kuse, tak na začiatku mi stačili tak 2 šluky, postupne mi to ale nejak prestalo fungovat a po par tyzdnoch som sa skoro vobec nezhulila ani z 5 šlukov. Treba dávať pauzy, aj ked to je strasne tažké ked mám stály zdroj THC. Keď sa ale zdroj minie a neni čo huliť, tak to sa potom lahko dáva pauza..ako napríklad teraz

Old Post 22-01-2007 v 13:04 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od KinkyRasta
Mariuhana je perverzní droga?Cože!Moment!Asi jsem četl špatně


tohle mi nedělej....jsem spad ze židle smíchy

Old Post 22-01-2007 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2006 - Marihuana neni pouze drogou... - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4218240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív