Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Priznate sa?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
devnul
Stálý Člen

Karma uživatele devnul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Palec nahoru Priznate sa? Příspěvek č. 1

Mna by zaujimalo ci by ste sa dokazali priznat ze fajcite,jedna vec je fajcit a hovorit o tom v anonimite ale kolky z vas maju strach.
Boja sa priznat menej znamim ludom ze fajcia. Skryvaju veci pred rodicmi,taja to pred znamimi,stinuju na kazdom rohu. Co vy nato priznate sa alebo nie?

Kto zhnije zaziva usetri si pracu po smrti.

Old Post 18-05-2004 v 06:44 AM
devnul je offline   Profil uživatele devnul   Find more posts by devnul   Foto galerie člena devnul   Click here to Send devnul a Private Message   Add devnul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 2

Já to mám podobný, rodiče vědí že hulím ale nijak se mi do toho nepletou. A s okolím to je trochu jiný, většina kámošů ví že hulím a ti co to vědí se o tom se mnou otevřeně baví. Celkově mí okolí je velmi liberální :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 18-05-2004 v 07:26 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

kolegové - vědí
kamarádi - vědí
příbuzní - vědí
nijak to nevykřikuju, ale když na to přijde řeč..tak netajim...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 18-05-2004 v 09:41 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 4

no moje rodina ví že hulím i že pěstím (outdoor/indoor). přátelé většinou ví že hulím a někteří z nich že pěstím. a ještě z těch co ví že pěstím, tak jenom velmi málo ví že budu pěstit i doma. zbytek okolí neví že pěstím a někteří z nich možná tuší že si občas zahulím. ale jelikož vypadám jako slušňák (i tu náušnici jsem sundal), tak drtivá většina nemá nejmenší podezření (alespoň doufám)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 18-05-2004 v 11:42 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 5

no v mym okolí je fakt malej zlomek lidí, kteří nehulí - myslim vůbec - takže ti to nemá cenu řešit, i přítelkyně si čas od času zahulí, naši to tak nějak neví, i když nějaký aférky už byly,ale sou dost vypsychovaný, takže to s nima nehodlám řešit. a jelikož se pohybuju v mladý a liberální společnosti tak potkat dneska někoho, kdo bytě chtěl ukamenovat za to že hulíš, je fakt problém

_______________
Mr. bongobong

Old Post 18-05-2004 v 14:16 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freemind
Nový Člen

Karma uživatele Freemind - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Je to prostě zase o tý starý známý legálnosti. Bohužel zákony týhle země jsou takový jaký jsou. Nutí growery a smokery se před nima skrývat a dělají z nich zločince (což má také podle mě za následek právě tu Paranoiu, kterou se ohánějí částo "zasvěcení" doktoři ve svých výčtech negativ užívání cannabis). Já beru hulení jako mystický zážitek (rozhodně né jako třeba pití alkoholu, i když se mu nevyhýbám ), takže se za to že hulím nestydím nebo něco takovýho. Čím miň lidí ale ví, že hulím či pěstuju, tím víc se zmenšuje riziko toho, že se dostanu do nějakýho průseru. Proto se snažím, aby to vědělo co nejméně lidí a nikomu se tím nechlubím. Toť můj názor. Joj to jsem se zas rozepsal.

Old Post 19-05-2004 v 12:25 PM
Freemind je offline   Profil uživatele Freemind   Find more posts by Freemind   Foto galerie člena Freemind   Click here to Send Freemind a Private Message   Add Freemind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jezis ) kazdy to vi, jen nektery delaj ze to nevidi..tot vse.

Old Post 19-05-2004 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No jestli okolí ví, že hulím to opravdu nevím Moji nejlepší kamarádi to ví samozřejmě všichni. Ale myslím, že v naší třídě by se našli tak dva jedinci co si o mně myslí, že nehulím. A co zbytek lidí, kteří mě znají? No většinou si podle mě myslí, že nehulím, i když je fakt, že sem se onehdy bavil s jednou mladou dívkou a ta mně řekla, že vypadám na to, že hulím. No to mě trochu překvapilo a zároveň zklamalo, protože sem dycky chtěl, abych tak nevypadal a aby si to o mně lidi nemysleli (naštěstí je to zatím názor jednotlivce). Samozřejmě se tím, že hulím v žádným případě nechlubím a někdy, když se mně někdo zeptá na to, zda hulím, jsem nucen lhát. Záleží , ale pochopitelně na tom, kdo se ptá.

Old Post 19-05-2004 v 13:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HizballaH
Stálý Člen

Karma uživatele HizballaH - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

moja blizka rodina to vie a ticho toleruje.. mama len z principu povie ze zase tu je dym... a tak... kamosom ked sme hulili u mna sa to zdalo brutal ze ich spolu somnou mama napomina za to ze sme si dali prd.. ja som ich uistoval ze je to ok.. som k nim uprimny a snazil som sa im vysvetlit pravdu.. ze co citaju v novinach a inych mediach su picoviny a zavadzajuce zwasty.. naposledy ked som isiel od starkej tak zdvihla ruku a zacala nou hromzit{asi tak ako kyva papez na ludi)) a vravela.. zase ides sadit to konope? {trochu sa aj usmievala...daco take ze ty huncut

lol

Old Post 22-05-2004 v 10:44 AM
HizballaH je offline   Profil uživatele HizballaH   Find more posts by HizballaH   Foto galerie člena HizballaH   Click here to Send HizballaH a Private Message   Add HizballaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 10

S oklim problem neni, tam huli skoro kazdý, kamosi aj susedia. Svoju kocku vsak musim uvadzat, i ked nechtiac do omylu, a to ohladne mnozstva mnou vyhuleneho. Hovorim jej ze hulim len priležitostne, z toho zrejme dedukuje ze raz za mesiac, no skutocnost je uplne ina. Zaujimave ze jej nevadi ked chlastam, ale mala nejake zle skusenosti z travkou a nenecha si povedat ze ucinky su individualne. Rodicia ti nic nevedia, aspon si myslim, i ked aby nic netusili to sa mi zda nepravdepodobne, museli by byt absolutne nechapavi. Preto som za legalizaciu, nechcem sa na ulici bat ked vidim policajta, svoje rastliny pestovat 20 km za mestom a zakradat sa k nim v noci ako zlodej.

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 22-05-2004 v 10:58 AM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 11

V okolí to vědí téměř všichni, protže téměř všichni hulí taky.
rodiče sou v pohodě, víto, jenom občas, když se jim zdá že hulim moc často tag si neodpustěj nákou tu poznámku
a přítel taky mastí, takže o.k.

Old Post 22-05-2004 v 16:35 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 12

Kámoši - Věděj

Známí - Netušej

Dobří kámoši - Tak vo tom sem hodně přemejšlel, ale musím konstatovat, že VŠICHNI hulej. Divný?? Možná. Ale je to (bohudík) tak. Až mě to teď samotnýho překvapilo.

Rodiče - Neví. Netuší. (nevím esli je to dobře či špatně, ale je to tak)

Old Post 22-05-2004 v 20:37 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve.web
Nový Člen

Karma uživatele steve.web - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 13

protoze hulim dlouho a casto tak

kamarádi - all
známí - vjetšina
rodice - uz dlouho (no problema az na velmi sporadicke narazky)
prace - vjetsina (akorat maji zkreslemou predstavu o cetnosti aplikace)

!!! legalize it !!!

Old Post 22-05-2004 v 21:06 PM
steve.web je offline   Profil uživatele steve.web   Find more posts by steve.web   Foto galerie člena steve.web   Click here to Send steve.web a Private Message   Add steve.web to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolant
Nový Člen

Karma uživatele wolant - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

Nehulim dlouho, ani ne casto ale kdyz se budem schovavat a vsechno tajit, tak nam to nelegalizujou

Takze rodice: vedi vsechno
Pribuzni: asi vedi
Kamaradi: vedi ze hulim, nekteri ze pestuju

"Lepší je fušovat do kytek, když nám ten svět nějak zešed, nežli se ztřískat jak dobytek a pak se řezat a věšet." Karel Plíhal

Old Post 23-05-2004 v 21:38 PM
wolant je offline   Profil uživatele wolant   Find more posts by wolant   Foto galerie člena wolant   Click here to Send wolant a Private Message   Add wolant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2004 - Znate to? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6986030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív