Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Povlak na listech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Toom
Nový Člen

Karma uživatele Toom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 3 

Dotaz Příspěvek č. 1

Zdarec lidi,
mám problém, na listech se mi dělá bílej povlak. V knižce Kniha o marihuaně píšou, že sou to nějací roztoči a je tam taky doporučenej pesticid: Malathion. Jenže tenhle šit už se asi nedělá...
Tak co s ním mám dělat? nebo čím to mám postříkat? (raději bych to vyřídil bez chemie).

díkec.

Old Post 03-09-2002 v 18:35 PM
Toom je offline   Profil uživatele Toom   Find more posts by Toom   Foto galerie člena Toom   Click here to Send Toom a Private Message   Add Toom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2

Jestli ten povlak vypadá jako takový chomáček vlny tak to bude vlnatka - v chladu se ta mrška stěhuje na kořeny - je to pěkná potvora, páč má na sobě voskový obal a některé přípravky jí prostě nezabijou-chce to přípravek přímo na ně. Dřív se používal Fosfotion 50, ale ten se asi taky nesežene, nebo by mohl fachčit Metathion, ale ten se určitě neprodává (ten ale zabije všechno). Chce se to zeptat někde v zahradnictví, ty kozy v drogérii by ti na vlnatku daly šampón

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 04-09-2002 v 21:28 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Zdraví TO:Kvetak Příspěvek č. 3

Koukam, ze do toho docela vidis. Netusis, co zpusobuje bile tecky vel. cca 0,5 mm? Je to neco jako drobny prasek na spodni strane listu. Mistama jsou mrtva mista (hnede fleky) a vespod jako by se ztracel chlorofil. Nektere listy se krouti smerem dovnitr. Tipoval jsem to na plisen listovou, ale Kuprikol ani Previcur nepomaha. Premyslim, ze skusim roztok hyprmanganu, ale nevim, jestli to nebude spis horsi. Jestli nekdo tusi jak na ten svinec budu ho karmovat od rana do vecera, protoze ja s tim valcim uz skoro mesic.

Old Post 05-09-2002 v 06:12 AM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frantapa
Stálý Člen

Karma uživatele Frantapa - 88% PěstitelskáKarma uživatele Frantapa - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 87 

plíseň na listech Příspěvek č. 4

Jedná-li se o houbové onemocnění (plíseň), měl by pomoci přípravek dithane nebo novozir.

Old Post 05-09-2002 v 06:38 AM
Frantapa je offline   Profil uživatele Frantapa   Find more posts by Frantapa   Foto galerie člena Frantapa   Click here to Send Frantapa a Private Message   Add Frantapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Škůdci to: YAHMAN Příspěvek č. 5


Zkus se podívat na moje listy, byly napadený sviluškama a vypadaly jakoby posypaný bílým práškem: http://grower.cz/forum/showthre...51791#post51791
Napadly mýho outdoorovýho Early skunka fakt hodně, musel sem otrhat spoustu listů a použít chemii Agrion Delta, když ještě nekvetl. Teď už ale vypadá zdravě a pěkně kvete.

S.

[Edited by Sadhu on 05-09-2002 at 09:12 AM]

Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬

Old Post 05-09-2002 v 08:10 AM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 6

Něco jako ty vajíčka tam je, ale jen zespodu. Na fotkach se sviluskama nevidim zadne hnedocerne skvrny, ktery se mi objevuji uz i na nejmensich 0,5 cm listcich. Biool uz jsem zkousel asi pred 14 dny. Zadny breberky tam videt nejsou. Vcera jsem to presadil a uvidim jestli neni neco s korenama.
Nebyt to matka tak uz bych to cely vyhodil.

Old Post 05-09-2002 v 09:50 AM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 7

Jestli to jsou svilušky tak se na ně taky používal Plictran 25w, nebo decis 2.5 EC, nebo BI 58 EC.
A nemůžou tam být ty fleky jakožto následek těch svilušek, které poškodily pletivo a do toho se následovně dostala plíseň?
Já měl ze spoda takové malé hajzlíky a ty mě ožíraly list v rojnici-prostě byly rozprostřeni po listu jeden vedle druhého a to z obou stran-nakonec sem si všim běláska zelného?-no prostě běláska-ten byl toho příčinou, ale to ty asi nemáš co?

Jen dodatek k tomu metathionu, když už ho seženete-NEDÁVAT DO PLASTOVÝCH OBALŮ!!! Mě ho jednou odlili do plast. lékovky a během dne to prožralo víčko!
Jo a je to strašnej sajrajt-nevim jakou má ochranou lhůtu-eště, že se už nevyrábí.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 05-09-2002 v 23:20 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toom
Nový Člen

Karma uživatele Toom - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 8

Sadhu, to je přesně vono.
Zkusím ten Talstar.
Jo, a stihne se to rozpadnout do sklizně? Nerad bych hulil nějakou chemii... :-@

Old Post 06-09-2002 v 18:20 PM
Toom je offline   Profil uživatele Toom   Find more posts by Toom   Foto galerie člena Toom   Click here to Send Toom a Private Message   Add Toom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

Zkus ten Agrion Delta. - mě se osvědčil

Old Post 11-09-2002 v 15:25 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dthc
Nový Člen

Karma uživatele dthc - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 10

Zkus cely kytky osprchovat pod studenou vodou

Old Post 06-04-2003 v 18:58 PM
dthc je offline   Profil uživatele dthc   Find more posts by dthc   Foto galerie člena dthc   Click here to Send dthc a Private Message   Add dthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 11

hele dthc, nepises uz tak trochu "s krizkem po funuse" ;-)

Old Post 09-04-2003 v 01:01 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mofik
Nový Člen

Karma uživatele Mofik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 12

chlapi potřeboval bych radu na kytce jsem mel maleho zeleného pavouka měl tam normálně svoje hnízdečko sice se mi nezdálo že by kitce něco delal ale jistota je jistota protože zatim co jsem sadil tak jsem se sním setkal
Předem dík

Old Post 02-03-2004 v 14:48 PM
Mofik je offline   Profil uživatele Mofik   Find more posts by Mofik   Foto galerie člena Mofik   Click here to Send Mofik a Private Message   Add Mofik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 13

mofik: já na outdoor kytí mám občas taky pavoučky a kytím to vůbec nevadí (alespoň jsem si nikdy nevšiml, že by jim to škodilo)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 03-03-2004 v 09:05 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 14

Pavouka nechat, taky je občas mam-taková potvora co mění barvy, maskuje se pěkně rychle potvora, mno já tam mam obča zvěřinec-jednou koukam, že mam ožraný listy a vona tam pěkně velká, tučná housenka, stačí vyhodit a je po škůdci, žádná CHEM a všichni sou spokojený

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 04-03-2004 v 22:01 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 15

no pokud tam máš jen jednu housenku tak možná, ale když je jich víc a začnou se množit tak to je peklo. Sbíral sem 20-40 housenek 2krát týdně, ale stejně sem se jich nikdy nezbavil. Měls pak vidět tu podlahu v sušírně, ta se jenom hemžila. Chemii jsem použít nechtěl, protože už to bylo v květu

Jdu hulit

Old Post 27-04-2004 v 08:34 AM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jakub Kraus
Nový Člen

Karma uživatele Jakub Kraus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 16

Ahoj,mám úplně stejný problém,mám na svých kytí Passion 1 sviňušky,hned zítra poběžím koupit ten Agrion Delta.Jde o to, že moje kytky nemají ještě ani 2 patra skratka sazeničky a už mají světlounký listy,přežijí postřik a napadení těch sviní?Jěště bych se chtěl zeptat,v jakých intervalech bych měl provádět postřik.Mám o kytí strach,předem dík

Old Post 05-05-2004 v 18:59 PM
Jakub Kraus je offline   Profil uživatele Jakub Kraus   Find more posts by Jakub Kraus   Foto galerie člena Jakub Kraus   Click here to Send Jakub Kraus a Private Message   Add Jakub Kraus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2017 - Skvrny na listech - 4 odpovědí
25-09-2007 - buhvíco na listech - 9 odpovědí
14-05-2006 - Světlé fleky na listech - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1640010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív