Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejkurioznější místo kde jste hulili!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 817

Tak víte co chystáme mi z kámošema jdeme ze školou do školy tak se z čadíme asi v 6 lidech ..což znamená docela obrovského špeka ..a pak se uvidíale předpokládají se veliké výkony co Vy na to xD

Old Post 19-05-2010 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 818

v kupe a v aute asi 5 m od policajnej stanice

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 20-05-2010 v 08:07 AM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 819

noo moje naj miesto na hulenie je jedna jaskyna..ma cca130 m...a na konci tej jaskyne sa dym vobec nehybe...len stoji v priestore...ale nieje to nic pre slabsie povahy...

Old Post 23-05-2010 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 820

ale to do tej jaskyne asi nechodíš sám však
mne sa celkom páčilo keď som húlil v partizánskom domčeku ktorý bol asi pol metra pod zemou a vyzeral , že sa ide na nás zrútiť ...

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 27-05-2010 v 18:35 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 821

to xanadu : uplne jsem si to predstavil a nechal bych si to libit... krasa!

keep the peace smoke the herb

Old Post 28-05-2010 v 12:47 PM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danger
Stálý Člen

Karma uživatele Danger - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 822


Dálniční most
To je podle mě nejkurióznější místo kde jsem hulil.
Krásný výhled na město hlavně v noci také místo nečekaných příhod
Jednou se tak nudím tak ,že si půjdu dát na dalničák brčko.
Si tak hulím, hulím a odhazuju filtr a jak je mím zvykem po zahulení si dát dobrou startečku.Vytahuju cigo a něco jak kdyby vedle mě přizastavovalo.
Se tak otočím a fízly ...... tak cigáro jsem si dal za dýl.
Mě naložili totiž, že je někdo zavolal, že chce někdo skočit.
Jsem jim vysvětloval že jsem tam šel jen na cigo.
No tak mě svezli do města, kde mě vyložili (bohudík že mě nevezli na stanici, že jsem fakt chtěl skákat)
No ale celkem se mi to ten den hodilo bývalá totiž končila dřív ve škole a já měl čas 30min než jí pojede autobus.
Jsem jí řekl, když mi to volala že to asi nestihnu ale tak jsem ji nakonec překvapil.Všechno řekl ale stejně podle mě mi to nevěřila... že mi fizli udělali taxíka

Takhle zněj vypadá výhled na město.

Naposledy upravil Danger 30-05-2010 v 21:33 PM

Old Post 30-05-2010 v 21:23 PM
Danger je offline   Profil uživatele Danger   Find more posts by Danger   Foto galerie člena Danger   Click here to Send Danger a Private Message   Add Danger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tlustoch
Nový Člen

Karma uživatele tlustoch - 86% PěstitelskáKarma uživatele tlustoch - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 823

na sale kulturaku pri nastupu maturantu

Old Post 31-05-2010 v 20:50 PM
tlustoch je offline   Profil uživatele tlustoch   Find more posts by tlustoch   Foto galerie člena tlustoch   Click here to Send tlustoch a Private Message   Add tlustoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 824

danger: mazec!

ja som raz kúril pri čistení studne presne na dne po kolená v bahne/vode paráda... predstavte si studňu zvnútra, ako je obložená kameňmi a hore vidíte prstenec oblohy...

a raz sa mi s kamarátom podarilo huliť za policajným autom bol večer, už celkom tma a šli sme sa skryť za bielu fábiu, dohulili sme a pozeráme, že v aute sedia dvaja cajti a tá fábia je pojazdný radar. klasifikoval som nás, ako adeptov na darwinovú cenu

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 01-06-2010 v 17:26 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 825

Největší sranda byla zatím na půjčeným šlapadle asi s 5 lidma uprostřed Vranovské přehrady. Akorát nebyla moc prdel sledovat kamoša, kterej se zfoukal a pak skočil do vody. Tam se začal strašně smát tomu, že se topí a nemoh se kvůli tomu vůbec nadechnout, jak se smál :-) Nakonec to ale rozchodil. Hlavně bylo příjemný, že vás nikdo neotravuje a nečumí po vás, když hulíte.

Old Post 15-06-2010 v 18:38 PM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laidback
Stálý Člen

Karma uživatele Laidback - 94% PěstitelskáKarma uživatele Laidback - 94% PěstitelskáKarma uživatele Laidback - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 826

Za kapličkou v houští :-D

Old Post 13-08-2010 v 06:14 AM
Laidback je offline   Profil uživatele Laidback   Find more posts by Laidback   Foto galerie člena Laidback   Click here to Send Laidback a Private Message   Add Laidback to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 827

skola v hodine s ucitelem, kino, strom, pod vodou xD .....

Outík 2010 by Immortall

Old Post 13-08-2010 v 21:33 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 828

Nedávno upostřed tepelný elektrárny, kousek od jedný z chladicích věží. Dodávám, že nešlo o žádnou exkurzi, ale ani o násilný vniknutí apod.

Old Post 02-09-2010 v 14:33 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fdsafsdfsdf252
Stálý Člen

Karma uživatele fdsafsdfsdf252 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 829

v ostrave na exkurzi, v autobuse, pred obecnim uradem

Old Post 04-09-2010 v 10:46 AM
fdsafsdfsdf252 je offline   Profil uživatele fdsafsdfsdf252   Find more posts by fdsafsdfsdf252   Foto galerie člena fdsafsdfsdf252   Click here to Send fdsafsdfsdf252 a Private Message   Add fdsafsdfsdf252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 830

letos sem si doplaval na ostrůvek tak půl metru na půl metru někde na jadranu. Bylo to super, ale pak přišel příliv a já dohuloval špeka po pas ve vodě.

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 11-09-2010 v 16:24 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 831

citace:
Původní příspěvek od omnihash
letos sem si doplaval na ostrůvek tak půl metru na půl metru někde na jadranu. Bylo to super, ale pak přišel příliv a já dohuloval špeka po pas ve vodě.


A jak si tam toho špeka dostal??

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 11-09-2010 v 22:02 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fdsafsdfsdf252
Stálý Člen

Karma uživatele fdsafsdfsdf252 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 832

citace:
Původní příspěvek od easyrider


A jak si tam toho špeka dostal??


to te fakt nenapadne ani jeden zpusob ? )

Old Post 12-09-2010 v 11:20 AM
fdsafsdfsdf252 je offline   Profil uživatele fdsafsdfsdf252   Find more posts by fdsafsdfsdf252   Foto galerie člena fdsafsdfsdf252   Click here to Send fdsafsdfsdf252 a Private Message   Add fdsafsdfsdf252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5277120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív