Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1954


TAK ALE TOHLE JE DOST DULEZITE

Old Post 19-12-2006 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

yavar: mám taky docela dost silnou mast, kterou občas aplikuju na bolestivý místa - namoženej kotník s fotbalu (měl jsem dvakrát přetržený vazy, takže to není ono), rozbolavělý šlapky z neustálýho běhání a měnění směru apod. Musím říct, že po tom, co jsem si na noc natřel kotník, následující ráno už prakticky nebolel.
Nicméně zatím nemám žádnej důkaz o tom, že by za zlepšení stavu byla zodpovědná mast, že se to třeba nezlepšilo během noci samo. :-/

Old Post 27-01-2007 v 10:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 99

Při rýmě,bolení v krku a kašli si dám pár prásků a ráno bez problému. Naposled jsem pak ještě seděl pul hodiny na lavečce (a byla celkem kosa) a stejně pak vpohodě. Na odřeniny a tak fakt zabírá. Pokaždé když mám řeznou ránu a zahulím, mám pocit ža se zavírá rychlej.

Někdo tu nahodil proč je teda kvalitní tráva zakázaná. Podle mě jde o to, že jí vpodstatě zadarmo vyléčíš kdeco. To se farmaceutickým nadnárodním společnostem nehodí..

Old Post 28-01-2007 v 11:59 AM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 100

Zrovna mám nějakej speciálně nechutnej zánět středního ucha a musim potvrdit, že to fakt funguje. Včera to bolelo tak, že sem nemoh usnout, tak sem naládoval fajfku a bolest byla pryč a spal sem jako zabitej.

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 08-02-2007 v 14:10 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

- hojení prasklýho rtu, spáleniny, opařeniny, vyrážky a podobnejch libostí mi konopná mastička spolehlivě zkrátí dost výrazně (spálenina se mi hojí tak 14 dní, ale s mastičkou to druhej den vypadá, jako by se hojila už tejden)
- zároveň od tý doby, co marjánku užívám denně, téměř neznám virózy (i když jsem měla imunitní deficit)
- a už dlouho jsem neměla tak brutální ataky RS, který jsem mívala

takže u sebe pozoruju spíš cosi jako imunomodulaci - prostě kde je nedostatek, tam tráva přidá, kde je imunita moc aktivní, tam ji zklidní

jen houšť takových článků, snad časem o tom budeme vědět víc

Old Post 20-03-2007 v 12:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

jedule: no s těma virózama souhlasim, taky mi je pomáhá odhánět
jako malej jsem hodně trpěl právě temahle virózama a co kouřim tak už je nemam, maximálně jednou za rok někde chytim chřipku

Old Post 21-03-2007 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

při hledání pěstění cesmíny jsem našla na http://www.forum.lide.cz/forum.fcgi...26&dir=-1&auth=

LenkaIlja LenkaIlja - 02.06.05 11:36:22
RE: pěstování
Cannabis- jako ledovej čaj z travky? Nebo s konopnou příchutí? Dělal jsem canabisovej čaj svý mámě, když měla chronickej kašel a zabralo jí to. Ale kdyby vod toho někdo očekával nějakej rauš, tak musím zájemce zklamat.

Old Post 23-03-2007 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifa
Nový Člen

Karma uživatele sifa - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 104

Zdravim,
chtel jsem se zeptat jestli nekdo vi, zda vaporizovani dostane z marihuany vsechny potencionalne lecive latky, nejen THC. Moje mama ma asi 4 roky roztrousenou sklerozu a po zkusenostech se vsim moznym, je trava jedina vec ktera ji pomaha. Kouri dva jointy denne a zaroven je kuracka, takze si myslim ze by vapik bodnul...

Naposledy upravil sifa 08-04-2007 v 15:36 PM

Old Post 08-04-2007 v 15:31 PM
sifa je offline   Profil uživatele sifa   Find more posts by sifa   Foto galerie člena sifa   Click here to Send sifa a Private Message   Add sifa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speed
Nový Člen

Karma uživatele speed - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 10  

Zdraví Příspěvek č. 105

hej cafte mozno sa uz tento recept na konopnu mast niekde nachadza
ak hej tak sa ponizim a jednoducho ho zmazem (hladal som po nom vsade) uzite si ucinkou! prepac jedubabka ak sem jen s timhle zasiral tread... kedikolvek ho mozem zmazat som tu este novy.


Masticka z konope

Suroviny:

* Pri normalnej teplote ususene samicie rastliny konope, rucne pomrvene.

* 100% rastlinny tuk na vyprazanie.Nieje mozne pouzit bravcovu mast!

Postup:

250g tuku dame v hlbokom pekaci do rury vyhriatej na 110-C.Po jeho rozpusteni pridame 50g konope a pomiesame drevenou vareskou.Teplotu udrzujeme na 110-C na dobu 3 hodiny a obcas pomiesame.Po 3 hodinach vypneme ruru a nechame 24 hodin stat.Potom opat zohrejeme na 110- C na dobu 3 hodiny a obcas pomiesame.Nechame vychladnut tak, aby tuk bol este tekuty a precedime ho cez platno.

Masticka je hotova plnime ju do kelinka kym je este tekuta.

So zvysnY.m konope (odpadom) je este raz mozne proces zopakovat Iba pouzijeme polovicnÚ mnozstvo tuku.

Ucinky:

Mast ma antivirove,antibioticke,protipliesnove ucinky.Pomaha pri zapchach,prelezaninach,opuchoch,obaroch,exemov,pourazovych artrozach,tlmi artriticke bolesti atd...

Pouzitie:

Raz az trikrat denne potrebne miesta slabo natriet.Vynimocne sa moze vyskitnut reakcia napuchnutim.

Čo nevyskúšaš neobjavíš ale keď to objavíš stojí to zato.

Old Post 09-07-2007 v 19:10 PM
speed je offline   Profil uživatele speed   Find more posts by speed   Foto galerie člena speed   Click here to Send speed a Private Message   Add speed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 106

Myslím si že své zdravotní problémy musí každý své rostlině sdělit už od seminka, aby na něj potom měla nějaké blahodárné účinky, viz. zde.

Old Post 01-08-2007 v 17:15 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od sifa
Zdravim,
chtel jsem se zeptat jestli nekdo vi, zda vaporizovani dostane z marihuany vsechny potencionalne lecive latky, nejen THC. Moje mama ma asi 4 roky roztrousenou sklerozu a po zkusenostech se vsim moznym, je trava jedina vec ktera ji pomaha. Kouri dva jointy denne a zaroven je kuracka, takze si myslim ze by vapik bodnul...


hele, nikdo nemůže zaručit všechny potenciálně líčivé látky, nicméně pokud vím, tak z vědeckých experimentů vychází užití vaporizéru jako nejlepší alternativa pro efektivní léčbu známých obtíží .. takže doporučuji

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 01-08-2007 v 23:31 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Etienne
Stálý Člen

Karma uživatele Etienne - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 108

koukněte na tohle.... http://www.osel.cz/index.php?clanek=1954

Old Post 14-10-2007 v 19:00 PM
Etienne je offline   Profil uživatele Etienne   Find more posts by Etienne   Foto galerie člena Etienne   Click here to Send Etienne a Private Message   Add Etienne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FK2
Nový Člen

Karma uživatele FK2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 109

Byl sem u doktorky a nechala me na tyden doma, mam totiz velky bolesti krku, ale angina to neni... Prijedu a co neudelam, zahulim si (pres kybl) no a jak sem tak zhulenej tak sem nejak nepostrehl ze bolest krku trosku ustoupila, zahulil sem si vecer, sel sem spat a dneska?? Naprosta pohodicka, sice to jeste citim, ale da se to uz v poho prejit... Proto, kurte marihuanu vzdycky a kdyz vam nepomuze s lecenim, aspon vam prinese trosku radosti ne a to se pocita...

Old Post 11-12-2007 v 12:04 PM
FK2 je offline   Profil uživatele FK2   Find more posts by FK2   Foto galerie člena FK2   Click here to Send FK2 a Private Message   Add FK2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

Kanabinoidy potlačují invazi nádorových buněk [OSEL]

Old Post 28-12-2007 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamika
Nový Člen

Karma uživatele jamika - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 111

Vyrobila jsem mast ze sádla,ale je to hodně tmavé.I při nejmírnějším ohni se z toho trochu kouřilo.Momentálně je přecezená ve slenici a chladne.Jsem zvědavá bude li mít nějaké účinky.Rozhodně to nevyhodím.Má někdo se sádlem zkušenosti?Již jsem četla podobný příspěvek,ale nikoli odpověď.

Old Post 21-01-2008 v 11:17 AM
jamika je offline   Profil uživatele jamika   Find more posts by jamika   Foto galerie člena jamika   Click here to Send jamika a Private Message   Add jamika to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jamika! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné dal Příspěvek č. 112

Dobrej den
Nevim jesli to tu uz nikdo nepsal ale prispeju svoji troskou do mylnu. Budoucnost farmaceutickyho vyuziti marihuany nejspis spociva v kyseline cannabidiolovy (CBD), protoze ma uzasny antibioticky ucinky - prakticky vsechno co se dnes leci terramycinem nebo penicilinem by dovedla lecit lepe. Nejvetsi obsah ji je v mladych nepucicich rostlinkach. (Jack Herrer) Nema zadny ucinky jako THC :-( Da se tedy ziskat extraktem z tech mladych rostlin mam to v planu ale momentalne na to nemam prostredky snad se to podari tak do pul roka. Dam kazdopadne vedet.
Dale k lecebnym ucinkum je to rozhodne nejlepsi antiastmatikum a antidepresivum ale to jiz zde bylo urcite mnohokrat prodiskutovano. Muzu jen rict ze rozhodne dys kourite travku nepotrebujete zadny leky a astma - zadny astmaticky zachvat se konat nebude vsak mam potvrzeny ze ten jeden prask tento zachvat zastavi :-) Jiste vite jak se to ma s parkinsnovou chorobou ale pro jistotu - P.N. je zpusobena odumiranim bunek ktery produkujou neurotransmiter dopamin a nase zlaty THC zvysuje pocet dopaminovyhc receptoru atak se ten nedostatek kompenzuje. Parkinson + trave je jasna vec. Jinak bych vam vsem kdo se zajimate doporucil prednasku profesora Lubomíra Ondřeje Hanuše, ktera je volne ke stazeni na netu tam se dozvit spoustu i treba o CB1 a CB2 receptorech coz je moc zajimavy. No ale vlasne pro nas neni problem sehnat spoustu materialu dyk prakticky sechny vyzkumy tohodle typu delali cesi :-) mejte se a rozumne se lecte.

Naposledy upravil 20-02-2008 v 15:29 PM

Old Post 21-01-2008 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7913840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív