Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejkurioznější místo kde jste hulili!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 849

na hooodně vysokym jeřábu a na hoodně vysokym stožáru s osvětlením, docela problém pak slézt

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 07-03-2013 v 15:30 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl.Mexico
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl.Mexico - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 850

Jeste na zakladce v kabinetu s ucitelkou prirodovedy a chemie sme se pravidelne vyhulovali po hodinach na stredni sem se potom dozvedel ze ji za to vyhodili ze skoly chudinka

Old Post 31-07-2013 v 19:14 PM
Majkl.Mexico je offline   Profil uživatele Majkl.Mexico   Find more posts by Majkl.Mexico   Foto galerie člena Majkl.Mexico   Click here to Send Majkl.Mexico a Private Message   Add Majkl.Mexico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 851

Před dvěma týdny v jeskyni Pekárna s přítelkyní.... super !

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 31-07-2013 v 21:23 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 852

ve třídě číslo 14. na gymplu

Old Post 31-07-2013 v 21:57 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barel
Nový Člen

Karma uživatele Barel - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 853

Věřte - nevěřte :

Při 230 km/h jako spolujezdec (BMW 745)
1180 metrů pod zemí (Důl Paskov - proneseno v balonkách v tašce na střelivo
V CPZce ve FM jsem projížděl sklo
3 šluky a zrychlení 0-100 za 5 s (Mazda RX 7)
Vrchní paluba trajektu , kotce pro psy (s několika jsem pak pobíhal po palubě asi tři hodiny
V koruně 25 metrového kaštanu (jištěni lanem
S plnými plícemi kouře skok z osmi metrů po hlavě do vody (Výkleky u Olmíku)
atd. bylo toho za těch 20 let opravdu moc

Dnes už většinou u kompu v kolečkovém křesle

Old Post 04-08-2013 v 00:51 AM
Barel je offline   Profil uživatele Barel   Find more posts by Barel   Foto galerie člena Barel   Click here to Send Barel a Private Message   Add Barel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aeroman
Nový Člen

Karma uživatele Aeroman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 854

V zoo) klepačka popela přímo na tučňáky....
Na dálnici ) v rozklepany feline.....
Jednou sme s kámosem jeli někam si na brko byla zima sníh na silnici klouzalo to jak zmrd. Palime brko říkám kamosovi hele v klidu nespechej máme čas jezdí jak pica a v tom smik otočka o 180 a sup do příkopu...teď tam tak sedime v ty kare v příkopu říkám hele v klidu nespechej nejdriv dohulime )) pak nás vytáhnul nejakej strejda s rumstrem

Old Post 04-08-2013 v 13:18 PM
Aeroman je offline   Profil uživatele Aeroman   Find more posts by Aeroman   Foto galerie člena Aeroman   Click here to Send Aeroman a Private Message   Add Aeroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 855

v kufru auta za jizdy

rum rum nezavazne

Old Post 06-08-2013 v 16:24 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 856


v ledový jeskyni v pohoří Durmitor ,hrůza lízt pak zpátky nahoru po sněhu

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 26-03-2014 v 18:23 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 857

so svokrovcami

Old Post 26-03-2014 v 21:07 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 858

pro někoho možná ne tak kuriozní, ale za to krásný místo je třeba západní střecha v nejbližšim okolí nejvyššího domu (5 pater), už aby bylo léto

Old Post 26-03-2014 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublantek
Stálý Člen

Karma uživatele bublantek - 68% PěstitelskáKarma uživatele bublantek - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 859

1.
na prostredni pyramide v egypte sme davali bongo hasise (asi v 1/3 vysky jen , az nahore by si nas vsimly)
2.na retizkovem kolotoci 120m nad zemi ve vidni sem daval sklo pod trickem bo tam fukalo jak svina

Old Post 10-05-2014 v 19:01 PM
bublantek je offline   Profil uživatele bublantek   Find more posts by bublantek   Foto galerie člena bublantek   Click here to Send bublantek a Private Message   Add bublantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Methodius
Nový Člen

Karma uživatele Methodius - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 860

Na kostelních schodech (ano, půjdu do pekla), před Městským úřadem (přímo na schodech, hned před vchodem) - tady jsme hulili několikrát, pokaždé z jiné strany budovy Takže obhuleno dokola ... před školou (jak před střední, tak před VŠ), na zastávkách, na nádraží ... v podstatě hulíme tam, kde dostanem chuť xD

Jinak občas když jsem sám, nahodím hudbu, odpálím brčko a pomalu se procházím městem, zasekán (většinou pozdě večer) a není špatné když kolem mě někdo jde tak vyfouknout před ně, takže když se míjíme, projdou pěknou mlhou xD Nikdy mi zatím na to nikdo nic neřekl (nojo, nosím maskáče, bombera a kanady, ale v jádru jsem hodnej člověk a zkuřenej rád pokecám :'( ) ale ty pohledy za to někdy stojí

Old Post 21-05-2014 v 18:52 PM
Methodius je offline   Profil uživatele Methodius   Find more posts by Methodius   Foto galerie člena Methodius   Click here to Send Methodius a Private Message   Add Methodius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bzzz
Nový Člen

Karma uživatele Bzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 861

Na lyžovačke na Donovaloch, v lesíku pri Novej Holi, na sedačkovej lanovke, v skibuse cez šlukovku a počul som pár ludí čo sedeli okolo mňa ako nadávali na partiu vzadu v buse, lebo robili dosť velký hluk tak si mysleli že to oni tam hulia a vo vlaku v motoráčiku ktorý má dva vagóny medzi ktorými sa nedá prechádzať, a je tam iba jeden sprievodca ktorý môže prestúpiť do druhého vagóna len na zastávke v škole na zachodoch samozrejme, raz pri rieke kde chodí vela ludí piť v sobotu v noci dal som si bong vydychnem kuknem dolava a vidim hlavu koňa, proste išiel chlap na koni po meste

Old Post 12-07-2014 v 13:43 PM
Bzzz je offline   Profil uživatele Bzzz   Find more posts by Bzzz   Foto galerie člena Bzzz   Click here to Send Bzzz a Private Message   Add Bzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 862

V hotelu pro astmatiky na ozdravnym pobite (13let)
Ve skole na zachode (15 )
ve skole pod lavici hasis (14)
na lizaku se skolou v pokoji a to bylo x g za noc (16)
v tramvaji (14)
a este na plazi v pod otocenou lodkou primo vedle ucitelu (14)
pak na hranicich za autobusem a na kazdy zastavce a vsude proste na ty skolni dovoleny (14)

NO a moje nej je Z Kladna z celnice kdyz sem tam byl proclivat plnou a pretizenou dodavku sem si daval v aute u nich na parkaci spek kdyz sem cekal na papiry no a prisel celnik a pul spek sem rychle zabalil do bundy a do mikiny mel sem tenkrat stesti jako svine cejtit to musel a cumel na me asi 10 min jak suva..... odjel jsem bez postihu. nakonec me ani nevazily a nekoukaly do auta coz se stava malo kdy.

na llanovce taky ale to je celkem klasika tam hulim dodnes

Old Post 12-07-2014 v 14:46 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 863

Teď už sice cca 5let nehulim ale co si tak pamatuju tak na šichtě jsem dal sklíčko a pak jsem vlezl do bobcata 250ky, vyhodil jsem brigádníky tak v okruhu 30m, upozornil jsem je ať se nepriblizujou ke stroji ze jsem napálený, hodil jsem do uší sluchátka, zapnul jsem chaozz (ujíždím na nich dodnes ) a pak to byla krutá jízda (nakladal jsem betony na vysokou tatru, takže hukot)

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 12-07-2014 v 20:52 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 864

Vždy nějáká pěkná vyhlídka. To jsou pro mě místa k poukouření. Mezi lidma nehulím vůbec.

Old Post 13-07-2014 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5453590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív