Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Léčebné účinky marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
bajda
Nový Člen

Karma uživatele bajda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 129

Na lupénku si obvykle berou Balcann nebo Cannol. Výsledky bývají velice dobré - ale u lupénky nejde nic říct se stoprocentní jistotou. Každopádně dochází ke zmírnění svědění a všech těch dalších nepříjemností. Hodně se osvědčuje čistá mast nebo olej bez přísad.

Old Post 04-07-2008 v 11:52 AM
bajda je offline   Profil uživatele bajda   Find more posts by bajda   Foto galerie člena bajda   Click here to Send bajda a Private Message   Add bajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130

Lumbální punkce jsem vždycky těžce odnesla, ale teď mi imugnio daroval paličku, právě na chystanou lumbálku. Včera jsem ji vykouřila, když o sobě začaly dávat vědět bolest hlavy a nutkání zvracet - stáhly ocas mezi nohy, poslušně zmizely a mně bylo celý den dobře. A trvá to i dneska (druhý den býval skoro ještě horší, než první). Tramal bolesti zvládal až po čtyřech dnech - marjánka to zvládla hned .
Už se lumbálek tak moc nebojím - díky Ti za tuhle zkušenost, imugnio .

Old Post 09-09-2008 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 131

[účet odstraněn]

Old Post 09-09-2008 v 15:09 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

http://osel.cz/index.php?clanek=3911

Old Post 10-09-2008 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

Dostala jsem dotaz na "diabetes x marjánka", tak sem hážu odpověď od Tety Bushky.


ad diabetes - co se tyce samotne cukrovky, tak zadne konkretni pozitivni ci negativni ucinky nejsou pozorovany, pokud ovsem zvladame chut k jidlu (ja se to naucila bez problemu). ale konopi ma velmi pozitivni vliv na celou radu komplikaci zpusobenych cukrovkou - na zeleny zakal (jako kapky k dostani na jamajce nebo se osvedcilo pridavani konopneho prasku do jidla a huleni), anebo jako mast na problemy s koncetinami (cevni a neuropaticke povahy, praskajici ztvrdla kuze na patach apod.). take pomaha kompenzovat problemy s hojenim ran u diabetiku - po masticce se jim rany uzdravuji daleko lip.

Old Post 11-09-2008 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 134


Nejen lidé ,ale také zvířata mají zdravotní problémy.
Zahájila jsem léčbu na kočce, právoplatné člence naší rodiny. Donutila mě k tomu bezvýchodná situace a také verdikt pana veterináře, ke kterému jsme chodili,(považuji ho za schopného veterináře). Posoudila to i jiná odborná strana, jelikož na této stanici pracují tři veterináři.

Kočka je ve věku 13 let. Problém se objevil + - půl roku zpět. Zpočátku nepatrný hrbolek, nabývající postupně na objemu, zatím nepatrný pod srstí. Postupně se rozšiřoval, docela pomalým tempem. Problém jsme začly řešit ihned. Byly ji aplikovány injekce s antibiotiky, pro posílení imunity, přeci jen, aby na to v tak vysokém věku nebyla sama. První injekce zmírnila rozšíření, ale potom už přestali být účinné. (Z našeho pohledu).
Rentgen prokázal, že se jedná o absces, nacházející se v oblasti středu kosti vřetení a loketní, nebo spíš obepíná jejich obvod. Zákrok typu odstranění řezem atd, nemyslitelný a neřešitelný. Ponecháno osudu.
Rentgen byl proveden někdy zhruba počátkem června.
Nyní, tj. září téhož roku, je absces viditelně rozšířen až ke kosti zápěstní a záprstní, tudiž celá noha dostává výrazně znásobený objem, Na místě, kde vypukla prvopočátek abscesu, je výrazný hrbol, noha je vychýlena do boku, a vytvořila se otevřená ranka, nejdříve nepatrné, postupně z ní odchází veškeré nečistoty tj. hnis, krev, atd.
Kočka nejeví známky bolesti a je stále schopná přirozeného pohybu jak v terénu,tak doma. (např seskok z výšky dolů atd).

Minulý týden jsem nechala aplikovat opět antibiotika. To už proto,že neustále špiní a také si to kouše,tudiž krvácí. Měla nehezký strup atd.
První aplikaci konopné masti jsem provedla taktéž minulý týden. Je však nedokončená. Ale pro pokus o zmírnění jsem zahájila léčbu nyní.
Po první aplikaci ranka zduřela a zrudla, a nyní po týdnu a víc, celé místo,kde je strup vylysává, srst odchází. Dnes má poprvé ranku pěknou,strup se odstranil, a je kůže je lehce stažená. Celkově je absces ztvrdlý po celé ploše.

Kočka to nese statečně. Po aplikaci masti jí provedu obvazání, bohužel jsem zatím nenašla nic,čím bych zabránila kočce slízání masti a také ,aby místo dýchalo. Nevadí jí aplikace, vadí jí stažení nožičky. Vydrží však půl
dne nosit obvaz.
Omlouvám se za neodborné vyjadřování a také přílišné pitvání detailů, může to však být vodítkem pro další z vás.Chybou je také nedostatek materiálů, prakticky jsem nesehnala nic, co by nám pomohlo. Zmínit však můžu, že absces je hnisavé zkapalnění tkáně a také to, že u koček je poměrně častý, vzniká jako indikátor nějaké choroby nebo po fyzickém poranění kočky.
Dodat bych snad mohla,že kočka měla absces na hlavě , po poranění oka,na které sice oslepla,ale zachránili jsme jí ho. Absces byl čištěn ,drenován a v konečné fázi vyoperován. Dalo by se říct, že na noze se jí to vytvořilo nedlouho po tom.
Pokusím se aplikovat také roztok hypermanganu. Údajně účinný.
Přikládám fotky daného problému, a snad se zadaří a moje neobyčejně "obyčejná" kočka bude zase v cajku. Zdar

Old Post 16-09-2008 v 11:01 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 135

fotka první a další dvě zachycují před aplikací masti, poslední smímek je po. Po čase podám další info

Old Post 16-09-2008 v 11:13 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 136


fotka první a druhá zachycují před aplikací masti,

Old Post 16-09-2008 v 11:14 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 137


fotka zachycující po aplikaci, první známky zlepšení a právě teď se kočka dost pozvracela Zašla naříkat a vyhodila to. Myslíte že to je z velkého nánosu vrstvy masti? Asi jim stačí troška.

Old Post 16-09-2008 v 11:24 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honnafetky
Nový Člen

Karma uživatele honnafetky - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 138

http://www.akademon.cz/article.asp?source=mar

http://akademon.cz/article.asp?source=mari

huliči, projděte si uvedené odkazy a dozvíte se od skutečného odborníka v této oblasti, co je marihuana za svinstvo...jistu potom nebudete psát takové hlouposti...

Tema lehce procisteno.

R.

Old Post 02-10-2008 v 22:14 PM
honnafetky je offline   Profil uživatele honnafetky   Find more posts by honnafetky   Foto galerie člena honnafetky   Click here to Send honnafetky a Private Message   Add honnafetky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 139


citace:
Původní příspěvek od Divoženka
Nejen lidé ,ale také zvířata mají zdravotní problémy.
Zahájila jsem léčbu na kočce, právoplatné člence naší rodiny. Donutila mě k tomu bezvýchodná situace a také verdikt pana veterináře, ke kterému jsme chodili,(považuji ho za schopného veterináře). Posoudila to i jiná odborná strana, jelikož na této stanici pracují tři veterináři.

Kočka je ve věku 13 let. Problém se objevil + - půl roku zpět. Zpočátku nepatrný hrbolek, nabývající postupně na objemu, zatím nepatrný pod srstí. Postupně se rozšiřoval, docela pomalým tempem. Problém jsme začly řešit ihned. Byly ji aplikovány injekce s antibiotiky, pro posílení imunity, přeci jen, aby na to v tak vysokém věku nebyla sama. První injekce zmírnila rozšíření, ale potom už přestali být účinné. (Z našeho pohledu).
Rentgen prokázal, že se jedná o absces, nacházející se v oblasti středu kosti vřetení a loketní, nebo spíš obepíná jejich obvod. Zákrok typu odstranění řezem atd, nemyslitelný a neřešitelný. Ponecháno osudu.
Rentgen byl proveden někdy zhruba počátkem června.
Nyní, tj. září téhož roku, je absces viditelně rozšířen až ke kosti zápěstní a záprstní, tudiž celá noha dostává výrazně znásobený objem, Na místě, kde vypukla prvopočátek abscesu, je výrazný hrbol, noha je vychýlena do boku, a vytvořila se otevřená ranka, nejdříve nepatrné, postupně z ní odchází veškeré nečistoty tj. hnis, krev, atd.
Kočka nejeví známky bolesti a je stále schopná přirozeného pohybu jak v terénu,tak doma. (např seskok z výšky dolů atd).

Minulý týden jsem nechala aplikovat opět antibiotika. To už proto,že neustále špiní a také si to kouše,tudiž krvácí. Měla nehezký strup atd.
První aplikaci konopné masti jsem provedla taktéž minulý týden. Je však nedokončená. Ale pro pokus o zmírnění jsem zahájila léčbu nyní.
Po první aplikaci ranka zduřela a zrudla, a nyní po týdnu a víc, celé místo,kde je strup vylysává, srst odchází. Dnes má poprvé ranku pěknou,strup se odstranil, a je kůže je lehce stažená. Celkově je absces ztvrdlý po celé ploše.

Kočka to nese statečně. Po aplikaci masti jí provedu obvazání, bohužel jsem zatím nenašla nic,čím bych zabránila kočce slízání masti a také ,aby místo dýchalo. Nevadí jí aplikace, vadí jí stažení nožičky. Vydrží však půl
dne nosit obvaz.
Omlouvám se za neodborné vyjadřování a také přílišné pitvání detailů, může to však být vodítkem pro další z vás.Chybou je také nedostatek materiálů, prakticky jsem nesehnala nic, co by nám pomohlo. Zmínit však můžu, že absces je hnisavé zkapalnění tkáně a také to, že u koček je poměrně častý, vzniká jako indikátor nějaké choroby nebo po fyzickém poranění kočky.
Dodat bych snad mohla,že kočka měla absces na hlavě , po poranění oka,na které sice oslepla,ale zachránili jsme jí ho. Absces byl čištěn ,drenován a v konečné fázi vyoperován. Dalo by se říct, že na noze se jí to vytvořilo nedlouho po tom.
Pokusím se aplikovat také roztok hypermanganu. Údajně účinný.
Přikládám fotky daného problému, a snad se zadaří a moje neobyčejně "obyčejná" kočka bude zase v cajku. Zdar


Zdarec
Abych uzavřela tento asi marný pokus ...
Konopnou mast jsem poněkud brzy vysadila, protože to kočku nutilo nohu kousat a tím si ještě přihoršovala,ač mast poměrně hojila,ale stejně to udržovat denně tak,aby se k tomu nedostala byl hodně velkej běh na hodně dlouhou trať.
Nakonec veterináři potvrdili dle odběru vzorku, že jde o rakovinný nádor. Dnešní stav , tj. 23.12.2008 je takový ...
Otázkou je, zda se rakovinnotvorné buňky nemohou nějakým způsobem přenést na člověka? Ahoj

Old Post 23-12-2008 v 22:26 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MMarmenor
Nový Člen

Karma uživatele MMarmenor - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 140

Ahoj, jsem tady úplně poprvé a to pouze z důvodu nalezení masti na lupénku. Chtěl bych požádat někoho kdo to umí vyrobit jestli by byl tak laskav a poslal mi kousek na vyzkoušení. Zaplatím co budete chtít. Pustil bych se do toho sám, ale vyrobit to se mi zdá docela složité a ty KYTKY co do toho potřebuju v květinářství prostě zatím nějak nemají. Chtěl bych to také pro otce, má cukrovku a na rukou se mu udělala velmi nepříjemná svědivá vyrážka. Felčaři z obvodu na něm zkoušejí už asi sedmou mastičku, ale znáte to, úspěch žádnej, nakopal bych ten xindl doprdel.................. pardon. Prosím pomozte.

MM

Old Post 02-02-2009 v 22:18 PM
MMarmenor je offline   Profil uživatele MMarmenor   Find more posts by MMarmenor   Foto galerie člena MMarmenor   Click here to Send MMarmenor a Private Message   Add MMarmenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

Ahoj osobne trpim roztrousenou sklerozou mm od svejch 17let.Moje osobni zkusenost s lecivejma ucinkama sou ve smes pozitivni.Podle me je to hlavne psychycka zalezitost.Zkratka de vo to jak tuhle chrobu prijme a jak se s ni postupem casu vyrovnava a pozdejc nauci zit.Ale to on urcite vi(-: Me to pomaha udzet se v psychycky pohode a brat vse co se tyhle choroby tyka s optimismem...Vim ze lidem v pokrocilejsim stadiu to hodne pomaha pri agresivnich infuzich kdy maj silny bolesti zaludku...A rekl bych ze i v mim pripade postupne ubiva pocet tkzvn.atak nemoci
Pak taky urcite na uvonovani svalstva.Navic si myslim ze v kombinaci s interferonem je to sakra znat(-:
Ale zase na kazdyho to pusobi jinak...(-:
Doporucuju navstivit www.ereska.cz najde tam jak pozitivni tak negativni ucinky ereskaru s marihuanou.Cus

Old Post 06-02-2009 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 142

to MMarmenor : Na rovinu ti rikam, ze mast ti nikdo urco neposle.Protoze mast obsahuje aktivni THC a to v nemalem mnozstvi...
Doporucuji sam vypestovat, sehnat recept na vyrobu sadla.Vyrobit a mazat. V prvnim az v druhem tydnu mazani se muze zdat, ze postizena pokozka mast nechce prijmout a ze k zadne regeneraci nedochazi.Ale to pozdeji odezni.....(-:

Old Post 07-02-2009 v 23:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MMarmenor
Nový Člen

Karma uživatele MMarmenor - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 143

Díky M@Dman, snad již jsem se domluvil. Já bych si to rád udělal, ale pěstovat nic neumím a uvařit tak leda čaj a když jsem viděl ten postup výroby, tak to nemůžu zvládnout :-(

MM

Old Post 08-02-2009 v 00:18 AM
MMarmenor je offline   Profil uživatele MMarmenor   Find more posts by MMarmenor   Foto galerie člena MMarmenor   Click here to Send MMarmenor a Private Message   Add MMarmenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 144

M@Dman: Na rovinu ti rikam, ze mast ti nikdo urco neposle.Protoze mast obsahuje aktivni THC a to v nemalem mnozstvi
S tymto co si napisal nemozem absolutne suhlasit.(osobne skusenosti)

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 08-02-2009 v 00:29 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8021210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív