Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Projekt šatník 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 33

2deda: tag sorac ja nevim kdy má konec kvítnutí taghle dopodrobna to zase nevim
čuss

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 14-03-2004 v 15:21 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 34

Hmmm,voni to az sem.Moc hezky fotecky z rodinneho alba.

Old Post 18-03-2004 v 19:14 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 35




Takže kytí už přešly na flush, do pěti dnů se chystám je setnout. Už jsem taky zapnul UV zářivku.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 28-03-2004 v 17:18 PM

Old Post 28-03-2004 v 17:11 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Hodně štestí a zdraví Příspěvek č. 36

Zapnul si už tu replightku?

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 28-03-2004 v 17:17 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 37





Pověšte je vejš, ať se houpaj, pověšte je vejš ať maj dost...
Tak kytkám už začala ta pro ně nepříznivější část jejich existence Setnul jsem je po dvoudenní nepřetržité tmě, s kvalitou jsem předběžně docela spokojený , ale trochu mě mrzí poněkud nízký výnos. Zatím to není suché, takže jsem to ještě ani nevážil, ale odhadem bude-li se suchá váha přibližovat stu gramů, naplní se asi nejoptimističtější vize, kterou teď mám. No každopádně mi to dalo nenahraditelné zkušenosti pro start do dalšího kola, takže očekávám ještě zlepšení. Dám 150W ještě šanci, pokud toho bude dvakrát tolik, tak by mi to mohlo stačit i od sklizně do slizně... Jinak vyndal jsem z pěstírny lampu, budu ji z gruntu předělávat, aby měl reflektor větší pokrytí a taky jsem mimochodem rozhodnutý investovat do 150W metalhalogenidu.
No a ještě nějaké ty fotografie:
1. celkový pohled, to modré je zapalovač standardních rozměrů
2. a 3. ihned po zaříznutí
4. druhý den, již zavadlá

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 05-04-2004 v 00:23 AM

Old Post 04-04-2004 v 23:32 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 38


No takže materiál už je suchý, tak jsem to zvážil a nakonec to má přesně těch 100 gramů. To je lepší výsledek, než jsem čekal. Když vezmu v úvahu, že jeden bublák měl velký časový handicap a prakticky zanedbatelný výnos...pokud se přístě přiblížím 150 gramům, tak si rozhodně zoufat nebudu V pondělí bych mohl rozjet další kolo, to už snad dodělám tu novou lampu. Nakonec jsem COčko nesehnal, takže jsem sešikmení nenavařil, ale dělám lampu úplně novou, která bude mít větší účinnou plochu. Taky bych potřeboval poradit s jednou věcí do bubláku. Jde mi o to, že mám bubláky nízké a květníky poměrně hluboké, takže každý centimetr, o který můžu zvednout hladinu je k dobru. Proto bych potřeboval na dno květníků dát nějaký neutrální materiál, aby se mohla voda zvednout až ke dnům květníků bez toho, aby se vlivem omývání keramzitu zvyšovalo pH. Už jsem to takhle jednou řešil, když jsem předělávál matkárnu z hlíny na hydro a tam taky moc místa na výšku nemám, takže slovo dostaly plastové truhlíky, které jsou také dost nízké. Tam jsem do květníků na dno nasypal klávesy z počítačové klávesnice viz přiložená fotka. Pro pěstování kytek, které jsou určeny na přímou konzumaci se však bojím, aby ten plast, z kterého jsou klávesy vyrobeny, neuvolňoval působením hnojiv nějaké škodliviny. Prostě do plastu jít nechci. Tak mě napadly skleněnky - skleněné kuličky na cvrnkání. Co myslíte? Já vůbec nevím, za kolik se prodávají, ale snad to nebude moc. Vypadalo by to totiž asi docela dobře. Takže jestli máte někdo nápad na nějaký jiný materiál nebo výrobek, který by mohl posloužit stejně, napište mi sem prosím. Jo ale aby se to dalo koupit v ne úzce specializovaném obchodě...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 10-04-2004 v 16:38 PM

Old Post 10-04-2004 v 16:29 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sOs
Stálý Člen

Karma uživatele sOs - 53% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 153 

Příspěvek č. 39

Deda Mraz: Aka je ta nova lampa? Budes menit wataz? Alebo len tienitko? Zaujima to, tiez premyslam o zmene zo 150W-> na viac.
Este otazka, preco menis lampu ? Hmm..dik, cau

Old Post 10-04-2004 v 18:31 PM
sOs je offline   Profil uživatele sOs   Find more posts by sOs   Foto galerie člena sOs   Click here to Send sOs a Private Message   Add sOs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 40

sOs: no i dál to bude 150W, předělávám jen tvar reflektoru, protože, jak je z fotek docela dobře znát, nedochází k dostatečnému rozptylu světla na postránní bubláky - většina světla jde jen na ten uprostřed.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 10-04-2004 v 18:38 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 41

cau dedo
kamo ty uz mi dlhsiu dobu hodne pomahas a radis a ja som si doteraz ani tvoj growroomek poriadne neskukol, a to mam rovnaku wattaz - a teraz vidim ze to bola veelka chyba lebo toto je uplne super, komplet dokumentacia +ceny, sqele napady a riesenia... super inspiracia! takze mi prepac moj hriech a K+ uz...
... hmm, neleti, az ked sa podelim tak aspon symbolicka chvala, paci sa mi to ovela viac nez niektore vyssie wattaze... rishpekt

ps - nenechas si to prehodit do indoor galerky? nech je to tam kam to patri...

kinda back

Old Post 11-04-2004 v 18:53 PM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 42

Tutti Frutti: díky, díky, tetelím se pýchou...
a co se týče toho zařazení threadu...nevím, to už asi není tak podstatné...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 11-04-2004 v 21:18 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 43

jojo máš to moc pěkný...s tim stínidlem sem ti to chtěl napsat,ale jak sem si všim už to řešíš...hele nemoh bys sem napsat přesně jaký hnojivo atd...si tam míchal po celou dobu vegetation??pls mam taky bublák a budu tam dávat 150W.jo a eště čim to všechno odměřuješ...jo a to je všechno : ) už tě nebudu trápit.jinak raketa K+ je na cestě

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 11-04-2004 v 21:20 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 44

fefl: dík, v růstu dostávaly nejdříve Kristalon Start (na pohodu) a pak B'cuzz A+B (taky na pohodu, možná o něco málo víc ). U obojího jsem se při dávkování řídil pokyny výrobce, takže Kristalonu přišlo normálně 10g/10l a ne třetinová koncentrace doporučovaná pro hydro. Odměřuji to většinou malou 15ml plastovou odměrkou, která byla přiložená k akvarijnímu pH testu.
Už se těším na další kolo. Líbí se mi tvůj avatar, vypadá jako Roman Holý

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 11-04-2004 v 21:48 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 45

dik za rady.já sem tam tedko prdnul jenom tretinku na rozjezd.ale hned jak přijedu ke kyti tak to dám taky 10Ml/10l.ten ph test presne mam taky : ) od Tetry co?hele a když tam pridáváš eště různě jiný chemky taknevadí když to tam dáš oboje podle návodu bez ohledu na to, že tam dáváš eště něco jinýho jo???

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 12-04-2004 v 09:01 AM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 46

gumho: jo jo, to by to asi pořešilo, ale musel bych kupovat všechno nové, čemuž bych se zatím raději vyhnul. Navíc v těch mých větších květnících holky udělaly krásné silné kořeny, které je nádherně držely na místě, ze dna pak už jdou jen vlasové kořeny, takže na velikosti květníku taky asi záleží stabilita kytky... Ono taky jak mám ty tácy dnem vzůru, tak to taky hodí nějaký ten centimetr. V současném stavu se mi do jednoho bubláku vejde asi 5l vody, pokud bych to zvednul tak na šest, šest a půl litru, myslím, že by to mělo dvěma rostlinám stačit. Koneckonců už při téhle sklizni ukázaly, že i s těmi pěti litry spokojeně vystačí...
Phytaminek možná na příště vyzkouším, ale PKčko asi kupovat nebudu, bohužel jsou pro mě hnojiva cenové kategorie B'Cuzzu z dlouhodobého hlediska finančně nedostupná. Na květ příště nechám zase OBM a zkusím to kombinovat s výluhem z vermikompostu. O scrogu uvažuji, ale odrazuje mě ztížený pohyb v pěstírně a manipulace s bubláky (ve flushi jsem například měnil vodu každý druhý den), zatím asi zůstanu u kolének. Díky.

fefl: nee, od prolhaného Rataje (Rataj vodní rostliny)

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 12-04-2004 v 10:44 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamaica Hadra
Stálý Člen

Karma uživatele Jamaica Hadra - 7% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 47

Klobouk dolů, ale tohle to je sakra práce. To o co se ja snažím trřetím rokem(s přestávkami)se ti povede na poprvé, jen tak dál. Myslím že jsi opravdu proniknul do tajů Ganjaplantů.

Ganja je posvátna rostlina, ne droga!

Old Post 15-04-2004 v 18:05 PM
Jamaica Hadra je offline   Profil uživatele Jamaica Hadra   Find more posts by Jamaica Hadra   Foto galerie člena Jamaica Hadra   Click here to Send Jamaica Hadra a Private Message   Add Jamaica Hadra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 48

kuknite na : http://www.derbastelhanf.host.sk/ je tam dost vela o hydre,len skoda ze v nemcine.

cafte a nech rastie

Old Post 16-04-2004 v 19:59 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2012 - Projekt - Stealth 250W - 80 odpovědí
15-04-2007 - Projekt Dracik - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0165140 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív