Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

kde je chyba? Příspěvek č. 577



zdarec,před pár dny se mi objevilo na listech tohle(s fotkama to bude horší) a nejsem schopen sám určit o jaký nedostatek nebo o co se jedná.kdyby někdo věděl co s tím,byl bych rád..jedu hlínu,dvacátý den na květu,zálivka plagron květ+pk13-14,ph 6,1.teplota den 26 noc 19-20.díky!!!

Old Post 16-10-2011 v 11:43 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 578

čus,mam takovej problém.2 kytky ve skleníku ještě nejsou pořádně vykvetlé ,mají na sobě sotva pár gramů .Přez veškěrou snahu začali kvést hrozně pozdě ,ale skleník není vytápěný a já se bojím že to zmrzne když je nechám venku a sluníčko už moc nesvítí.jediné řešení co mě napadá je strčit ty kytky do skříně pod sodík kde ale je teďka měsíc stará 1 kytka ,ale tam se zase nevejdou skříň má 140 cm a skleníkový kytky měli už před měsícem přez 170cm.myslíte že to dokvete když je trochu zkrátím a narvu pod ten sodík? jo a ještě je tam režim 18/6 takže bych je asi musel večer vyndavat ,ale tak to už bycj nějak přežil.

Old Post 16-10-2011 v 17:17 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 579

mrkne na to někdo?dík..

Old Post 17-10-2011 v 11:32 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

list Příspěvek č. 580

citace:
Původní příspěvek od vočko
mrkne na to někdo?dík..

Podle mě, nemáš problém. Tyhle rezavé flíčky vypadají jak od kropení pod lampou. Dělas to ? Pokud se to rozlézá dále, tak možná houbovka, ale ta spíše postihne i pilku a špičku.

Old Post 18-10-2011 v 18:52 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Odumirajici listy Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od p3check
Zdravim, a prosim o help.. uz delsi dobu mam problemy s kytkama.. listy me zacinaj od konecku nebo z boku . zloutnout a odumirat... prikaldam foto trech listu.. jak to vypada.. problem se projevuje vsude po kytce.. jak na vrchnich topovych listech.. stredu i dole.. mam to v all-mixu a jsem ted 25 den po prepnuti.. honjim atami ted kazdou zalivku.. zalivam tak po 3-4 dnech.. pod CFL me to neprosicha rychleji.. jsem na ec 2.0, ph zalivky 6.2, na rustu jsem daval na 5.9 . Je mozny ze kytky necim sradaji? Kdyz jsem to mel jeste na rustu, tak jsem to prihnojoval jeste fish emulzi.. a to se me zdalo ze to trochu pomohlo.. ted se to ale zase vic rozjelo tak nevim co s tim.. jestli poskozene listy vsechny voskubat? Prosim o pomoc.

Je to plíseň, přidej na odtahu pro snížení vlhkosti a chtělo by to buďto chemku ( širokospektrální fungicid) a nebo bio je Polyversum ( je vynikající). Příště pozor na větší hnojení, pomáhá rozjet plísně. To dopěstuješ, není to tak agresivní.
Jo a opatrně ostříhej napadené části listů, ale neroznes si to rukama dál.

Old Post 18-10-2011 v 19:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: Re: Odumirajici listy Příspěvek č. 582

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Je to plíseň, přidej na odtahu pro snížení vlhkosti a chtělo by to buďto chemku ( širokospektrální fungicid) a nebo bio je Polyversum ( je vynikající). Příště pozor na větší hnojení, pomáhá rozjet plísně. To dopěstuješ, není to tak agresivní.
Jo a opatrně ostříhej napadené části listů, ale neroznes si to rukama dál.



...jakou plisen mas na mysli..?

Old Post 18-10-2011 v 21:44 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 583


Zdravím, mám problém s pár kytkami, nejhorší jeto na levé straně skříně???
poraďte prosím, přikládám foto.
díky a hodně štěstí

neřeš

Old Post 19-10-2011 v 17:38 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno
Nový Člen

Karma uživatele bruno - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 1  

Zdraví žloutnu svrchních listů Příspěvek č. 584

Zdravím všechny, nové i fundované. Obracím se na Vás o radu. Týká se to odumírání svrchních listů(Vím, hodněkrát probrané téma)ale nenašel podobný případ. Přesadil jsem 2m odrůdy Amnesia Haze z po za stodoly(takový experiment) po zjištění že nebude dost času a podmínek k jejich dojetí. Již jsou v 4 týdnu květu pěkně pod lampou. Do této doby se zdálo být vše ok, ale od minulého týdne pozoruju postupné vadnutí a žloutnutí SVRCHNICH listů(zejména těch největších). Hnojím čistě BAC + PK booster. Jsou to docela koše 2 x 2 m a tímpádem jim dávám pravidelnou zálivku. CCa 1-1,5 l odstáté denně. Z okolí jsem slyšel několik rad ale příjdou mi protichůdné, taxe na Vás obracím pro případnou radu. Zkusím dodat foto

Old Post 20-10-2011 v 09:22 AM
bruno je offline   Profil uživatele bruno   Find more posts by bruno   Foto galerie člena bruno   Click here to Send bruno a Private Message   Add bruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 585

bez fotky asi neporadim

Old Post 20-10-2011 v 10:00 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 586

http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282
http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282

Old Post 20-10-2011 v 10:06 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Obecné Hnedy skvrny na listech Příspěvek č. 587



Cau lidi, prosim vas nevite nekdo od ceho se mi udelali takovyhle jebky na listech, je to jenom na par listkach hlavne nahore u palic. Sem je otrhal, ale asi pred 5 dny jsem to zacal pozorovat na 2 kytkach dneska uz na ctyrech. Teplota ok, lampa gib 600 xtreme asi 40 cm nad vrcholky, je mozny ze je to phckem se mi rozbil ph metr tak ted vubec nevim , ale do ted to rostlo v poho. jinak sem v 35. dnu kvetu z nakejch asi 52

Old Post 20-10-2011 v 13:40 PM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 588


Ahoj přátelé , vyskytl se problém!
Odrůda je White Russian
Světlo je HPS 250W
Teplota je cca. 25°C
Vlhkost je cca. 75%
Ph je 6,1
Kyti 30cm od výbojky
10 den na růstu...
Ještě nehnojeno...
problém viz photo....
podle mě je to nedostatek Káčka a nebo něco jiného?
Přelití,přesvícení? Děkuji za radu.
SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 22-10-2011 v 23:54 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Re: Hnedy skvrny na listech Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od Fatalnicek
Cau lidi, prosim vas nevite nekdo od ceho se mi udelali takovyhle jebky na listech, je to jenom na par listkach hlavne nahore u palic. Sem je otrhal, ale asi pred 5 dny jsem to zacal pozorovat na 2 kytkach dneska uz na ctyrech. Teplota ok, lampa gib 600 xtreme asi 40 cm nad vrcholky, je mozny ze je to phckem se mi rozbil ph metr tak ted vubec nevim , ale do ted to rostlo v poho. jinak sem v 35. dnu kvetu z nakejch asi 52


Rekl bych, ze je to popaleny od lampy

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 23-10-2011 v 13:40 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 590

Takže amíga , problém se už rozšířil celkem morbidně , při dnešní kontrole jsem zjistil že tento problém má 10 rostlin z 14 Už nevím co si počít ...
Zajímalo by mě zda to bude mít vliv na květ ....
Jetě přiložím nějaké foto a doufám že to někdo z Vás uvidí a bude hned vědět od kud vítr vane ...
Díky SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 24-10-2011 v 17:52 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 591

Pánové při dnešní kontrole jsem zjistil že je to skoro na každé kyti , tak co dělám špatně? Je to na 10 kytkách z 14 což je opravdu dost až začínám mít strach ...

Ještě přidám fota ať je to konkretni .Sice kvalita fota na pendrek,ale každopádně alespoň něco ...
Bude to mít nějaký vliv na květ?
Poraďte prosím moc ,než mě odvezou....
Díky SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 24-10-2011 v 18:38 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Upozornění Viz. výše! Příspěvek č. 592



Pánové při dnešní kontrole jsem zjistil že je to skoro na každé kyti , tak co dělám špatně? Je to na 10 kytkách z 14 což je opravdu dost až začínám mít strach ...

Ještě přidám fota ať je to konkretni .Sice kvalita fota na pendrek,ale každopádně alespoň něco ...
Bude to mít nějaký vliv na květ?
Poraďte prosím moc ,než mě odvezou....
Díky SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 24-10-2011 v 18:41 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1702550 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív