Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejkurioznější místo kde jste hulili!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 51 52 53 54 55 »
Autor
Téma 
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 833

Nevím přesně jak se jmenuje to míísto,ale říka se tomu Čertová skála,je to někde (myslím teda pokud se nepletu) u Adrsšpašských hor nebo jak se ty svině píšou a je to tam fakt uplně brutál,nahru je to celkem dřina..ale dostat se nazpátek..to je hodně o hubu

Old Post 12-09-2010 v 11:33 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 834

citace:
Původní příspěvek od fdsafsdfsdf252


to te fakt nenapadne ani jeden zpusob ? )


Tak jasně, že napadl... Ale třeba autor vymyslel něco originálnějšího než joint tubus

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 12-09-2010 v 12:49 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 835

citace:
Původní příspěvek od easyrider


Tak jasně, že napadl... Ale třeba autor vymyslel něco originálnějšího než joint tubus

Jistě tubusy sou pro lamy. Dal sem špeka do huby, zapalovač za plavky a plaváním na zádech sem se dostal až k ostrůvku.

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 12-09-2010 v 13:20 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 836

citace:
Původní příspěvek od omnihash

Jistě tubusy sou pro lamy. Dal sem špeka do huby, zapalovač za plavky a plaváním na zádech sem se dostal až k ostrůvku.

Anoooo hned je to zajímavější!!!!! Respekt

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 12-09-2010 v 21:17 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 837

citace:
Původní příspěvek od koooki
Nevím přesně jak se jmenuje to míísto,ale říka se tomu Čertová skála,je to někde (myslím teda pokud se nepletu) u Adrsšpašských hor nebo jak se ty svině píšou a je to tam fakt uplně brutál,nahru je to celkem dřina..ale dostat se nazpátek..to je hodně o hubu


Čertovu skálu máme i kousek za městem, krásná vyhlídka na údolí řeky. Na tu tvojí bych se ale taky rád mrknul

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 13-09-2010 v 11:00 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L3xu5
Stálý Člen

Karma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 838

Pozdě večer cestou šalinou u zadního okna a kochal jsem se výhledem

Old Post 26-09-2010 v 13:05 PM
L3xu5 je offline   Profil uživatele L3xu5   Find more posts by L3xu5   Foto galerie člena L3xu5   Click here to Send L3xu5 a Private Message   Add L3xu5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokla
Stálý Člen

Karma uživatele nokla - 75% PěstitelskáKarma uživatele nokla - 75% PěstitelskáKarma uživatele nokla - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 839

raz sme boli na jednej akcii v bratislave a chceli sme sa niekde zasit tak sme hladali a hladali az sme nasli super flek... vyhulili sme brcko a ked sme odchadzali tak sme si vsimli ze budeova pri ktoreh sme fajcili bol urad vlady slovenskej republiky tak sme sa pobavili

Old Post 28-02-2011 v 21:38 PM
nokla je offline   Profil uživatele nokla   Find more posts by nokla   Foto galerie člena nokla   Click here to Send nokla a Private Message   Add nokla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nokla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eazer
Nový Člen

Karma uživatele eazer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 840

Rozhledny na obou stranách našeho města + v noci na televizním vysílači ve 3 patře ) cca 10 - 15 metrů nad zemí je z tama dokonalý výhled na město )

Old Post 19-03-2011 v 15:01 PM
eazer je offline   Profil uživatele eazer   Find more posts by eazer   Foto galerie člena eazer   Click here to Send eazer a Private Message   Add eazer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% PěstitelskáKarma uživatele MrGrow - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 37  

Pohodička Příspěvek č. 841

Ani si už nějak nevzpomínám... Že by ganža opravdu měla vliv na paměť?

Ale mezi ty, co teďka vim, tak to bylo před praxí ve škole, na školním výletě, nebo na dovolený v pokoji, kde všich spali...zkuste si potichu škrtnout zapalovač. Jinak zrovna včera přímo pod kamerou městský policie.

A ještě mám jednu příhodu, jen ne přímo s kouřením.

To bylo před několika lety ve škole. Konec roku, nenapadlo nás nic jinýho, než to jít zapít do hospody. Pěkně jsme si sedli ven na zahrádku a objednali pivko. No jo, ale to že je konec roku věděli i policajti, takže tam za chvíli byli. Jak už jsem řek, bylo to ve škole, takže jsme ještě nebyli uplně plnoletí. Samozdřejmě dejchačka a odjezd na stanici. To by bylo v pohodě, ale po několika pivech už jsem potřeboval dost na záchod. Řikám jednomu policajtoj, "Hele, můžu na záchod?". "Můžeš ale ten batoh zůstane tady!" (asi abych tam neudělal nějakou blbost, nevim). Ale já už v tý době moc dobře věděl, co to je travěnka a batoh toho byl plnej. Můžu říct že to byl moc zajímavej pocit rozhodnout se, jestli se pochčiju, nebo dám policajtoj do ruky batoh plnej trávy. No nic, už jsem potřeboval, řikám mu "Si ho sežer" a šel jsem. Na hajzlu jsem byl asi 30 min, páč jsem si vymejšlel výmluvu. Pro moje překvapení, když jsem se vrátil, podal mi batoh a řek ať si sednu na prdel než si pro mě příjdou rodiče. Docela fajn zážitek a často na to vzpomínám.

Ganja & Love 4ever

White Widow 200W, coco
Big Bud, 250W HPS, coco

Old Post 20-03-2011 v 13:54 PM
MrGrow je offline   Profil uživatele MrGrow   Find more posts by MrGrow   Foto galerie člena MrGrow   Click here to Send MrGrow a Private Message   Add MrGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 842

tak asi nejlepsi byl kryt CO - celkem ve dvou, pak fizlarna (nescetnekrat v podkrovi pri rekonstrukci - nejlepsi byla mistnost s trezorama se zadrzenejma drogama ), v takovym tom mestskym tunelu se sitema, brachova svatba, Bratislava ten hrad co tam sidli politici (na ty skale), zimak plnej nacku, Karlak - krasnej pohled na matku Prahu

jeste jsem zapomnel na silnici u JE Dukovany mezi vezema - v noci hodne dobry

nejlepsi je vyjet nekam na kopec v noci, to mam moc rad

je toho perde, ale hlava derava

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 20-03-2011 v 14:12 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 843

citace:
Původní příspěvek od jarinek69
tak asi nejlepsi byl kryt CO - celkem ve dvou, pak fizlarna (nescetnekrat v podkrovi pri rekonstrukci - nejlepsi byla mistnost s trezorama se zadrzenejma drogama ), v takovym tom mestskym tunelu se sitema, brachova svatba, Bratislava ten hrad co tam sidli politici (na ty skale), zimak plnej nacku, Karlak - krasnej pohled na matku Prahu

jeste jsem zapomnel na silnici u JE Dukovany mezi vezema - v noci hodne dobry

nejlepsi je vyjet nekam na kopec v noci, to mam moc rad

je toho perde, ale hlava derava


Na ty dukovany jezdíme taky, třeba se někdy potkáme

Komár neni mucha pyčo

Old Post 20-03-2011 v 15:41 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 844

Ve zrušené raketové základně "Klondajk" přímo na radarový rampě. Podle těch graffiti všude okolo jsme uričtě nebyli zdaleka první. Všechny díry ve zdi už jsou sice opravený, takže dostat se tam nebylo úplně snadný, ale kdo chce kam, pomozme mu tam...

Old Post 23-03-2011 v 13:12 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 845

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Ve zrušené raketové základně "Klondajk" přímo na radarový rampě. Podle těch graffiti všude okolo jsme uričtě nebyli zdaleka první. Všechny díry ve zdi už jsou sice opravený, takže dostat se tam nebylo úplně snadný, ale kdo chce kam, pomozme mu tam...


hele nevis jak to tam ted vypada? jsem cetl, ze se tam neco stavi tak abych tam nejel nadarmo, pac tohle si nenecham ujit

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 23-03-2011 v 13:35 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 846

No, u skříněk v suterénu ve škole (Je prdel když to tam neni vůbec větraný a má tam místnost i školník ) každej kdo tam přišel to cejtil už od vchodu do školy, ale to nám v tu chvíly bylo jedno.
Pak v kotelně v suterén školy (Než to tam zamkli protože tam na zemi byly stovky vajglů to bylo super, cca 33°C, a nikdo tam nechodil)
A nakonec v protiatomovym bungru. (Tam je to úplně žůžo, hlavně když hledáte cestu ven )

Old Post 07-03-2013 v 13:31 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zao
Stálý Člen

Karma uživatele zao - 82% PěstitelskáKarma uživatele zao - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 847

mount Zion na Jamaice

Old Post 07-03-2013 v 13:58 PM
zao je offline   Profil uživatele zao   Find more posts by zao   Foto galerie člena zao   Click here to Send zao a Private Message   Add zao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom4sh83
Stálý Člen

Karma uživatele tom4sh83 - 0% PěstitelskáKarma uživatele tom4sh83 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 848

jeste na ucnaku s kamosema na brnenskych veletrzich, bylo to pred vstupni branou vedle nas ucitelka ale bylo tam tolik lidi ze si nas ani nevsimala.

Old Post 07-03-2013 v 14:05 PM
tom4sh83 je offline   Profil uživatele tom4sh83   Find more posts by tom4sh83   Foto galerie člena tom4sh83   Click here to Send tom4sh83 a Private Message   Add tom4sh83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 51 52 53 54 55 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6481040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív