Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 257

Ahoj nechtěl by někdo objednávat ze sensi seeds?
Rád bych udělal hromadnou objednávku ale ještě sem nikdy neobjednával.

Old Post 18-10-2009 v 09:34 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 258

to Dodisss: hej mno ale pisal som im mail, a bez problemov, oni to posielaju z inej krajiny sa mi zda, a v maili bolo toto ked som sa ich spytal ci to uz poslali, ked mi zatial nic neprislo :

"I'm very sorry I am not sure what has happened to this order. I will make sure it is shipped tonight."

Inak by to mali aj na ich stranke, ale uvidim, zetial nemam ani prachy ani seeds.

Old Post 19-10-2009 v 12:41 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 259

Takze dnes prave dorazili semena, i ked im to dlho trvalo su v poriadku. Poslali v obale od CD...

Old Post 23-10-2009 v 14:29 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Ministry of Cannabis Příspěvek č. 260

Tak přátelé zahrádkáři,
objednal jsem si od MOC 10 regular semen "Little Devil" automatiku. Po objednání, přes "Normal Post"(viz. jejich web http://www.ministryofcannabis.com) mi ani po 3 týdnech nic nepřišlo, po emailu copak se děje mi obratem s omluvou poslali várku znova a po cca týdnu mi obálka přišla. A to přes "REGISTERED MAIL". A jen 5 semen, tak sem jim psal znova emailik copak to jako je? A znova prakticky okamžitě mi bylo vysvětleno, že jim regular semena došla tak mi za mých 17E poslali 5 fem. semen.

Takže co se týče doručení a jednání super, jen si dávejte pozor a nechte si to poslat jen přes REGISTERED MAIL, nebo TNT COURIERýrem(to je ale dražší)
Semena zasazena, tak uvidím co z toho vyleze, pak dám edit.

Hojný grow přeji

Edit: Všech 5 semen vylezlo


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Naposledy upravil Genestealer 06-12-2009 v 16:20 PM

Old Post 02-12-2009 v 11:08 AM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 261

Pánové já obědnávám od Nirvana je to sice risk jak svině,, ale jelikož rád riskuju obědnal sem 10x ICE,, 10x Bluemystic a dostal jsem k tomu bonus 10x Haze x Skunk1... Bonus měl špatnou klíčivost a z 10s se ujalo asi 5ks a co se týče ICE a Bluemystic nejvěčí spokojenost semena velká došla hned do 9-10dnů a za chvíly znich byly krásne rostlinky... je to loterie ale kdo neriskuje nevyhraje za těchto 20s + 10bonus jsem dal 50dolarů...a to se vyplatí ..

Old Post 19-12-2009 v 07:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 262

žhavá nabídka....no nekup to za tu cenu
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=777

jinak vždy objednávam na hemcy.at -> zatím žadné problémy a dokonce poslali i bonus....teď od nich atim čekam na semínka lemon skunku tak doufam že mi k tomu taky něco hodí :-D

Old Post 21-12-2009 v 18:46 PM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shuruga
Stálý Člen

Karma uživatele Shuruga - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 263

pokud budete obednavat z nejake seed banky, napiste mi prosim PM, rad bych se pridal s obednavkou k nekomu zkusenejsimu, nez abych poslal zbytecne prachy do zahranici.....

aktivni konzument :-D

Old Post 28-01-2010 v 13:04 PM
Shuruga je offline   Profil uživatele Shuruga   Find more posts by Shuruga   Foto galerie člena Shuruga   Click here to Send Shuruga a Private Message   Add Shuruga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simson
Stálý Člen

Karma uživatele simson - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 264

Zdárek lidi měl bych takovou prosbu ohledně poštovného u Dutch Passion posíláte to poštovný 7,50 Eur nebo 2 Eura děkuji předem.

Old Post 01-02-2010 v 15:42 PM
simson je offline   Profil uživatele simson   Find more posts by simson   Foto galerie člena simson   Click here to Send simson a Private Message   Add simson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shuruga
Stálý Člen

Karma uživatele Shuruga - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 265

tak obednal jsem si z www.3shops.cz na dobirku, prislo misto peti 6 semen, navic papirky a filtry, v obalce s bublinkama do 3 dnu, nakup muzu doporucit :-)

aktivni konzument :-D

Old Post 08-02-2010 v 17:25 PM
Shuruga je offline   Profil uživatele Shuruga   Find more posts by Shuruga   Foto galerie člena Shuruga   Click here to Send Shuruga a Private Message   Add Shuruga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 266

simson:Záleží jestli chceš aby ti to bylo poslaný obyčejnou poštou (2eura)nebo doporučeně (7,50)Výhodnější je samo doporučeně,jsou potom zodpovědní za případně ztracenou zásilku.Někde ti to za objednávku nad 100 Eur pošlou grátis.

Old Post 08-02-2010 v 18:08 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbo321
Nový Člen

Karma uživatele robbo321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 267

Tak jsem si objednal Durbánka od Nirvany,taky došli za pár dní na dobírku...je doufám že to jsou originály

Rob

Old Post 24-02-2010 v 11:16 AM
robbo321 je offline   Profil uživatele robbo321   Find more posts by robbo321   Foto galerie člena robbo321   Click here to Send robbo321 a Private Message   Add robbo321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbo321
Nový Člen

Karma uživatele robbo321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 268

objednal jsem si to taky od www.3shops.cz

Rob

Old Post 24-02-2010 v 11:18 AM
robbo321 je offline   Profil uživatele robbo321   Find more posts by robbo321   Foto galerie člena robbo321   Click here to Send robbo321 a Private Message   Add robbo321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 269

osobne objednavam od http://www.dope-seeds.com , platim kartou, seeds mam za 4 dni doma. rychlo a bez problemov. posielaju aj bonusove semena

Old Post 24-02-2010 v 11:25 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
osobne objednavam od http://www.dope-seeds.com , platim kartou, seeds mam za 4 dni doma. rychlo a bez problemov. posielaju aj bonusove semena


ale je to jeden z shopů co mají pořád stejný ceny semínek i když ostatní slevní. Aspoň co se týče PG13 od THseeds protože jsem ho kupoval za 50 Euro, teďka už to slevnily na 45 Euro a na tech stránkách co odkazuješ to mají pořád za 75 LIBER !!! ) Samozřejmě to nemusí býti pravidlem...
Já mám dobrou zkušenost s Butique seeds, Sannies shop naopak špatnou zkušenost mám s Chronic seeds jelikož mi poslali míň semen než jsem objednal a zaplatil a ještě k tomu ty co poslali byly rozmačkaný takže absolut poděl...

Old Post 24-02-2010 v 12:18 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 271

ahoj obědnal sem si seminka durban poison za 40.09$ ale kdyz du nekam vymenit prachy tak maji nejmensi 20 dolarovky tak sem se chtel zeptat jen si myslite ze me ty semena poslou kdyz obednavka stoji 40.09$ a ja jimposlu jen 40 dolaru ???? ze bych jim k tomu pridal treba papirovou 50 korunu : to je asi blbost nechce se me kvyli 0.09$ poslilat dalsich 20 dolacu navic ???? jak to mam vyresit poradte prosím ......

Old Post 09-03-2010 v 11:41 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od karezz
ahoj obědnal sem si seminka durban poison za 40.09$ ale kdyz du nekam vymenit prachy tak maji nejmensi 20 dolarovky tak sem se chtel zeptat jen si myslite ze me ty semena poslou kdyz obednavka stoji 40.09$ a ja jimposlu jen 40 dolaru ???? ze bych jim k tomu pridal treba papirovou 50 korunu : to je asi blbost nechce se me kvyli 0.09$ poslilat dalsich 20 dolacu navic ???? jak to mam vyresit poradte prosím ......


Preco si si vybral prave USD??? Vacsinou sa daju vybrat rozne meny, napr. libra, euro,...
Skus urobit radsej novu objednavku na €, tie su lepsie vymenitelne v kazdej banke.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 09-03-2010 v 12:33 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3462090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív