Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 401

Dle popisu je tvé děvče mexicko- kolumbijský a afghánský hybrid, který vyžaduje slunce a teplo, nevhodný pro zdejší pás podnebí při pěstování venku. Special Queen se ti asi kroutí protože je jí zima a vlhko. Já se už několik dní také klepu a kroutím kosou, tak se nediv kytce, která má ráda teplo sucho. Letošní srpen se prostě nepovedl, nepřeje to venkovnímu pěstování, loni bylo lépe.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 26-08-2014 v 15:02 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 402

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Tak že ta druhá rozhodně nejsou svilušky ty by si určitě poznal. Ty vysávají list a dělají takové bíle tečky ale všude po listu. Popravdě ani nevím co tohle dělá, má to můj kámoš taky na outu ale jen na vrchních max 10 listech. Žádný brouk tam není na všech to není tak to neřeším.
A ta první vypadají jako kdyby si to kropil za slunka tak že tam máš propálené dírky.



http://grower.cz/forum/showthread.p...2281#post442281

xxyy

Old Post 26-08-2014 v 19:26 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 403

citace:
Původní příspěvek od Ujfaluzi
Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám venku Special Queen od RQS. Asi před týdnem se mi začali kroutit všechny vrcholky na jedné kytce. Pomalu se to začíná rozjíždět i u dalších...Nevíte čím by to mohlo být?? Jsou pouze v zahradnickém substrátu namíchaném s hnojem. Díky Ujfaluzi.


...tohle je virova kaderavost konopi - neudelas s tim nic...

xxyy

Old Post 26-08-2014 v 21:09 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujfaluzi
Nový Člen

Karma uživatele Ujfaluzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 404

Díky, takže se jedná o genetickou vadu předpokládám??

Old Post 27-08-2014 v 10:34 AM
Ujfaluzi je offline   Profil uživatele Ujfaluzi   Find more posts by Ujfaluzi   Foto galerie člena Ujfaluzi   Click here to Send Ujfaluzi a Private Message   Add Ujfaluzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 405



Zdarec, mám problém s řízkama.
Pěstuji mikro a svítím 2x25W. Rostou už 6. den a začaly jim od spodu žloutnout listy, které následně uvadají. Pomalu se to dostává i k horním listům. Z pěti kytek to mají čtyři. Ph by mělo být v pořádku, půda je směs substrátu pro výsev a množení, perlitu a písku. Zatím jsem je nehnojil (může to být tím?). Dostávají pravidelnou zálivku.

Je to můj první pěst a rád bych z toho něco málo měl tak prosím poraďte Za dobré rady přiletí karma .

1. a 2. jsou bílí draci


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 27-08-2014 v 13:22 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 406

zdar.

pokud nehnojis tak jim to zkus osolit alespon polovicni davkou na litr zalivky. je .mozne ze maji nedostatek dusiku tudiz odebiraji ziviny listu ale ten ph test bych urcite poridil je to relativne levne oproti elektronickym merakum . proste to pohnoj a uvidis hlavne to neprezen jinak to spalis
peace

Old Post 27-08-2014 v 17:21 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 407

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Dle popisu je tvé děvče mexicko- kolumbijský a afghánský hybrid, který vyžaduje slunce a teplo, nevhodný pro zdejší pás podnebí při pěstování venku. Special Queen se ti asi kroutí protože je jí zima a vlhko. Já se už několik dní také klepu a kroutím kosou, tak se nediv kytce, která má ráda teplo sucho. Letošní srpen se prostě nepovedl, nepřeje to venkovnímu pěstování, loni bylo lépe.

Já nevim, spousta lidí pěstuje exotický kytky a tohle se jim neděje...navíc Special Queen by měl být de facto starej dobrej Skunk,
kterej by neměl být náročnej, vedle toho tenhle model tu má víc lidí, a zatim nikdo nic takovýho nepsal.
Netvrdim, že vim co to je, nebo že to nemůže být ta zima, ale osobně se mi to nezdá. Mír!

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 27-08-2014 v 19:17 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 408

Ahoj, potřebuju poradit, nevím co s tím.Vypadá to na málo dusíku u první fotky?Kytka je povadlejší a spodní listy padaj, žloutnou..... začalo to tak, před týdnem.Kytka je ve fázi květu
http://ulozto.cz/xtQP44JM/dsc-0008-jpg

U druhé fotky nevím.Je to hrozný, kytka není povadlá, příjde mi, že je napadená nějakým hajzlíkem a nebo přehnojená?Používám biobizz, ale až teď ve fázi květu.
http://ulozto.cz/xSiLDDzx/dsc-0007-jpg

Old Post 28-08-2014 v 06:20 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Obecné Listy Příspěvek č. 409

citace:
Původní příspěvek od Ninewalls
Ahoj, potřebuju poradit, nevím co s tím.Vypadá to na málo dusíku u první fotky?Kytka je povadlejší a spodní listy padaj, žloutnou..... začalo to tak, před týdnem.Kytka je ve fázi květu
http://ulozto.cz/xtQP44JM/dsc-0008-jpg

U druhé fotky nevím.Je to hrozný, kytka není povadlá, příjde mi, že je napadená nějakým hajzlíkem a nebo přehnojená?Používám biobizz, ale až teď ve fázi květu.
http://ulozto.cz/xSiLDDzx/dsc-0007-jpg


Zdar tak pokud žloutnou listy odspodu když už kytka kvete tak tj normal bere si živiny co potřebuje z listů ....

Jinak ta druhá fotka mě přijde že je to napadle sviluškou,podívej se zespodu listu jestli ti tam běhaj takové malé mrdky,kladou mini bíle vajička to poznáš....
Čus ať se daří

Old Post 28-08-2014 v 06:52 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fíče
Nový Člen

Karma uživatele Fíče - 83% PěstitelskáKarma uživatele Fíče - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 410



Zdravim G. Prosim o radu. Dve kytky se mi začli srát, jsou hned vedle sebe. Mám od stejného modelu dalši mimo tyto, a ty jsou ok. Takze nepředpokládám že by problém byl genetický ale spíše nějaký lokální. Problém je ten že se kroutí listy, ale i vršky rostlin, trochu to i zahnívá a nejede dál. Mrkněte na fotky a napište zda-li vás něco napadá... Co jsem tu tak brouzdal tam mi to sedělo podle vašich příspěvků a rad nejvíc na svilušky, ale nejde mi do hlavy že by s tím dokázali takový věci :-/

Všechno může být jenom všude...

Old Post 28-08-2014 v 11:34 AM
Fíče je offline   Profil uživatele Fíče   Find more posts by Fíče   Foto galerie člena Fíče   Click here to Send Fíče a Private Message   Add Fíče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od Ujfaluzi
Díky, takže se jedná o genetickou vadu předpokládám??


...ne, je to virove...mozna by ti pomohl postrik Kuprikolem nebo jinym fungicidem /v tehle fazi kvetu je to jeste OK.../, ale udelal bych to vazne co nejdrive...

xxyy

Old Post 28-08-2014 v 18:15 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 412


Zdravim pratele drobneho pestovani, poridil sem si domu rizky ale bohuzel nedoraizly uplne v pohode. Bordel sem odstrihal kytkam daval zalivku o PH 5.9 na zacatku jeste s root juicem a pak uz jen s malinko growem, kytky uz zacinaly vypadat dobre, ale tedka se mi tak trosku u asi 3 rizku krapati listi. Ale je to tak ze se z krapati jen treba jeden ci dva prsty + se na novych vrscich objevuje jakoby husi kuze. Kamarad co mel stesti a ma stejnou varku jako ja ma na kytkach rez. Zde v nejakem threadu sme se dohledali ze se nejspise jedna o preliti a prehnojeni kytek. Ja v tom nejsem moc zkuseny a proto to nejsem schopen posoudit. Prikladam i fotku. Rizecky jako takove uz nevypadaj spatne jen bych je rad dostal do temer 100% stavu. Bohuzel nepodarilo se mi vyfotit tu husi kuzi ale jen krapeteni. Ta husi kuze je na moje ruce a fotak co mam prilis mala aby to fotak vzal ostry. Za kazdou radu budu rad. Dik

Kvalita predevsim!

Old Post 28-08-2014 v 18:22 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 413

Zdravim,nekdo tu psal ze na plisen je super kuprikol. Ale nikde sem se nedocetl davkovani postriku. Diky za popis.

Old Post 01-09-2014 v 16:14 PM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

povadlé listy Příspěvek č. 414



Zdarec groweři,mám problém u kytek pěstovanejch na balkoně.jedna kytka povadlá a na ostatních žloutnou špičky listů.jsou to nonamy v hlíně,zalívám 1-2krát týdně a jednou týdně tomu dávám menší dávku slepičinců.ph 6-6,5;EC newim.poradte pls

:-)

Old Post 01-09-2014 v 16:55 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 415

zdarec.

jak dlouho uz kvete?? zluty spicky byvaji od prebytku zivin teda prehnojeni.
ale na foto vypada vse ok ty listy myslim taky nejsou nak morbidne ovadle. ale pocasi nam moc nepreje jestli to neni tim ochlazenim. jak casto zalevas??
peace at ti to roste.

Old Post 01-09-2014 v 17:48 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 416

http://www.ridex.cz/userdata/produc...kuprikol-50.pdf
Google.cz ?

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-09-2014 v 17:50 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 417

no ta nejpovadlejší kvete cca14 dní a zbytek už tak měsíc,zalejvám max.jednou za tejden.no newim,přehnojenim to asi nebude,jednou týdně 4 litry vody na víčko slepičáku.....tak at se daří

:-)

Old Post 01-09-2014 v 19:36 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 418



Zdravim komunito.

Vyskytl se mi problém na jedné kytičce. Jedna o Jacka Herrera z řízku. Někdy začátkem srpna byl uplně v pohodě, a pak, když jsem přijel 20. srpna, Tak na velkém množství se vyskytovaly hnědo-černé fleky. Postihlo to dobrých 25-30% zelené plochy,
Probíhá to tak, že se na listech udělají rezavé flíčky. List postupně začne žloutnout, flíčky se rozmnoží a stmavnou. Nakonec list uschne a upadne.

Hnojeno 1x týdně BioThrive 2ml/l od GHE.

Řekl bych, že teď už to téměř ustalo, nově poškozené listy se už skoro neobjevují.

Ale zajímalo by mě, co to je.

Předem děkuji za odpovědi, frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 02-09-2014 v 08:58 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jake4548
Nový Člen

Karma uživatele jake4548 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 14  

Problém s výživou Příspěvek č. 419


Zdar groweři. jedu svůj první idnoor, 10x white widow z klonů. Všechny kytky vypadaj relativně v pohodě, kromě téhle chuděry. Jedu drip systém s hnojkama od hesi, Ph 5,8..Bohužel vlhkost je nízká, kolem 60%. Poradil by mi někdo co s kytkou prosím? ev. čím je to způsobeno?
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t35.0-12/10511385_10202737282372874_5834444056436135591_o.jpg?oh=bc25885239bb4be3e36aae1596d109bb&oe=5407A1EA&__gda__=1409755609_e5aecd9280033078ebc119a9b340a570

Old Post 02-09-2014 v 11:25 AM
jake4548 je offline   Profil uživatele jake4548   Find more posts by jake4548   Foto galerie člena jake4548   Click here to Send jake4548 a Private Message   Add jake4548 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 420

Čus, jsi si jistý, že ti vytéká pH 5,8? Mně přijde, že se jedná opravdu o nedostatek nějakého prvku. Hnojíš doporučenou dávkou? Na tak mladou rostlinku by mělo stačit EC kolem 0,6. Jestli nemáš EC metr, tak doporučuj nasadit polovičku doporučené dávky.
Ať se daří

EDIT: Jinak určitě ti doporučim projet FAQ + nejvíce se naučíš čtením vláken ostatních zkušenějších členů. Já jsem to nedělal jinak... Chce to prostě dát si tu práci. Nečteš, nevíš! PEACE

Naposledy upravil Hardy 02-09-2014 v 13:05 PM

Old Post 02-09-2014 v 12:54 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: povadlé listy Příspěvek č. 421

citace:
Původní příspěvek od radowann
Zdarec groweři,mám problém u kytek pěstovanejch na balkoně.jedna kytka povadlá a na ostatních žloutnou špičky listů.jsou to nonamy v hlíně,zalívám 1-2krát týdně a jednou týdně tomu dávám menší dávku slepičinců.ph 6-6,5;EC newim.poradte pls



..me neprijdou nejaky spatny...snad s vyjimkou tech palic napravo co jsou na horni fotce takovy hnedy - to vypada jako komplet plesnivy...zkus to jeste jednou vyfotit detailne...

xxyy

Old Post 03-09-2014 v 12:41 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 422

too radowann:
zdarec, no bubik to asi trefil koukal sem na to znovu a ta vpravo dole vypada naka hneda pokud to neni nakej stin neb kvalita foto. je klidne mozne ze to plesnivy a ani se neni cemu dibit v tomhle pocasi. peace a at ti to nesplesnivy

Old Post 03-09-2014 v 16:05 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 423

citace:
Původní příspěvek od nice bloom
too radowann:
zdarec, no bubik to asi trefil koukal sem na to znovu a ta vpravo dole vypada naka hneda pokud to neni nakej stin neb kvalita foto. je klidne mozne ze to plesnivy a ani se neni cemu dibit v tomhle pocasi. peace a at ti to nesplesnivy


mě to teda spíš přijde jako fialka

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 03-09-2014 v 16:18 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 424


Nevíte čím to je? je to jen na velkých listech

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-09-2014 v 10:54 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 425

zdarec

to mas jenom jeden list takovy spatny?? co hnojky? mam taky out v pod. stadiu kvetu a od spodku sem mel taky takhle zezloutly listy ale neuschli. pridal sem trochen vic grow slozky (plagron-terra grow a jeste se zazelenala. po dvou tydnech od pridani zloutnou znovu ale uz to nexham bejt . jo a jak si psal ze by to mohla byt fialka. no kdyby radowan poslal naky dalsi detailnejsi fota tak se to pozna lip ja tam nevidim ani ty zlute listy jak on tam popisoval. peace kolego at ti to roste.

ab imo pectore

Old Post 04-09-2014 v 15:32 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 426

hnojim jen biobizzem bloom je možný že ji chybí růstovka, je to na všech těch velkých listech .... jo a kdyžtak jsem kolegyně

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-09-2014 v 16:49 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 427

too sWei:

no jesli mas dost casu do finale co me neprijde tak jim dej grow slozku a urcite se zazelenaji.kolik myslis ze ma do konce??

Old Post 04-09-2014 v 16:55 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 428

no jelikož je to spíš sativa tak bych řekla ještě tak 25 dní ale grow už dávat nebudu tak za týden to flushnu

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-09-2014 v 17:04 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 429

citace:
Původní příspěvek od frek
Zdravim komunito.

Vyskytl se mi problém na jedné kytičce. Jedna o Jacka Herrera z řízku. Někdy začátkem srpna byl uplně v pohodě, a pak, když jsem přijel 20. srpna, Tak na velkém množství se vyskytovaly hnědo-černé fleky. Postihlo to dobrých 25-30% zelené plochy,
Probíhá to tak, že se na listech udělají rezavé flíčky. List postupně začne žloutnout, flíčky se rozmnoží a stmavnou. Nakonec list uschne a upadne.

Hnojeno 1x týdně BioThrive 2ml/l od GHE.

Řekl bych, že teď už to téměř ustalo, nově poškozené listy se už skoro neobjevují.

Ale zajímalo by mě, co to je.

Předem děkuji za odpovědi, frek.

Holá, lidé. Nikdo neví?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-09-2014 v 17:25 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 430

to bych uz moc teda neresil kyti aspon spotrebuje co ma nastradano. jinak to mas hezky at se ti dari peace.

ab imo pectore

Old Post 04-09-2014 v 17:25 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donf123
Nový Člen

Karma uživatele donf123 - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 431


zdravím netušíte čím to je že kytky žloutnou docela rychle odspodu ...růst 14 den

Old Post 05-09-2014 v 21:39 PM
donf123 je offline   Profil uživatele donf123   Find more posts by donf123   Foto galerie člena donf123   Click here to Send donf123 a Private Message   Add donf123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 432

jestli žloutnou odspodu, tak dusík, popř. přelito a nedostatek vzduchu pro kořeny

Old Post 05-09-2014 v 22:50 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Obecné Hnědé tečky na listech a následné uschnutí celého listu. Příspěvek č. 433



Zdravím mám problém s listy.Tento problém řeším už 3 roky, a vůbec si nevím rady, proto jsem se obrátil na toto fórum.Žloutnou mi listy a oběvujou se na nich hnědé tečky, a následně celý list uschne a upadne.Hnojím lignohumátem 1x za 14 dní, a upravuji PH přípravky AH of Holland (grow,bloom).PH mám v normě a zalévám vodou z hydrantu taky s upraveným PH.Substrát mám zahradnický s aktivním humusem a míchám ho s kokosovým napůl.Květináč mám kulatý 20cm široký a 18cm vysoký.Zalévám vždy když je květináč lehký a vidím že je substrát suchý na povrchu.Květiny jsou ve fázi růstu a začala tvořit pestíky "(nechápu)" a některé jsou červené až hnědé.Rostliny začali tvořit pestíky před cca 2 měsíci.Semínka jsem zasadil na začátku dubna a jsou regulární z vlastní sklizně.Květináče mám na zemi a myslím že mi na ně kočky močí,protože to rychle začalo žloutnout od spodu nahoru.Dále přikládám obrázky:

Old Post 06-09-2014 v 10:55 AM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 434

Myslím že to nebude tou močí , zkus to propláchnout a uvidíš a jinak něco ti je žere podívej se zespoda listů jestli tam něco není

Old Post 06-09-2014 v 12:52 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 435


Právě jsem se podíval na ty listy zespoda, mám tam žluté parazity.Co mám s tím dělat? Díky

Naposledy upravil Lansence 06-09-2014 v 18:12 PM

Old Post 06-09-2014 v 13:54 PM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dastt
Nový Člen

Karma uživatele dastt - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 436

nejvic napadeny listy bych ostrihal a zbytek postrikal mospilanem nebo necim podobnym

Old Post 06-09-2014 v 20:43 PM
dastt je offline   Profil uživatele dastt   Find more posts by dastt   Foto galerie člena dastt   Click here to Send dastt a Private Message   Add dastt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 437


měl bych problem 38 den 12/12 a bohužel ph a ec nemám hnojim podle navodu AHA a v kokosu poradíte mi nekdo

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 07-09-2014 v 17:49 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 438

caseage: nedostatek nebo blokace vápníku

BTW, kokos je jako hydro, takže jet to bez Ec a pH metru je celkem odvaz

Old Post 07-09-2014 v 18:49 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 439

zdarec lidi,bych se po pár dnech odmlky vrátil k balkonovkám.....Tři kytí sklizený,jedna fakt fialka jak svina a jedna ještě roste.no a má problémy,newíte co s tím,proč je jaká je?posílám fota........díkec

:-)

Old Post 08-09-2014 v 17:18 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radowann
Stálý Člen

Karma uživatele radowann - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 440



tak ty fota......

:-)

Old Post 08-09-2014 v 17:22 PM
radowann je offline   Profil uživatele radowann   Find more posts by radowann   Foto galerie člena radowann   Click here to Send radowann a Private Message   Add radowann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvadru
Stálý Člen

Karma uživatele kvadru - 93% PěstitelskáKarma uživatele kvadru - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 441

zdravim growers
pestuju autoflower deimose 75. den z toho kvete +- 45 dni v kvetniku na terase, tzn. ze pokud prsi jde kytka okamzite pod strechu - primi dest na ni za celou dobu kvetu nesel.
co je muj problem?
pred par dny jsem zaznamenal na par listech bile fleky - jakoby na ne neco ukaplo, ale nevenoval jsem tomu pozornost.
dnes jsem si kytku prohlizel a objevil techto bilych stop povice, ale co hur uz bylo timto bilym povlakem napadeno par palic, ale nastesti ne vrcholovek od vetvi, ale spise tech nezralejsich z prostred kytky.
napadene palice a flekate listy jsem odstranil - staci to nebo se plisen opet ukaze?
tu jsem se docetl, ze by se mohlo jednat o neprave padle a ze je s nimi tezka prace, navic kdyz ma kytka je uz 10 dni na flushingu, ale jeste tak tyden by chtela dozrat.
co navrhujete za nejlepsi postup? predcasne se mi sklizet nechce pac pocasi ma byt pekne.. a taky z ceho to vznika kedze je ma kytka fakt co nejvic na slunci a hlavne ne na desti.
dekuji vsem za precteni a taky za nejaky nazory co je nejlepsi pro uspesnou a chutnou sklizen

Old Post 13-09-2014 v 20:25 PM
kvadru je offline   Profil uživatele kvadru   Find more posts by kvadru   Foto galerie člena kvadru   Click here to Send kvadru a Private Message   Add kvadru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 442

nemám foto, ale podle toho, co říkáš, tak to podle těch skvrnek, co vypadají, jako zaschlá kapka tipoval na padlí
z čeho to vzniká - prostě ve vzduchu jsou spory a je vlhko, takže ideální podmínky
výhoda je, že padlí není pro palice až zase tak agresivní, jako běžné plísně
asi bych poradil postřik Polyversum, protože na Discus je už asi pozdě

Old Post 13-09-2014 v 20:52 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Organika Příspěvek č. 443


Zdravim mám hned několik problémů.. nebo to může být jeden :/ posílám foto.... vše to začlo po boji se sviluškama :/ a použití spider mite control a biooil.

Old Post 15-09-2014 v 06:40 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 444

a krásně odpadávaj i zelené listy :// za chvíli z toho bude jen košťátka :/

Old Post 15-09-2014 v 06:49 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 445

citace:
Původní příspěvek od kvadru
zdravim growers
pestuju autoflower deimose 75. den z toho kvete +- 45 dni v kvetniku na terase, tzn. ze pokud prsi jde kytka okamzite pod strechu - primi dest na ni za celou dobu kvetu nesel.
co je muj problem?
pred par dny jsem zaznamenal na par listech bile fleky - jakoby na ne neco ukaplo, ale nevenoval jsem tomu pozornost.
dnes jsem si kytku prohlizel a objevil techto bilych stop povice, ale co hur uz bylo timto bilym povlakem napadeno par palic, ale nastesti ne vrcholovek od vetvi, ale spise tech nezralejsich z prostred kytky.
napadene palice a flekate listy jsem odstranil - staci to nebo se plisen opet ukaze?
tu jsem se docetl, ze by se mohlo jednat o neprave padle a ze je s nimi tezka prace, navic kdyz ma kytka je uz 10 dni na flushingu, ale jeste tak tyden by chtela dozrat.
co navrhujete za nejlepsi postup? predcasne se mi sklizet nechce pac pocasi ma byt pekne.. a taky z ceho to vznika kedze je ma kytka fakt co nejvic na slunci a hlavne ne na desti.
dekuji vsem za precteni a taky za nejaky nazory co je nejlepsi pro uspesnou a chutnou sklizen



...ahoj, jestlize se jedna o padli a mas tyden do sklizne tak zkus pouzit BioBlatt... sice se pouziva spis jako prevence, ale snad si to s tim nejak poradi...je to bio a nema zadnou ochrannou lhutu, takze kdyz kytky pred sklizni poradne vysprchujes vodou nemelo by to mit zadny vliv na chut...

http://www.neudorff.cz/vyrobky/vice...roti-padli.html

xxyy

Old Post 15-09-2014 v 07:38 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 446

citace:
Původní příspěvek od free.89
Zdravim mám hned několik problémů.. nebo to může být jeden :/ posílám foto.... vše to začlo po boji se sviluškama :/ a použití spider mite control a biooil.


Něco vypadá jako přehnojení (listy s hnědýma koncema) a něco jako pH problém (zkrabacené). Zkus si aspoň změřit pH na výstupu - co proteče květináčem.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-09-2014 v 08:04 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
free.89
Nový Člen

Karma uživatele free.89 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od koles


Něco vypadá jako přehnojení (listy s hnědýma koncema) a něco jako pH problém (zkrabacené). Zkus si aspoň změřit pH na výstupu - co proteče květináčem.

ph vstup mám od 6,5- 6,8 - v perlitu 1 , coco 5 substrát 2 a keramzit 1,5 dílu.
a ph výstup je od 6.6- 7

Old Post 15-09-2014 v 11:29 AM
free.89 je offline   Profil uživatele free.89   Find more posts by free.89   Foto galerie člena free.89   Click here to Send free.89 a Private Message   Add free.89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lansence
Nový Člen

Karma uživatele Lansence - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Obecné Žloutnutí listů Příspěvek č. 448



Zdravím,jen stručně, mám problém s listy.Pomalu žloutnou od spodu ale jenom chlavní listy, a nevím co to může být.Dále přikládám obrázky. Díky předem

Old Post 15-09-2014 v 15:56 PM
Lansence je offline   Profil uživatele Lansence   Find more posts by Lansence   Foto galerie člena Lansence   Click here to Send Lansence a Private Message   Add Lansence to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 449

citace:
Původní příspěvek od Lansence
Zdravím mám problém s listy.Tento problém řeším už 3 roky, a vůbec si nevím rady, proto jsem se obrátil na toto fórum.Žloutnou mi listy a oběvujou se na nich hnědé tečky, a následně celý list uschne a upadne.Hnojím lignohumátem 1x za 14 dní, a upravuji PH přípravky AH of Holland (grow,bloom).PH mám v normě a zalévám vodou z hydrantu taky s upraveným PH.Substrát mám zahradnický s aktivním humusem a míchám ho s kokosovým napůl.Květináč mám kulatý 20cm široký a 18cm vysoký.Zalévám vždy když je květináč lehký a vidím že je substrát suchý na povrchu.Květiny jsou ve fázi růstu a začala tvořit pestíky "(nechápu)" a některé jsou červené až hnědé.Rostliny začali tvořit pestíky před cca 2 měsíci.Semínka jsem zasadil na začátku dubna a jsou regulární z vlastní sklizně.Květináče mám na zemi a myslím že mi na ně kočky močí,protože to rychle začalo žloutnout od spodu nahoru.Dále přikládám obrázky:


heya tu bude vicero problemu najednou.... dle prvnich fotek tipuji za 1. napadeni sviluskami... to sou ty drobny mikrotecky na prvnich fotkach... pouzij treba vermitec da se to dehnat v kazdym zahradkarstvi... nared dle navodu a postrikej predevsim zespoda listu... dale se mi zda blbe ph, a mozna i malinko prepaleny ikdyz nevim... proc hnojis do zeminy ahckama?? zkus pouzit nejake oraganicke hnojivo jako biocanna ci plagron alga... kyti maji evidentne problem prijmat ziviny... v ramci kompexniho reseni bych doporucil vermictec v kombinaci s wuxal super ktery se da aplikovat coby vyziva i postrikem... jen dodrz spravnou kocentraci... no a po par dnech uvidis...........

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 16-09-2014 v 19:31 PM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rak
Nový Člen

Karma uživatele Rak - 2% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 450


Zdravím všechny zahradníky!
Prosím vás o pomoc při identifikaci mého problému s listy. Nikde jsem nic podobného nenašel, kromě smazaného příspěvku s "chodbičkami v listech". viz foto.

Dík Rak

Old Post 16-09-2014 v 21:17 PM
Rak je offline   Profil uživatele Rak   Find more posts by Rak   Foto galerie člena Rak   Click here to Send Rak a Private Message   Add Rak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4555030 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív