Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »
Autor
Téma 
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 945

Zdravim ludia mam jeden "problem" ked su rastlinky na svetle (na slnku) tak im sa im trocha listky stocia je to minimalne do takeho maleho oblucku.
Ked zacina byt tma tak uz su celkom v pohode a rano su pekne.

Old Post 19-05-2011 v 10:52 AM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 946

citace:
Původní příspěvek od Volcano
Zdravim ludia mam jeden "problem" ked su rastlinky na svetle (na slnku) tak im sa im trocha listky stocia je to minimalne do takeho maleho oblucku.
Ked zacina byt tma tak uz su celkom v pohode a rano su pekne.


že by fototropismus? nebo co tím myslíš?
nebo se kroutí kvůli pH?


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 19-05-2011 v 12:44 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volcano
Stálý Člen

Karma uživatele Volcano - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 947

no tie listy su take ako korytko.... myslim si ze v PH problem nebude kedzze je to zem plagron grow mix... ale vzdy to robi iba na slnku tak to bude mozno prave tym slnkom ...

Old Post 19-05-2011 v 13:39 PM
Volcano je offline   Profil uživatele Volcano   Find more posts by Volcano   Foto galerie člena Volcano   Click here to Send Volcano a Private Message   Add Volcano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 948



Taky mám problém s takovými malými hnědými tečkami... zatím postiženo pár listů a dvě větve..., palice to doslova požírá a úplně je to vysaje... jsem na 32. dnu 12/12
Jinak to jde setřít rukou, takže nehledat problém s pH.

Klony které jsem měl připraveny na ven to taky postihlo, takže jsem na nich zkusil postřik dvěma fungicidy, tedy kuprikol (oxichlorid měďnatý) a pak Baycor 25WP - proti plísním, padlí a dalším plísňovým chorobám.
Kdyby to náhodou pomohlo, mám tu připravenou biologickou armádu - polyversum.
Pokud to nepomůže tak to jsou s jistou nějaký živý tvorečkové - takže nějaký totální insekticid protože jsem to vůbec neidentifikoval...

sakra asi jsem to dal do špatného tématu, tak snad se nikdo najde kdo to pozná a K+ ho nemine . Předem děkuji...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 19-05-2011 v 15:42 PM

Old Post 19-05-2011 v 13:40 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 949

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge

Jinak to jde setřít rukou, takže nehledat problém s pH.

Pokud to nepomůže tak to jsou s jistou nějaký živý tvorečkové - takže nějaký totální insekticid protože jsem to vůbec neidentifikoval...


Nekoukl jsi na to mikroskopem? Tipoval bych, že ty tečky jsou nějaký živý tvorečkové. Chtělo by to zvětšit. Předpoklad stojí na tom, že Ti napadaj vršky větví, to jest tam kde je tkáň listu mladá a měká což by bylo vzhledem k jejich velikosti pochopitelné.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-05-2011 v 16:53 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 950

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Nekoukl jsi na to mikroskopem? Tipoval bych, že ty tečky jsou nějaký živý tvorečkové. Chtělo by to zvětšit. Předpoklad stojí na tom, že Ti napadaj vršky větví, to jest tam kde je tkáň listu mladá a měká což by bylo vzhledem k jejich velikosti pochopitelné.


no u klonů umírají spodní listy a v boxu jsem žádnou tendenci mladé/staré listy nepozoroval, ale spíše spodní staré listy...

mikroskop jsem bohužel půjčil kamarádovi na skližeň...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 19-05-2011 v 17:01 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 951

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


no u klonů umírají spodní listy a v boxu jsem žádnou tendenci mladé/staré listy nepozoroval, ale spíše spodní staré listy..


Aha, soudil jsem dle květu na fotce. Navíc to svíjení listú mi na plíseň moc nesedí.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-05-2011 v 18:12 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 952

ceknul jsem cca pulku tohoto tematu a i kdyz semnou spousta lidí nebude souhlasit , musím se k tomu vyjadřit

-. nevím jestli to tu nekdo uz psal ale odumírání listu hlavne teda spodních nebo spatne osvetlených je u rostliny normalní projevuje se tak ze list zežloutne až zhedne a upadne.

-přesazene rízky nebo sazenice vyuzívají živiny ze spodních listu k tvorbě koř. systému- listy taky odumírají.

- dalsí kdy se rostlina zacína aktivne zbavovat listí je druhá polovina květu kdy vyuzíva zasoby v listech které od spodu smerem nahoru zloutnou (hednou muzou mít i ruzne barevne odchylky )

Zčehož plyne že odpověd na cca 50% dotazu je : ze je to přirozené. na normalní zdrave kytce si toho clovek ani nevsimne pokud jde o kytku která ma 5 a pul listu a a tri zezloutnou tak chapu ze se to muze zdat jako velký problem.
A tím bych se rad dostal k tomu jak jsou tu vseci chytří a hlavní udaje jsou ec a ph , to je sice hezke ale kazdý zvas by mel první zkontrolovat 5 zakladních podmínek pro zivot jestli ty jsou optimální tzn. svetlo teplo vzduch voda půda (živiny ) pokud ma tohle kytka v OPTIMÁLNÍ ROVNOVÁZE zadne ph jí nerozhodí.

Ano , asi u 20% lidi jsem tu videl skutecný problem s listy (plísně, hmyz,deformace) kterým bych i poradil ale rekl bych ze na rady ostaních uz mají ph metry nebo testy pro rybicky , takze asi nema cenu jim kazit radost. (kdystak pm)

a v poslední rade tu vidím 30% naprostých žebráku, uschlin, mrzaku a mutantu a raci si ani nechci predstavit co stema kytkama delate treba ze vdobrem duchu ...

mluvím z vlastní zkušenosti ja resím o pravdu jen to zakladní a to tak jak to citím nejak nekde nekdo napsal (nikomu to nenutím ) ale lehce nastiním info ohledne peče o moje rostliny
cca 29 /12

teplota : měřím rukou nad vrcholkama rostlin kdyz je to jak letní vanek je to ok.

zalivka:
jak vidím ze uz mají zvěšené listy , nebojím se je nechat trosku proschnout (selektivne zacnou zloutnout nejmín potřebne listy)

hnojiva: bibizz bloom
pk 13-14
top max

cistou vodou přímo z kohoutku zalevam jen kdyz nemam cas redit hnojiva a kytky uz to fakt potřebují a kdyz hnojím tak
(uz od mala davam postupne vetsí davky)
a momentalne davam na 1,5 l vodY 2vršky bloom 1vršek pk a dva top max ph ani ec jsem v zivote nemeril. jestli je to sílenost nebo jsem to zdedil po babice muzete posoudit moje dredu, není to nic extra ale dukaz toho ze tady z 70% plkáte o nepodstatných vecech.... peace


HurricaneGeorge
tobe to musí asi rvát zily , ale uznavám ze hnojení a měrení maas v malícku o tom zadná , ale tohle jsou jen musky , detail pro uplnou dokonalost který nam nepomuze kdyz je neco spatne od zakladu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Naposledy upravil kouba 21-05-2011 v 12:26 PM

Old Post 21-05-2011 v 10:49 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 953



Zdravím,
obracím se na Vás po dlouhé době taky s jedním problémem, který mi vznikl u venkovního kvítí .
Zacli mi listy zloutnout az belat ... zacli od konce listu ... kytky jsou venku tyden a byly predpestovany poprve hnojeny biobizzem ..

prikladam fotky, prosim muzete mi poradit ... jde-li o sok z hnojiva nebo presazeni anebo parazit ?

dekuji Coliseum

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 23-05-2011 v 21:23 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 954


Tak a je to tu zase, jezdim pro vodu deset kilaku zkoušel jsem všechny možný zdroje vody upravoval ph, měnil, hašteřil, prolejval, rovnal ph... výsledek vždy stejný po přesazení do nové hlíny se kytka rozjela ovšem párkrát jsem zalil a je to tu zase krásný smrdutý žluťasi... jaký pH chce Power Plant? -7 ?
Tohle je poslední kapka po tomhle už stimhle nechci mít nic společnýho nejde to. Všechny nový vyhonky jsou zasraně žlutý zrovna jsem přepnul na květ, takže už těď ztrácim na výnosu asi to zabalim a vyhodim.

Old Post 24-05-2011 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 955

Nemáš moc výkyv teplot ?

Old Post 24-05-2011 v 17:12 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 956

k nicemu

Naposledy upravil 24-05-2011 v 21:03 PM

Old Post 24-05-2011 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 957


zdarec mam mensi problem s listy!zacli se me jaksi zohybat !nevita cim by to mohlo byt?

Old Post 24-05-2011 v 19:14 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeroDrom
Stálý Člen

Karma uživatele SkeroDrom - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 65534 

Lysty Příspěvek č. 958



Zdravím
Mám problém s rostlinkou Critical.
Nedavno sem si ji pořidil byla zdravá,pěkně zelena a vytální. A dnes žloutnou ji listy a nevím proč pomocte mi někdo prosím nějákou radou!!! Nějakej čas nebyla hnojená,je v kupovaným substratu..

Já bych to typovál na nedostatek Fosforu nebo Mangan, ale že by ji to až takhle brutálně zrasilo??


OPRAVDU KAŽDÁ RADA NAD ZLATO,TA KYTKA JE NA TOM DEN ODEDNE HŮŘ!!!

Naposledy upravil SkeroDrom 26-05-2011 v 19:40 PM

Old Post 25-05-2011 v 16:44 PM
SkeroDrom je offline   Profil uživatele SkeroDrom   Find more posts by SkeroDrom   Foto galerie člena SkeroDrom   Click here to Send SkeroDrom a Private Message   Add SkeroDrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raco
Nový Člen

Karma uživatele raco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 959



Ahoj mam problém s listíkama... Dělaj se mi v nich dirky a trochu na konci uvadaj. Díky za rady ;-)

Old Post 25-05-2011 v 17:40 PM
raco je offline   Profil uživatele raco   Find more posts by raco   Foto galerie člena raco   Click here to Send raco a Private Message   Add raco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 960



Ahoj , prosím o pomoc.. Nějak mi žloutnou listy a pomalu usychají.. některé se kroutí..
White Russian .. 24. den květu .. ATAMI light mix .. hnojeno v každé zálivce Bio-Grow 4ml/l .. Alg-A-Mic 3ml/l ..Bio-Bloom 3ml/l a TopMax 2ml/l (podle tabulky)... Zalívám úplně stejně i NL a u nich žádný problém nenastal..

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 26-05-2011 v 16:54 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7520170 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív