Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

prosím o radu Příspěvek č. 1

mám problém ohledně nákupu v growshopu

před cca 6 měsíci jsem objednal přes eshop pár věcí na grow
a včera u mě doma byla policie že mám jít k výslechu o hledně objednávky kterou jsem udělal.

co si o tom myslíte ? jak postupovat ?

moc díky

Old Post 27-03-2014 v 11:54 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanishot
Nový Člen

Karma uživatele kanishot - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

fuhaa kamo tak to maš problem ... choď tam a skus to nejak vysvetliť a ponaučenie do buducnosti ... nikdy nič neobjednavaj po nete čo sa tyka tohto

Old Post 27-03-2014 v 12:57 PM
kanishot je offline   Profil uživatele kanishot   Find more posts by kanishot   Foto galerie člena kanishot   Click here to Send kanishot a Private Message   Add kanishot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

O jakej šlo growshop?

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 27-03-2014 v 13:02 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

Napiš sem co jsi objednával a z jakého growshopu ať případně varuješ kolegy! Podle obsahu nákupu skus vymyslet nějakou výmluvu nebo bych zkusil kontaktovat právníka aby se ti k tomu vyjádřil jestli na to má PČR vůbec nějaké právo! Popřípadě nevypovídat protože na základě objednávky ti těžko něco dokážou!

Old Post 27-03-2014 v 13:09 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

lze použít jenom dvě věty: 1.)„V souladu s článkem 37 Listiny základních práv a svobod odpírám výpověď v této věci.“ 2.)sbohem

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013010605

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 27-03-2014 v 13:15 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

growshop už nefunguje je to z doby kdy se zavírali g. a oni dále prodávali

zboží ketré jsem objednal byly hnojiva , ph metr a pár drobností cca do 3.000 ,-

obávám se že když odmítnu výpověd tak aby si na mě neposvítily ...
např. domovní prohlídkou a to bych opravdu nerad .

Old Post 27-03-2014 v 13:35 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Název growshopu!! Ono je v celku jedno jestli už nejede.
Ale podle mě úplně neopodstatněné. Protože třeba já u klečky nakupuji věci i na pěstování zeleniny. Na hydroponii v kterých budu pěstovat rajčata tento rok atd.
A nevím jak mi kdo chce dokázat opak. Řekl bych že žádný soudce nedá domovní prohlídku za to že sisi někde koupil hnojiva i když je to growshop. A tím bych řekl že to hasne.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2014 v 13:43 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

pry se jedna growshop v jičíně kde jsem objednával

Old Post 27-03-2014 v 14:40 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

tak ted nevim, honí se mě hlavou jestli zrušit grow nebo ne jsem zbytečně paranoidní nevim ...

Old Post 27-03-2014 v 18:48 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 10

Jestli neprodávaš,nemáš se čeho bát!

Old Post 27-03-2014 v 20:40 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 11

neprodávám, ale přece legální to pěstovat není !

Old Post 27-03-2014 v 21:14 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Chikoo
neprodávám, ale přece legální to pěstovat není !


kdyz si nekdo neco koupi v growshopech,tak to neznamena,ze danou koupenou vec musi pouzit na pestovani konopi.Kor kdyz sis koupil hnojiva-ty se daji vyuzit v sirokem spektru pestovani od bylinek az po ovoce a zeleninu-to vlastne vse,co prodavaji growshopy.A jak psal Mr.MEN,kvuli nejakemu hnojivu nemuze soudce dat domovni prohlidku.

Old Post 27-03-2014 v 22:29 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 13

Kupoval jsi nějaký ty litrový hnojiva,nebo jsi toho bral kanystry?

.

Old Post 28-03-2014 v 07:15 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 14

Zatim tu nikdo moc neporadil, takže má rada zní: jít na výslech, tvářit se normálně a tvrdit, že v growshopu jsi nakupoval věci pro pěstování chilli a bylinek. Pokud by padla otázka na konopí, kategoricky odmítnout. Předtím si samozřejmě někde přečti, jaká máš u výslechu práva a dožaduj se vysvětlení, proč tě pozvali. Jestli se bude něco sepisovat, pořádně si přečti, co tam napsali a podepiš to až když budeš se zněním souhlasit.

Edit: Počítej s tím, že na tebe zkusí "všechno víme, tak to vyklop" - prostě spolupracovat a přiznat se k pěstování papriček

A pak určitě napiš, jak to probíhalo. Třeba to někomu pomůže se na podobnou nepříjemnost připravit.

Zvaní na výslech kvůli koupi naprosto legálních věcí mi zavání policejní šikanou a diletantstvím - to nemají lepší věci na práci než honit lidi kvůli hnojivům?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Naposledy upravil koles 28-03-2014 v 09:39 AM

Old Post 28-03-2014 v 08:30 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 15

AHoj, opravdu nemilá situace. Já bych taky udělal to co ti tady radí koles.
Každopádně pokud je ta možnost tak to z domu na nakej patek uklid jen tak pro klid duše..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 28-03-2014 v 08:50 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od koles
Zvaní na výslech kvůli koupi naprosto legálních věcí mi zavání policejní šikanou a diletantstvím - to nemají lepší věci na práci než honit lidi kvůli hnojivům?


Přesně tak, jen ať lidí vidí k čemu odvádí daně. U nás se teď kradou auta jako na běžícím páse, hlavně oktávky, doted nikoho nechytili. Být majitel toho ukradenyho auta a pak jít vysvětlovat nákup hnojiva, tak jsem pěkně nasranej. Však je jen otázkou času kdy se toho chytnou media a tahle zbytečná práce bude pranýřovaná i veřejností.

Na growshopy nemaj střelivo, tak ho shání stylem, že otravují lidí za nákup květináče. Zajímalo by mě kolik celá ta akce growshop stála daňovy poplatníky. Já každou chvíli čtu jak policie nemá peníze ani na benzín, že jí chybí lidi, tak to asi tak horky nebude.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 28-03-2014 v 09:55 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6141130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív