Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Early Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Obecné Early Bud Příspěvek č. 1

Zdravicko pratele,
letos se chystam na svuj prvni outdoor vubec a vybral jsem si Early Bud (ta z Nirvany). Ma s ni nekdo nejake zkusenosti? Podle toho co pisou na strankach je to "vylepsena verze Early Girl",ktera ma, jak jsem se tady docet, docela oblibu. Ale kdo vi jak je to doopravdy ze jo...
Dekuji za rady

Old Post 15-03-2004 v 18:37 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarovka
Stálý Člen

Karma uživatele Zarovka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

Taky jsem si ji chtěl objednat, ale boužel mi už nevyšly peníze...podle mě je dobrá do omezenýho oprostoru... hele kdyby jsi chtěl tak bych vyměnil za Durban Poison dobrej out skunk...

Old Post 16-03-2004 v 06:21 AM
Zarovka je offline   Profil uživatele Zarovka   Find more posts by Zarovka   Foto galerie člena Zarovka   Click here to Send Zarovka a Private Message   Add Zarovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3

no já bych ještě počkal venku je ted dost zima ale má se to začít pomalu zlepšovat. nej is skunk ten podle mě vydrží nejtěžší podmínky

green fanatic

Old Post 26-03-2004 v 17:38 PM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 4

2 caswel:

co povazujes za SKUNK?

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 26-03-2004 v 21:27 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 5

co je podle tebe skunk?vetsi kokotinu sem este neslysel ze skunk vydrzi nejtěžší podmínky!!!

Old Post 19-04-2004 v 10:31 AM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

Durban moc skunk neni
spíš afrika
Stima nejtežšíma podmynkama to taky moc nepobíram

Old Post 21-04-2004 v 19:54 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 7

Skunk vydrzi hodne. Aspon ten zivej smradlavej.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 21-04-2004 v 21:37 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 8

vice vydrží domoviny

Old Post 22-04-2004 v 10:44 AM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

Tak moje prozatimni zkusenosti s Early Budem:
Klicivost v mizernych podminakach (zima - dal jsem to na pudu kde byla v podstate stejna teplota jako venku. Obcas az k bodu mrazu v noci): 100%.
Bohuzel v onech mizernych podminkach 50% kytek (spis klicku) neprezilo. Uvidime jak se jim bude darit, uz jsem je hodil ven.

Old Post 08-05-2004 v 20:58 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6272810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív