Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dovedete nehulit???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Dotaz Dovedete nehulit??? Příspěvek č. 1

Vsude pisou ze na THC neni zadna zavislost,ale...dovedete si treba v bande nejakeho toho speka odpustit???treba si rict ze dneska si nezahulim a proste nehulit???ja si taky myslim ze THC neni navykove, skousel jsem delsi dobu nehulit...a po 14ti dnech jsem byl hladový jako prase co vy??jaky je vas rekord???

Old Post 14-03-2004 v 18:12 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 2

Mnoo nejvic jsem to vydrzel mesic a moc tezky mi to neprislo. Akurat nechodit mezi hulice to bych si asi neodpustil.

Old Post 14-03-2004 v 20:09 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

otázka zní "chci nehulit?", proč v bandě odmítnout špeka, když jsem na akci a hulí se, tak se hulí a nehulit je v tom případě divné (pokud k tomu nemáš důvod jako např. thc test druhý den)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-03-2004 v 08:35 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

jo,ale treba takova skouska sebeovladani....banda huli,a ja si necham cistou hlavu...myslim ze si moc lidi nedokaze odpustit kouř,kdyz kolem nej banda huli...

Old Post 15-03-2004 v 11:04 AM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 5

no pokud k tomu mám nějkaký rozumný důvod, třeba zkouškové období apd., tak mi to až tak velký problém nedělá

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-03-2004 v 11:14 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6

Realist: vlastne mas pravdu ale urcite je dobre dat si jednou za cas treba 14ti denni pauzicku.....

Old Post 15-03-2004 v 17:22 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 7

Tedka su uz 3.tyden bez hulca (doslo) a jedinym priznakem zavislosti je, ze mam na to obcas chut.
Ale ze bych si ji sel treba koupit, tak to nemusim.
Predtim sem hulil nekolikrat tydne, takze o nejaky opravdovy zavislosti mluvit urcite nejde.

Old Post 15-03-2004 v 17:57 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 8

No já nevím, mě podobný problémy nikdy nedělaly problémy. Třebas když jsem se vrátil s 10 deního pobytu v Amstru tak jsem 2 dny potom neměl hlad ani žízeň - to byl můj fyzický absták (vcelku v poho) a něco jako psychycká závislot to mi nic neříká :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 15-03-2004 v 17:59 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

jasně,závislost neexistuje - jasná věc prostě ji všichni milujeme, a tak není důvod ji nekonzumovat časem jsem ale zjistil že někdy hulim jen pro to abych byl zhulený a to mě sere takže se to snažím (zatím úspěšně) omezovat jen na příležitosti kdy sem s bandou, nebo při nějakých příležitostech.... hulit pořád jen tak....to neuznávám! Ganja je pro mě posvátná a proto ji nechci zneužívat

jo a 2 Time4Tea: nekupovat!!! jasná věc!!! pravidlo č.1: NIKDY NEKUPOVAT!!!max.seeds

Old Post 15-03-2004 v 21:06 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 10

...to samozdrejme nepla při návštěvách amstru a podobných příležitostech...

Old Post 15-03-2004 v 21:07 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
devnul
Stálý Člen

Karma uživatele devnul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

mesiac lebo som isiel na testy a bolo to v pohode.

Old Post 16-03-2004 v 07:03 AM
devnul je offline   Profil uživatele devnul   Find more posts by devnul   Foto galerie člena devnul   Click here to Send devnul a Private Message   Add devnul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

Jasne, ze dokazem nehulit. Hlavne ak mi zacina skuskove v skole. Vtedy si dam taky mesiac pauzu a nerobi mi to nejak zvlast problemy. Potom to prve nahulenie po pauze je fakt fest brutal.

Old Post 22-03-2004 v 11:13 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

. Příspěvek č. 13

kdyz nemam co tak proste nehulim, kdyz sem mel vlastni tak sem hulil furt, kdyz ostatni hulej a sem tam jen snima tak hulim vzdycky, ale zas kdyz sme v hospode a jedna skupinka kamosu huli tak speka tak spis reknu ze si dam treba az dyl nebo tak a nebezim se hned zhulit jako driv

Old Post 22-03-2004 v 15:49 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

Pánové, ja tedkom treti tyden nehulim.Ujizdim si na cajiccich,vodnich dymkach s ovocnymi tabacky,sem tam sklenka vina nebo krapet piva po dobrem obede.Tesim se jak cip az si zase dam.Ale asi se na tu ocistnou kuru brzy vyseru a budu zase hulit o106,páč nechci cekat,az nam to ti mamrdi z KDU § spol. pekne osladi.Proto hulte vice.

Old Post 22-03-2004 v 19:57 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 15

Ad topic..... NE !!!!!!!!!

Old Post 23-03-2004 v 08:23 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

2 koupala: Jsem politicky neznalý jak nám to z KDU mají osladit?

Old Post 23-03-2004 v 15:01 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-01-2003 - jen vařit a nehulit??? - 3 odpovědí
18-04-2008 - Dotaz nehuliče - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6745240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív