Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

s tím odblokováváním Příspěvek č. 81

a mládnutím je to faakt bezva,další důvod proč hulit....
Něco na tom mládnutí bude,už mě to táhlo od Kabátu a Alkeholu k Moravance...taky těm svým pubescentním smradům snad lépe rozumím..no vlastně teda oni se se mnou pořád ještě normálně baví jsem chtěl říci.....

Old Post 08-04-2006 v 12:55 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 82

Zdar lidi, zkuste http://www.bushka.cz/ganjaweb/Kabelik/index.html
Je tam toho dost a hlavně česky-hlavně české studie. Jinak mám s konopím a zdravím tu zkušenost, že při chemoterapii není lepšího antiemetika(antizvracecího prostředku), antidepresiva, dodávače chuti k životu a boji s tou sviní rakovinou. Ještě jsem ten boj nevyhrál, ale všichni se furt diví, že jsem ještě naživu. mám to už cca +- 2 roky. Ale řekněte něco podobného doktorům-ještě vás pošlou na protidrogovou odvykačku...a to riziko nepodstoupím. Mějte se...a hulte!

Old Post 04-05-2006 v 12:25 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 83

ja ako som začal húliť, nemusím nosiť okuliare . . .
prišiel som k očnému a čumím na tú tabuľu a všetko vidím . . .
mal som dioptrie Ľ: 0,75 a P: 0,5 teraz - Ľ: 0 a P: 0

Old Post 20-05-2006 v 23:00 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 84

Zdar
nahodou tu nemate niekdo neake poznatky o vplyve THC na predcasnu ejakulaciu ? lebo ja co som s tym problem nikdy nemal, teraz ako hulim tak NIeKEDy s tym problem mam ... (dysfunkcia nastastie nehrozi,to by som sa asi zastrelil)

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 07-07-2006 v 10:42 AM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 85

co na tom zalezi ci si dam brko (bez filta) alebo fajfku ? pripadne suche bongo...
nepoviem ze vodne a bublave aparaty a vapo je rozdiel od vyssie spominanych, ale...

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 18-07-2006 v 10:40 AM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nepi
Stálý Člen

Karma uživatele nepi - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 86

Já bych se chtěl zeptat co je nejlepší, když má člověk rakovinu? Kouřit, připravit z toho ňáký jídlo, vaporizér...???

Old Post 05-08-2006 v 17:28 PM
nepi je offline   Profil uživatele nepi   Find more posts by nepi   Foto galerie člena nepi   Click here to Send nepi a Private Message   Add nepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

nepi: IMO jde taky o to, z jakýho důvodu je v konkrétním případě marjánka užívaná - pokud na zvracení po chemoterapii, doporučuju rozhodně vapík; jinak je to fuk, IMO, prostě co tomu člověku vyhovuje - S JEDNOU VÝJIMKOU - KOUŘIT NE!!!!!

Rakovina je (velmi obecně řečeno) jakési selhání imunitních buněk, který by měly zmutovanou buňku v těle najít a zničit - nic ji nezničilo, takže se vesele může množit. IMO cokoliv, co prudí imunitu (třeba kouření), jí může přidělat práci nebo ji zblbnout, takže se v těle můžou dít pěkný věci, aniž by na ně imunita zareagovala. Takže kouření čehokoliv bych u rakoviny já osobně viděla jako pomocnou ruku podanou tý mrše .

Testovala se marjánka na nádory, i tady na Groweru se něco dá najít, ale nemám žádný zprávy o pokračování výzkumů, ale možná jsem si toho jen nevšimla. Můžeš napsat víc, o jakou rakovinu se jedná, proč ji ten člověk chce užívat (na léčbu nemoci, na zmírnění symptomů nebo vedlejších účinků léčby)?

Old Post 05-08-2006 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 88

přidal bych jednu osobní zkušenost: rostl mi moudrák, celej den otok a bolest jak prase - dal jsem špeka a otok najednou zmizel a žádná bolest - nádhera

takže na oteklou hubu - konopííííííí

Old Post 30-09-2006 v 08:42 AM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 89

Tenhle článek jsem objevil na www.osel.cz

Marjánka potlačuje růst nádorů
Jedna z účinných látek marihuany potlačuje tvorbu cév nezbytných pro růst zhoubných nádorů.
Prozatím jen pokusem na myších dokazují španělští vědci vedení Manuelem Guzmánem, že látka označovaná jako delta-9-tetrahydrokanabinol ovlivňuje expresi genů, které se podílejí na aktivaci růstového faktoru VEGF, zodpovědného za tvorbu a růst nových cév. Zhoubné nádory aktivují tvorbu VEGF, aby si zajistily přísun živin a kyslíku. Bez toho nejsou schopny dalšího rozvoje a zanikají. Narušení tvorby nových cév kolem zhoubných nádorů proto patří k jedněm z nejnadějnějších strategií pro boj s některými typy rakoviny. Už dříve se ukazovalo, že biologicky aktivní látky z marihuany mohou potlačovat růst nádorů. Španělští vědci nyní potvrdili tento předpoklad v exaktním experimentu.
Těžko si představovat budoucí protirakovinnou terapii tak, že si pacienti budou chodit na předpis do lékárny pro marihuanového jointa. Lék bude buď obsahovat přímo delta-9-tetrahydrokanabinol a nebo ještě spíše nějaký z jeho biologicky účinnějších derivátů. A je samozřejmé, že vývoj takového léku potrvá léta a nikde není psáno, že skončí úspěchem.
Konopí obsahuje široké spektrum látek, které získaly špatnou pověst díky narkomanům. Zatracením této rostliny bychom však mohli se špinavou vodou vylít z vaničky i dítě. Zdá se, že výzkum těchto látek nás může dovést i k lékům proti rakovině.

Pramen: Cancer Research (ročník 64, str. 5617)

Autor: Jaroslav PetrDatum:16.08.2004 v 00:00

Už trochu starší informace, ale...co vy na to?

Old Post 06-11-2006 v 12:12 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 90

delta-9-t. je právě ten náš oblíbený psychoaktivní, jestli se nepletu ... jinak pěknej článek, jen plíce dostanou trochu zabrat

Old Post 06-11-2006 v 13:35 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 91

Trpel jsem depresemi nezabiralo nic. At jsem do sebe cpal praysky tak proste nic....teprve po tom co jsem zacal pravidelneji kouřit se stav začal zlepšovat a dneska uz jsem v pohode zcela...takže ty učinky tam rozhodne jsou. A nedavno to potvrdili i vedci... ze marihuana ma ty same uciky jako antidepresiva plus pomaha vytvaret nova nervova spojeni..takže deprese leči

Old Post 18-11-2006 v 15:00 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 92

HU-YA: Klidne se muze stat mne to pomohlo ale nekomu nemusi.........ono nekdy pomuze prestat to na nejakou dobu kourit. Kamarad taky po urcite dobe zacal porad neco mlit o pyramidach a tak a mluvil o tom porad...pak na nejakou dobu nekouril spravilo se to a dneska i kdyz kouri tak je v pohode.....hodne asi zalezi na povaze toho cloveka

Old Post 20-11-2006 v 19:55 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

http://www.osel.cz/index.php?clanek=76

Old Post 02-12-2006 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1000

jeste neco...

Old Post 03-12-2006 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Che guevera
Nový Člen

Karma uživatele Che guevera - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 95

já se taky přidám ,konopí je jasnej všelék (pro ty co iděli asi před rokem cestománii o Jamaice) ale zas je pravda že je to děsně zvláštní rostlina protože pokus si dám mikro fouka tak mi nic není ,pokud se zfouním akorát tak do náladky tak mě do 3 hodin začne vždycky bolet hlava a pokud to zas přeženu tak zas nic ? nevíte někdo čím to je ? začalo se mi to dít po 4 letech hulení ,ale jinak I had a good shit
kdo na to přijde dostane ode mně hmmm vlídný slovo

Naposledy upravil Che guevera 06-12-2006 v 20:31 PM

Old Post 06-12-2006 v 20:26 PM
Che guevera je offline   Profil uživatele Che guevera   Find more posts by Che guevera   Foto galerie člena Che guevera   Click here to Send Che guevera a Private Message   Add Che guevera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 96

Zdarek vsem.
OSEL.CZ je fakt dobra studnice:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=2316
At se vam hejbou ocasky

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 19-12-2006 v 11:11 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3603390 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív