Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Hlukovy tlumic + pachovy filtr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
-=mAtKa=-
Nový Člen

Karma uživatele -=mAtKa=- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 97

Hustej napad.Mam jenom par dotazu:
Jak dlouho to vydrzi na jedno naplneni?
Uz si to skousel na kytkach?

--------------------
p34c3 f0r3v3r !!

Old Post 20-10-2005 v 12:11 PM
-=mAtKa=- je offline   Profil uživatele -=mAtKa=-   Find more posts by -=mAtKa=-   Foto galerie člena -=mAtKa=-   Click here to Send -=mAtKa=- a Private Message   Add -=mAtKa=- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=mAtKa=-
Nový Člen

Karma uživatele -=mAtKa=- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 98

och sorry.nevsim sem si ten thread ma vic stranek

--------------------
p34c3 f0r3v3r !!

Old Post 20-10-2005 v 12:12 PM
-=mAtKa=- je offline   Profil uživatele -=mAtKa=-   Find more posts by -=mAtKa=-   Foto galerie člena -=mAtKa=-   Click here to Send -=mAtKa=- a Private Message   Add -=mAtKa=- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 99

mno jako ono se toho asi necha vymyslet mnohem vic.jen tak namatkou treba ta firma klima service,nebo jak to bylo...tam toho ma tuny....od filtriku az op FILTRY.akorat jsem tam bohuzek nenasel cenik.kazdopadne se ted chystam delat dva filtry,ktery budou prohaneny trema vetrakama po 183m3/hod,coz jsem asi trochu predimenzoval na skrin 120x60cm,,akze si muzu dovolit ty filtry udelat hooodne zly,asitak me napadlo,ze je zkusim udelat sendvicovou metodou a uvidime.az to bude,dam foto

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 24-01-2006 v 00:14 AM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 100

Mno,udelal jsem to trosku jinak....dovolim si tvrdit,ze prakticteji,akorat to neni jeste overeny praxi....pokusim se dodat fotky a postup,ale chci se hlavne zeptat...sakra kde jis koupil tu filtrovaci vatu??verim tomu,ze po moji navsteve jeste ted chodej lidi pobaumaxu a zbrblaj :vata....filtrovaci vata..hehe,prej vata....vata.....filtrvata.....vata.........

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 06-02-2006 v 11:19 AM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oomega
Stálý Člen

Karma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% PěstitelskáKarma uživatele Oomega - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 101

ale jo...hezky si tu pisu.....

Některé drogy nejsou zakázané, protože jsou nebezpečné, ale jsou nebezpečné, protože jsou zakázané

G I B 400 W bio

Salvia Divinorum User's Guide - Šalvěj Divotvorná a vše (?) o ni

Jak na smrad ve skrini

Old Post 06-02-2006 v 11:20 AM
Oomega je offline   Profil uživatele Oomega   Find more posts by Oomega   Foto galerie člena Oomega   Click here to Send Oomega a Private Message   Add Oomega to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 102

Zduř all ) jj nice nápad... až budu mít hotový svétlo tak to taky zkusím

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 19-03-2006 v 15:56 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 103

Sezenu uhlikovy filtr do digestore, nebo pachovy filtr do vysavace a pridelam to na vsechny otvory vedouci ze skrine a uvidi se...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 21-03-2006 v 16:21 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carpy
Stálý Člen

Karma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carpy - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 104

mam dva dotazky..nevadi tomu vetraku moc, dys taha ven vzduch do filtru ale je tlumenej..neni poddimenzovanej?nebo jaxe tomu rika.jako jestli se nekurvi dys je filtr min pruchodnej nez vetrak vytlaci..
druhy je...jak se takovej filtr s aktiv.uhlim udrzuje..je mi jasny ze nemuze pohlcovat do nekonecna..obcas se vyvari?nebo jinak..

Old Post 03-04-2006 v 13:39 PM
Carpy je offline   Profil uživatele Carpy   Find more posts by Carpy   Foto galerie člena Carpy   Click here to Send Carpy a Private Message   Add Carpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 105

Jen jeden tip, koupil jsem uhlikovy pachovy filtr do digestori, je to takova vata a je to 2ks obdelnik 27x37cm za 230 Kc a co jsem zatim testoval prilozenim na "vyfuk" tak to taky slape, a nechalo by se to udelat primo jako kolecka ve dvou vrstvach vyfukovou na rouru, tudiz by se z toho dalo udelat cca 4(2 vrstvy) az 8 filtru(1 vrstva)

Old Post 09-10-2006 v 20:03 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valecnik
Nový Člen

Karma uživatele Valecnik - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 106

green jerry k+

Old Post 28-10-2006 v 06:53 AM
Valecnik je offline   Profil uživatele Valecnik   Find more posts by Valecnik   Foto galerie člena Valecnik   Click here to Send Valecnik a Private Message   Add Valecnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 107

Udelal sem si podobnej filtr viz http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26488
a nejak se mi tam upekla Euro 3

Old Post 23-11-2006 v 15:45 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 108

no me teda se tam zadny Euro neupeklo, a ted to mam na filtraci ventilace ze skryne ala susirna, a ze bych mel smrad radnej kdybych ho tam nemel a verak jede vpodstate 1,5 mesice nonstop. ... asi ale taky zalezi kusu od kusu

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 23-11-2006 v 16:01 PM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 109

Zdar Lidičky
Díval jsem se na Vaše výtvory, jsou super! Já se svou velkou skříní budu spát tj, 400W ve velké skříni bude tam kde je má postel a proto chci hlavně pachový filtr a kdyby i splinil funkci hlukového (to spíše záleží na použitých ventulátorech, ne?) byl bych rád.
Absolutně nemám čas cokoliv dělat, pokojík mám cca. 30m2, našel jsem si za super cenu 800Kč tohle:
http://eshop.klecka.cz/product_info...products_id/728
Co na to řeknete?
Díky vám moc a měj te se co nejvíc!!!
Chachar

Old Post 06-12-2006 v 13:54 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 110



delal jsem vcera pachac podle klasickeho navodu:

trubka - prumer 10cm, delka 25cm, tu provrtat kde se da.. paxem pres ni pretahl 2 vrstvy damskych puncoch, pote jsem vyrezal ze dreva 2 kolecka, jeden konec jsem utesnil vickem od velke zavarovacky, ktere tam presne sedelo a utesnil izolepou.. cele dohromady viz 2. obrazek..

paxem pres to pretahl dalsi vrstvu puncoch a mezi prvni a druhou vrstvu jsem postupne nasypal vrstvu aktivniho uhli z g-shopu, celkem 1kg/170kc a vyslo to akorat.. kolem trubky vznikla vrstva uhli o mocnosti +- 2cm.. paxem pres to pretahl jeste jednu puncochu a cele jsem to zalepil paskou.. viz 1. obrazek

ALE! filtr je to sice pekny a zadarmo, ale moje euro1 ho nedokaze profouknout tak, jak bych potreboval.. tzn po napojeni na skrin se 150w jsem tam mel 32°C i s 2x8cm aktivnim pritahem.. tagze doporucuju vsem, kteri chcou stejny postup kopirovat at do te vnitrni trubky vyvrtaji co nejvic co nejvetsich der, aby mel ten vetrak co nejmensi odpor, nebo dat silnejsi vetrak..

GL Psycho

p s y c h o 8 4

Old Post 10-12-2006 v 17:57 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Nápad napojení filtru na skříň Příspěvek č. 111

Ahoj Lidičky
Mám super velkou skříň, jen jedinné co můžu, je do ní navrtat díru tak 2-3-4cm. Můžu udělat pachový filtra tak:

celý filtr i ventilátorem bude uvnitř kvůli hluku a skříní prostrčím jen "hadici" o průměru zmíněných 2-3-4cm?

Díky za rady -.)

Old Post 12-12-2006 v 00:52 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenjerry
Stálý Člen

Karma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% PěstitelskáKarma uživatele greenjerry - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 112

PsYcHo84 : to Euro je pro to fakt slabe v tom ti nepomuze nic, mozna dat dve eura za sebou

chachar : na ty 4 cm musis dat poradny prutok aby to bylo funkcni + nejakou redukci / zuzeni do te dirky vic ti bohuzel neporadim ... to chce spis zkouset a hledat

Jerryho mrazák 150W do hlíny od začátku do konce
2nd INDOOR Hlina 2xSAGE 2xJH / SHC 250W
1st INDOOR / 7xG13 / SoG / hlína / SHC 250W

Old Post 12-12-2006 v 06:07 AM
greenjerry je offline   Profil uživatele greenjerry   Find more posts by greenjerry   Foto galerie člena greenjerry   Click here to Send greenjerry a Private Message   Add greenjerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4623620 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív