Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » diskuze k tématu: A co na to naše legální droga? aneb chlastání po česku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Pohled nesympatizanta THC Příspěvek č. 1

Žena mi před časem říkala, že ji příjde, že si téma THC politici i policisté vybrali jako snadny cil, kde se zviditelnit, ale prakticky pro osvetu a prevenci veskerych drog nedelaji vubec nic a že dokud je koureni a piti alkoholu brano jako normalni, tak to s travou asi lepsi nebude.

Mně to připadá, že uživatelé jen kvičí jak vyplašení divocí čuníci na rozbahněném podzimním poli, na které právě nečekaně vjely vládní traktory :-)

To je poněkud obšírný příměr, jednoduše se mi ta jejich vyplašená reakce zdá poněkud přehnaná. Je to ilegální a tak bych to i trestal. Alkohol je obecně uznávaný jako škodlivý ve vlekých dávkách a takový skutečně je, naopak trochu vína prospívá srdci a navíc vzniká i přírodní cestou -> viz kvašené ovoce a nasíření losi a sobi v polárních krajinách na podzim, kdežto tráva se těžko sama vypěstuje, usuší, ubalí a zapálí :-)
Kouření způsobuje rakovinu a je obecně značně perzekuované, což je obecně jen dobře a bude ještě víc, až tento tatarstán přijme evropská pravidla :-)

Old Post 23-04-2004 v 16:38 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 2

to krigerdorphus: asi sis nepřečetl pořádně příspěvek http://grower.cz/forum/showthread.p...0190#post140190

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Naposledy upravil breeder 29-04-2004 v 07:33 AM

Old Post 26-04-2004 v 07:25 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

kriger: a víno se dá samo do sudů a stočí do lahví? trávu nemusíš kouřit, můžeš si z ní udělat něco k jídlu, nebo můžeš svojí babičce mastí ulevit od bolavých kloubů, to tě nenapadlo?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-04-2004 v 07:34 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Bolavé klouby. Příspěvek č. 4

PiosOne: Píšeš, že je ti 26 let. Máš ve svém věku bolavé klouby, nebo jiný závažný neduh? Nebo se snad domníváš, že ti tráva těmto neduhům pomůže předejít? )

Old Post 26-04-2004 v 11:00 AM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

breeder: Ten příspěvek je natolik tendenční a poplatný "vaší věci" (t.j. pěstování a užívání thc), že to musí být, i přes oblak marjánového kouře, jasné každému.

Old Post 26-04-2004 v 11:02 AM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 6

píšu: "...nebo můžeš svojí babičce mastí ulevit od bolavých kloubů...", sakra ty už to fakt nehul

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-04-2004 v 11:08 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

Bungle: Nemohu s tebou souhlasit. Poměrně hodně mých přátel holduje této droze a dotýká se bohužel i mých blízkých a já vidím, jak se mění a není to pozitivní vývoj. Možná to je nějaké moto nové generace, spíš mi to ale připomíná staré zvyky, nevšímat si okolního světa, hledit si svého písečku, rýt si svou zahrádku ... Já se budu nadále pokoušet spoluvytvářet svět ve kterém žiju.

Další věc je, že mě to ohrozí.
Viz národní protidrogová centrála:
Tráva vytváří tzv. „flash back“ (zpětný záblesk, kdy se mohou různé
depresivní stavy objevit i po delší době abstinence)
poškozuje tkáně
znásobuje duševní problémy
oslabuje imunitní systém.

Z čích daní myslíš, že se bude platit léčení konzumentů? Z mých. Mám takový pocit, že bych k tomu jen prostě rád něco řekl :-))

Old Post 26-04-2004 v 11:26 AM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

bungle: Zkus se pro začátek obrátit třeba na drop-in.

To není dobrý zvyk, odsouvat problémy do pozadí, pak se nakupí :))
No jistě že se měním, zvlášť pro pokřivenou optiku. Nechci chlastat a nehulím. Co jsme to za třicátnika? Jaký brontosaurus to jsem? Že? :))

Old Post 27-04-2004 v 14:25 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

rolník: Samozřejmě že v Drop-Inu bych mnoho konzumentů neobjevil, ti většinou běhají na svobodě a bez kontroly :) Tam jsou maximálně tak klienti, které na té trávě začínali a postoupili na drogovém žebříčku dále.

Ty nevíš, že alkohol vzniká například na podzim v přezrálém ovoci :))
Alkohol je také šmejdská droga a mám celkem za to, že by nebylo od věci zavést podobnou politiku, jakou mají ve skandinávských zemích.
Alkohol není náhražkou trávy, je to samostatná kategorie :)

Old Post 28-04-2004 v 13:57 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

bungle: Já bych viděl zkratku ke tvrdým drogám u legalizace těch lehkých. To je věc názoru.

Pokud je člověk inteligentní, tak se pokusům s tvrdými drogami vyhne.

Brontosaurus hlavně neexistoval, bylo to jen mládě Diplodoka, co si jakýsi zhulený antropolog spletl :))

DROP-IN jsem použil jako vhodný cíl pro vaši charitu. Své soukmenovce hledejte třeba v Bohnicích, tam je celkem proslavená psychiatrie :)

Naposledy upravil Krigerdorphus 29-04-2004 v 13:22 PM

Old Post 28-04-2004 v 20:32 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

rolnik: S podobnou argumentací nepřesvědčíte nikoho, kdo by už nadpolovičním koutkem srdce neinklinoval ke konzumaci :)
Ale klidně toho zanech :))

bungle: Že drop-in dává tak málo na prevneci konzumace thc je víc smutné, než o čemkoliv vypovídající.
EU a vláda v následujícím období snad ale zesílí toky prostředků pro Národní strategie protidrogové politiky.

Co tu předvádíš je nejen demagogie, ale i nebezpečný návod! Chceš říct, že je lepší se párkrát preventivně zfetovat do bezvědomí, aby až do člověka někde vrazí stříklačku byl zvyklý?

Proti drogám se musí bojovat. Překupníci a pěstitelé drog musí vědět, že tu bude existovat protiváha a po jejich hnusné obživě půjdou jak vlčáci po krvavé kosti, dokud je nezničí. Je to boj o zachování moderní lidské společnosti a strana práva nesmí ustoupit. Možná vám připadne představa fetování a žití na stromech, dělaní pod sebe a živení se volně rostoucími banány přitažlivá, ale ono by to dlouho nefungovalo. A pokud si takhle chcete žít, tak vyrazte do delty řeky Kongo, nebo do Amazonie. Třeba se vám tam zalíbí :)

Debata o Brontosaurovi je dost mimo, ale dobře. Nejsem paleontolog a nemám utříděné informace. Nicméně jsem se otázal svého synovce a přečetl jsem si v hezky zpracovaném atlasu těch tvorů, že Brontosaurus je starý název Apatosaura, který se dnes už nepoužívá. Tak aby bylo spravedlnosti učiněno za dost.

Já o tobě nikdy neřekl, žes hovado. Myslet si to mohu, ale nepokldál jsem nikdy vyjádření něčeho takového za nutné. Vidíš ten rozdíl? :)

Netvrdil jsem, že konzumenti (alespoň ti v raném stadiu závislosti) se léčí v drop-inu. Oni se neléčí, oni chodí mezi námi. Většina z nich si svou závislost nepřipouští a ani snad neuvědomuje. Oni se budou léčit za pár let třeba na neplodnost, se svou psychikou zničenou změnami chemie v mozku etc.

Old Post 29-04-2004 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Zapomněl jsem se vám tu přihlásit. Příspěvek "Hosta" je můj.

Old Post 29-04-2004 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Hloupé odhlašování z groweru :)
Takže naposledy:

rolnik: S podobnou argumentací nepřesvědčíte nikoho, kdo by už nadpolovičním koutkem srdce neinklinoval ke konzumaci :)
Ale klidně toho zanech :))

bungle: Že drop-in dává tak málo na prevneci konzumace thc je víc smutné, než o čemkoliv vypovídající.
EU a vláda v následujícím období snad ale zesílí toky prostředků pro Národní strategie protidrogové politiky.

Co tu předvádíš je nejen demagogie, ale i nebezpečný návod! Chceš říct, že je lepší se párkrát preventivně zfetovat do bezvědomí, aby až do člověka někde vrazí stříklačku byl zvyklý?

Proti drogám se musí bojovat. Překupníci a pěstitelé drog musí vědět, že tu bude existovat protiváha a po jejich hnusné obživě půjdou jak vlčáci po krvavé kosti, dokud je nezničí. Je to boj o zachování moderní lidské společnosti a strana práva nesmí ustoupit. Možná vám připadne představa fetování a žití na stromech, dělaní pod sebe a živení se volně rostoucími banány přitažlivá, ale ono by to dlouho nefungovalo. A pokud si takhle chcete žít, tak vyrazte do delty řeky Kongo, nebo do Amazonie. Třeba se vám tam zalíbí :)

Debata o Brontosaurovi je dost mimo, ale dobře. Nejsem paleontolog a nemám utříděné informace. Nicméně jsem se otázal svého synovce a přečetl jsem si v hezky zpracovaném atlasu těch tvorů, že Brontosaurus je starý název Apatosaura, který se dnes už nepoužívá. Tak aby bylo spravedlnosti učiněno za dost.

Já o tobě nikdy neřekl, žes hovado. Myslet si to mohu, ale nepokldál jsem nikdy vyjádření něčeho takového za nutné. Vidíš ten rozdíl? :)

Netvrdil jsem, že konzumenti (alespoň ti v raném stadiu závislosti) se léčí v drop-inu. Oni se neléčí, oni chodí mezi námi. Většina z nich si svou závislost nepřipouští a ani snad neuvědomuje. Oni se budou léčit za pár let třeba na neplodnost, se svou psychikou, zničenou změnami chemie v mozku etc.

Old Post 29-04-2004 v 14:35 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Nápad milý krigerdorphusi Příspěvek č. 14

1. MJ způsobuje libé pociti tím, že stimuluje neurony/mozkové buňky.
Alkohol způsobuje libé pocity tím, že stimuluje mozkové buňky a následně je toxiny NIČÍ.
1:0 pro MJ

2.
citace:
Proti drogám se musí bojovat. Překupníci a pěstitelé drog musí vědět, že tu bude existovat protiváha a po jejich hnusné obživě půjdou jak vlčáci po krvavé kosti, dokud je nezničí. Je to boj o zachování moderní lidské společnosti a strana práva nesmí ustoupit. .


Proti drogám můžeš bojovat, ale nikdy nezvítězíš - touha po opojení je stará stejně jako lidstvo, tim že přiškrtíš normální distribuční kanály (viz prohibice v USA) docílíš jedinýho

drogy budou víc ředěný - víc lidí umře
cena bude 100x vyšší než za normálních okolností
uděláš z doposavad normálních občanů zločince
zvýšíš zisky mafiím ---- tím pádem korupci státních orgánů ------- NARKOMAFII SOUČASNEJ STAV VYHOVUJE - pokud by ceny klesly (to teď nemůžou - monopol, neelastická nabídka) přijdou o zisky

citace:
zachování moderní lidské důstojnosti
- to si musíš dělat legraci!!!! bojujeme za lepší společnost tím, že odsoudíme postiženého člověka na vozíku na 30 let do vězení za to, že si vypěstoval KYTKU, která mu pomáhá?
nebo snad tim, že nasadíme odposlechy na obyčejný lidi, budem špehovat, udávat, střílet při raziích nevinný lidi...?
takhle se totiž bojuje za "lepší společnost" v USA... chtěl by jsi aby to u nás taky bylo takhle v pohodě?


citace:
Možná vám připadne představa fetování a žití na stromech, dělaní pod sebe a živení se volně rostoucími banány přitažlivá, ale ono by to dlouho nefungovalo


nějak jsem nepochopil, co jsi chtěl říct tímhle???? nepodsouvej nám tvoje myšlenky!

Zatim End

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 29-04-2004 v 15:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15

bungle: Tys nám ale nějak vyrostl :) Chybějící slova v slovní zásobě nahrazuješ nadávkami a sklouzáváš k plytkému osočování. Jsi opravdový král freaků internetových diskusí. Jsem nevýslovně šťastný, že jsem se s takovým exemplářem mohl osobně setkat :)
Těď k absolutně zbytečnému příspěvku, který jsi tu vytlačil.
Příjde mi zbytečné odpovídat po sté, na už zodpovězené. Jestli nejsi schopen číst, tak si nech příslušné texty, o které máš zájem, od nějakého méně analfabetismem postiženého kamaráda převyprávět. Viz -> Netvrdil jsem, že konzumenti (alespoň ti v raném stadiu závislosti) se léčí v drop-inu. Oni se neléčí, oni chodí mezi námi. Většina z nich si svou závislost nepřipouští a ani snad neuvědomuje atd.

Myslím že je úplně jedno, kde ty bys řešení hledal, protože ho hledají naštěstí povolanější.
Já jsem ty tvé kecy četl a dokonce jsem na ně reagoval. Patrně některá vícevýznamová slovní spojení považuješ za jednovýznamová. Už jsem napsal, že inteligentní člověk drogu pro radost nezkouší, to asi ale nejsi schopen pochopit. Zkusil bych to jednodušeji, ale mám pocit, že by to nemělo valného výsledku. Zkus tu sebe i nás ostatní netrápit dál svými příspěvky.

Old Post 29-04-2004 v 16:37 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krigerdorphus
Nový Člen

Karma uživatele Krigerdorphus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 16

Dude:
1. Nejsem zastáncem opíjení se a alkoholu :) Byl by mi blízký skandinávský model, kdy při určitém nadnákupu ve vybraném obchodě s lihovinami obdržíte kartičku registrovaného alkoholika :)

2. Marnost boje za správnou věc odmítám komentovat. Tohle zavání propadem k absolutnímu liberalismu a apatii. Chcete snad, aby celá lidská civilizace skončila jako Řím? V dekadenci a úpadku. Dodělávající na smětišti lidské kultury? Chcete anarchismus bez zákonů, kde bude dýlovat každý druhý? Nebo si představujete poklidnou zemědělskou krajinu, kde zhulený policista bude dbát na mírové zemědělce, pilně obstarávající své ganjové záhonky? To je dost nereálné. Došlo by k totální krizi společnosti a absolutnímu rozvratu. A já úpadek nechci, chce se mi z takové představy zvracet a nejsem sám :)

3. Nikdy jsem nenapsal, že bych namítal něco proti použití toho plevele v lékařství. Co mi vadí jsou mladí lidé, kteří si neuvědomují škodlivost drogy a pokládají to za nějaké velké dobrodružství svého nevyzrálého života, ze kterého si neodnesou žádné následky.

4. Já si vůbec nechci představovat vaše myšlenky, nevím o člověku který by chtěl mít noční můry za dne.

Old Post 29-04-2004 v 16:49 PM
Krigerdorphus je offline   Profil uživatele Krigerdorphus   Find more posts by Krigerdorphus   Foto galerie člena Krigerdorphus   Click here to Send Krigerdorphus a Private Message   Add Krigerdorphus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-06-2004 - A co na to naše legální droga? aneb chlastání po česku - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3735970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív