Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Příspěvek č. 1


Ahoj, letos jsem si objednal s kámošema od Sensi seedS Early Pearl a Early Skunk, zbylo na mě od každého 5 semen. Bohužel mi vyklíčily jen 3 semínka Early skunku, bylo to zklamání ale aspoň něco. Naštěstí jsou všechny tři samice. Jednoho mám na balkoně a 2 na zahradě u babky. Zasazený byly začátkem května.

Tady jsou sáčky od semen:

Old Post 15-07-2002 v 12:02 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 2


Balkon, květináč má objem asi 20l, médium je obyčejný zahradnický substrát, začínám teď hnojit Kristalonem PaK.

Old Post 15-07-2002 v 12:04 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 3


¬

Old Post 15-07-2002 v 12:07 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 4


Kytka večer, asi v 9, usíná...

Old Post 15-07-2002 v 12:09 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 5


A teď ráno v 7, vstává...

Old Post 15-07-2002 v 12:10 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 6


¬

Old Post 15-07-2002 v 12:12 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 7


No, a tady jsou ty 2 u babky, jsou menší, ale mám je za stromama aby nebyly vidět, takže trochu stín.

Old Post 15-07-2002 v 12:14 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 8


¬

Old Post 15-07-2002 v 12:16 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Outdoor Early Skunk od Sensi seedS ¬ Příspěvek č. 9


¬

Old Post 15-07-2002 v 12:18 PM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 10

Jo fakt pěkný . Hnojil jsi něčím i při růstu nebo jsi začal až teď? A jak jsou vysoký? A poslední dotázek, na kterou stranu máš ten balkon? Díky za odpovědi a taky K+.

Old Post 15-07-2002 v 15:02 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 11

Ehmm fack se ani nechci na nic zeptat nebo tak ale ta kytka na tom balkoně je fack tvoje nejni to z nějakýho katalogu

Je fak moc hustá uplně mi vzala dech
K+

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 15-07-2002 v 18:52 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Palec nahoru LUXUS Příspěvek č. 12

balkonovka K+ moc hezká!
jo, ten skunk na předposledním fotu je ta kytka neb to zvíře?

Old Post 15-07-2002 v 19:50 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 13

k+

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 15-07-2002 v 22:30 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

Fagt moc pekny hlavne ta kiti na balkone ta je dokonala K is going to u

Old Post 15-07-2002 v 23:50 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sadhu
Stálý Člen

Karma uživatele Sadhu - 92% PěstitelskáKarma uživatele Sadhu - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 51 

Nápad Dík! Příspěvek č. 15

Dík fšem za karmu!


to: Al-Ban

Začal jsem hnojit až teď na květ, růst jsem nechtěl moc hnát, přece jen je naproti další panelák a někdy když u ní hulím tam mám pocit že na mě všichni čumí. Teď může mít tak 1,5 m a začíná pomalu kvést, objevují se teprve první pestíky, doufám že to stihne včas. Hele a někde sem tu čet že na květ je lepší OBM než Kristalon, kde bych ho teda sehnal?


? to: Dr. Smokalot

Měl bych otázku, když máš s ES už zkušenosti, kdy tak hruba asi vykvete a voní hodně?, už teď se mi večer honí bytem tchoří smrad.


to: koles

skvěles mě rozesmál, K+, jo a ten pejsek je kámošův labrador


Dík! S.

[Edited by Sadhu on 16-07-2002 at 10:35 AM]

Old Post 16-07-2002 v 09:30 AM
Sadhu je offline   Profil uživatele Sadhu   Find more posts by Sadhu   Foto galerie člena Sadhu   Click here to Send Sadhu a Private Message   Add Sadhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

OBM Příspěvek č. 16

Já to teda míchám dohromady. OBM má příznivější složení živin na květ. Kristalon nemá skoro žádnej fosfor, ale zase obsahuje různý stopový prvky, který se taky neztratí. A sehnat se dá asi v zahrádkářství . Je to v takový umělohmotný flašce a když nevíš, jak to má vypadat, tak se dá lehce přehlídnout (vlastní zkušenost ). Takže se tam radši zeptej, neměl by to být jinak problém.

[Edited by Al-Ban on 09-11-2002 at 01:47 AM]

Old Post 16-07-2002 v 11:27 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6190580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív