Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nová skříň, CFL, ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
fofoliagelea
Nový Člen

Karma uživatele fofoliagelea - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Dotaz Hi Příspěvek č. 1

Mám rozestavěnou menší skřínku,70*120*200
Je vyložená 4 cm polyestyrénem na ní je odrazová folie za radiátory,aktivní sání i odtah 2*ventilátor 1,8 kubíku za min.
zvlhčovač.,,2* teploměr,,2*vlhkoměr,,
No a přemýšlím o světlech www.cfl.cz 1ks nebo 2 ks 8U - Dual Spectrum CFL.Moc se mi líbí.
Líbil se mi celkem i test tohoto zboží.No cena trochu...ouuuu,ale bez předřadníků a do 10 dnů je to doma.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo používá tyto světýlka?Jak to pod nima roste a jaký model je pro ně OK??
v zahradnickém bazaru mám inzerátek ohledně seeds..To sem,ale nepatří !!!!!!!sorry http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21315

Budu vděčný za každou radu.Začinám

Stavbu i pozdější vysledky chci uveřejnit na tomto webu.Je naučný..sice ne moc přehledný..chvíli musí čllověk dumat a zjištovat jak to tady chodí.

Old Post 23-01-2006 v 17:21 PM
fofoliagelea je offline   Profil uživatele fofoliagelea   Find more posts by fofoliagelea   Foto galerie člena fofoliagelea   Click here to Send fofoliagelea a Private Message   Add fofoliagelea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Hi Příspěvek č. 2

Ahoj.
Nedávno měl tady snipper, nebo tak nějak problém s doručením zářivek.
Zaslal tam peníze, a ještě mu to nepřišlo.
Ale nevím jestli to je ještě aktuální.
Jinak ty výbojky mě taky zajímají.
Nevíte co je pak k nim třeba ještě koupit, aby fungovaly?
A dá se tam přidat tepelná pojistka?

Old Post 23-01-2006 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

MiniGrow: pokud se nepletu, tak snippers vyrobil veeelký hafo threadů, jaký jsou to podvodníci, pak mu to, pokud vím, přišlo, POUZE se to opozdilo
OK, chápu, že to naštve, ovšem soudím, že řvát, že někdo mě okradl, když nejsem ochotna počkat, abych pak mohla právoplatně řvát "oni to opozdili, ač slíbili blablabla", to prostě dělají nevyspělé děti

fofoliagelea : doufám, že nehodláš pokračovat v tom duchu, že napíšeš "já vím, že to sem nepatří, ale je to v tomhle threadu..." .
Pls předpokládám, že máš nějaké info o těch světlech, mohl bys, prosím, dát sem odkaz, funkční, s informacemi? Na cfl.cz mi totiž nefunguje jedinej odkaz na soubory Acrobata s dalším textem.

Old Post 23-01-2006 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fofoliagelea
Nový Člen

Karma uživatele fofoliagelea - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Mě taky ty podrobné návody nefachčí!
Vy myslíte,že si jako někdo ještě dnes dovolí napsat ,že má nějaký termín a nedodrží!!!10 dnů je strašně moc dlouho!My máme zásilkový obchod a po republice je to do 3 dnů !!!!Věc mám ve skladě zabalím a na druhý den ráno je to na poště.Přece.
Nevím jestli jsem vás dobře pochopil,ale tohle.Odrazujete mě od této objednávky nebo co.

Old Post 23-01-2006 v 18:43 PM
fofoliagelea je offline   Profil uživatele fofoliagelea   Find more posts by fofoliagelea   Foto galerie člena fofoliagelea   Click here to Send fofoliagelea a Private Message   Add fofoliagelea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Re: Hi Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od fofoliagelea
na ní je odrazová folie za radiátory


toto tu uz bolo rozoberane a vraj neni na nase uceli ci ze pestovatelske dobra prave tato folia
ja by som ti poradil bud nechaj polystyren taky ako je vsak je biely alebo folia z growshopu C/B
a co budes robit ked bude vonku teplota 30stupnou uchladis to potom dnuka v skrini

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 23-01-2006 v 19:03 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fofoliagelea
Nový Člen

Karma uživatele fofoliagelea - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

To jsem právě vychytal,protože saju vzduch ze sklepení.Má +- stejnou teplotu v létě i v zimě.A taky chci použít ty CFLka ty se nějak moc nehřejou aspon to tam píšou.Těžko se to vysvětluje,kde a jak je to umístěné.Folii už tam nechám.Pročítal jsem to tady a na tu folii jsem parkrát narazil,tak se mi zdála OK.Určitě pod ní jede dost lidí,aspon co já znám.
Ještě jednou bych oslovil skušené Growery a zeptal se na světla v praxi.Kdo na ně jede?Jaké jsou problémy atd.

Akorát mám problém s vlhkostí vzduchu ta nejde pod 40%

Old Post 24-01-2006 v 06:53 AM
fofoliagelea je offline   Profil uživatele fofoliagelea   Find more posts by fofoliagelea   Foto galerie člena fofoliagelea   Click here to Send fofoliagelea a Private Message   Add fofoliagelea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

fofoliagelea: já Tě od objednávky neodrazuju, uvádím doplňující informace k příspěvku od MiniGrow. Soudím, že si už dají pozor, neb by při druhým problému už fakt potvrdili, že u nich vskutku nevhodno objednávat.

Je fakt, že ten web je na můj vkus dělán trochu podivně, prosím, nemůžu tam najít info o tom, že to do 10 dnů dojde, kde je to napsaný?

Old Post 24-01-2006 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fofoliagelea
Nový Člen

Karma uživatele fofoliagelea - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

je třeba začít objednávku

první krok

KAMŽIK STRPENÍ

(Kontroluji stav skladu a ověřuji objednávku... SSL šifrování vypnuto!)

. . .HOTOVO
PŘEHLED OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

4U - Dual Spectrum CFL ............. 1 ks (1990,-) K dodání do 10-ti pracovních dní
----------------------------------------------------
CELKEM .................... 1 ks (1990,- Kč s DPH)
VÝBĚR ZPŮSOBU DODÁNÍ

Nový zákazník musí akceptovat základní metodu dodání - doporučeně skrze Českou poštu po přijetí platby předem na účet. Pravidelný zákazník již může zvolit z více způsobů placení a dodání. V případě, že objednáváte po druhé, zadejte svůj objednávkový kód pro zpřístupnění dalších metod dodání.

Klikněte pro platbu předem na účet a dodání poštou.
Klik

Old Post 24-01-2006 v 08:26 AM
fofoliagelea je offline   Profil uživatele fofoliagelea   Find more posts by fofoliagelea   Foto galerie člena fofoliagelea   Click here to Send fofoliagelea a Private Message   Add fofoliagelea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zapojení Příspěvek č. 9

Zdar všem.
Chci se zeptat, co všechno ještě musím dokoupit aby ta CFL zářivka fungovala. Nebo už jí dostanete s vším všudy?
Jo a jde tam přidělat tepelná pojistka?
Dík moc

Old Post 24-01-2006 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fofoliagelea
Nový Člen

Karma uživatele fofoliagelea - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

O tepelné pojistce ti neporadím,ale zářivka příjde kompletní s předřadníkem
Musíš si poze vyrobit stínítko s paticí.
A svítíš.
Jo a jestli chceš použít CFL tak ty se moc nehřejou ,tak proč tepelná pojistka???

Old Post 26-01-2006 v 07:17 AM
fofoliagelea je offline   Profil uživatele fofoliagelea   Find more posts by fofoliagelea   Foto galerie člena fofoliagelea   Click here to Send fofoliagelea a Private Message   Add fofoliagelea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snippers
Stálý Člen

Karma uživatele snippers - 44% PěstitelskáKarma uživatele snippers - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

NEBRAT

edit by Jedule - možná by taky bylo slušný odkázat na důvod, když už jsi měl potřebu reagovat (aby to nebyl úžasný jednoslovný, velice informativní, vysvětlení vyžadující příspěvek), ať si každej může udělat vlastní názor
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21587

Naposledy upravil 05-02-2006 v 15:51 PM

Old Post 05-02-2006 v 12:19 PM
snippers je offline   Profil uživatele snippers   Find more posts by snippers   Foto galerie člena snippers   Click here to Send snippers a Private Message   Add snippers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele snippers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 12

Pokud neverite cfl, tak zkuste nurturelite od www.klecka.cz

Co se tyce tepelne pojistky, tak zalezi co si pod tim tazatel predstavuje. Pokud elektronicky prvek, ktery se zapoji do obvodu a pri prekroceni teploty obvod rozpoji, tak ten lze zapojit samozrejme kamkoliv i k zarivce, nebu cemukoliv.

A to nehrejou je sice pravda, hreji se mene nez sodik, ale v praxi to pry znamena asi 80 stupnu celsia na povrchu zarivky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-02-2006 v 12:26 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Jeste je jedna moznost, ve vidni prodavaji kompaktni zarivky envirolite, jsou o polovicku levnejsi a maji i vice lumenu. Sou 200w akorat je zapotrebi jak na rust tak na kvet.
I s postovnym prijde sada na nejaky 170 euro, CLF mi pripadaji moc predrazene a vubec i ty jejich stranky sou cele takove pofiderni.
http://shop.bushplanet.tv/index.php...h=10_67_332_337

Old Post 15-02-2006 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 14

Mam doma taky 4U - Dual Spectrum CFL. Mam ji zatim postavenou kolmo. To budu jeste doladovat. Musel jsem si koupit velkou objimku a nevim kde sehnat uchyceni teto objimky na stinitko. Poradte.

Old Post 18-08-2006 v 09:47 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 15



pripojuji foto.

1. - 13.8. po 7 dnech rustu
2. - 18.8. po presazeni
nejak nechcou rust poradte.

Naposledy upravil mrzout 18-08-2006 v 09:56 AM

Old Post 18-08-2006 v 09:50 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 16

mrzout: Tam by měla být normální patice, ne? Jestli jo tak si třeba kup jinou objímku. Většinou je tam na druhé straně závit (vnitřní nebo vnější). Pak jenom provrtáš stínítko a zdruhé strany to dotáhneš maticí.

V nejhorším to můžeš i přilepit (epoxid nebo jiné svinstvo) Jak to ale upadne, tak bude nejspíš po výbojce.



Dogface boy!

Abandoned-places.com

Naposledy upravil 28-08-2006 v 20:02 PM

Old Post 18-08-2006 v 12:40 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2985930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív