Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

no de spíš o asociace. Původně sem začala na vědí vaše děti že hulíte o tom jestli učit nebo neučit děti hulit. Ani nevim, jak sem se sem dostala ale vzhledem k tomu, že tady všichni kouření vychvalujou a já asijako jediná mám i námitky, dostávám se většinou od tématu k oponenci a sebeobhajování a navíc toho o sobě celkem dost řeknu a nevadí mi to (dokud nějakej****řekne, že máme manželský problémy)pak mi dojde, kam sem to vlastně zase tu diskuzi zavlekla. Kdyžsi to přečteš od mýho 1.příspěvku k tématu, zjistíš, že mi nezbejvalo nic než odbočit naštvat se, uklidnit omluvit za to že sem se nechala vytočit a vysvětlit, nějakou duševní poruchu v tom nehledej. Spíš můj velmi omezenej život. poslední rok sem akorát doma, mezi lidi prakticky nechodim a to bude nejspíš důvod proč pořád omílám manžel-dcera...nikoho nenutim to číst ;o)

Old Post 16-11-2004 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

ad: mě nezaměstnává téma ale dítě, co boří byt

Old Post 16-11-2004 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

jestli máte eště někdo nějakou připomínku k mýmu duševnímu zdraví tak prosim do vzkazů, muj starejmladej to občas čekuje a já bych mu nerada způsobila nějakej záchvat nekonečnýho smíchu =o)) předem dík

Old Post 16-11-2004 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 116

vood - hele brava znam a určitě to nemyslel nijak zle - spíš naopak - i když ten pejsek teda vypadá dost depresivně

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-11-2004 v 18:53 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 117

Johny Bravo nemyslim si ze vood sklzava v tematu ale ze ma proste iny nazor a my jej ho musime vyvratit alebo potvrdit. este vood rezpekt maju u mna vsetci ludia ktory ma o tom presvedcia bez ohladu na ich pohlavie rasu ci presvedcenie a prepac za tie manzelske problemy bol som vtedy dost nervozny...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 17-11-2004 v 08:51 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 118

to vood: ahoj, jen sem chtěl napsat něco k tvejm příspěvkům, píšeš že si tady potřebujeme něco dokazovat, hrajeme si na tolerantní a neni to tak, tak bych tě vyved z omylu, né všem nám tady je 17 a potřebujeme si něco dokazovat, (budu mluvit za sebe, ale určitě se s tim ztotožní pár lidí)
jsem tu proto, že jsou tu lidi co maj něco společnýho a to hulení, ale hlavně koníček a to pěstění, hlavně taky přístup k životu, právě ta tolerance, neagresivita, chápání rozdílů, odpor ke konveci, stereotypu, ke konzumu, honbou za prachama a podobně, vzhledem k tomu, že jsou pro mě huliči dobrou společností, tak jsem prostě tady a samozřejmě se snažim něco naučit, samozřejmě najdou se, jako vžude i paka

jinak jsem vůbec nepochopil tvuj problém i když si myslim, že nějakej máš, jak už tu někdo psal, nevim jestli psychickej nebo jinej

píšeš že bys chtěla bej zhulená, ale pak zase že hulit nechceš, buď neco chci mám to rád a dělám to, nebo to rád nemám a nedělám to, samozřejmě pokud ti v tom třeba nebrání nějaká nemoc, to je věc jiná

to samý s děckem, ty jsi nevěděla, že děcko bude potřebovat, zejména když je mlaďoučký neustálou péči?! tak ses na to měla připravit, protože dítě neni věc na pár hodin zábavy, proto já rodičem zatim nejsem a asi i dlouho nebudu, protože prostě tudle zodpovědnost, nechci přijmout a baví mě žít tak jak žiju, co nejvíc svobodně, a mít dítě a nedávat mu 100% je dle mě barbarství!

tak že si spíš myslim, že buď to nevíš co chceš a nebo sis myslela, že budeš žít s děckem jako před tim, ale to je holka velkej omyl, a myslim, že každej, aspoň trochu hytrej člověk, to musí vědět, než do něčeho podobnýho šlápne

tak napiš co vlastně řešíš? doufám, že tenhle článek nepochopíš jako něco proti tobě

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 17-11-2004 v 12:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

oton-víš, to neni tak jednoduchý, já vlastně nic neřešim, chci si pokecat. A samozřejmě sem věděla ře dítě neni morče. Nepopisuju svojí starost o dítě jako problém, jen že mi zúžila (i rozčířila, jaxe to veme) pohled na svět. Nemam vlastně skoro žádnej problém a to nejspíš způsobuje to, že občas dělám z komára velblouda.
Za to jak sem vyjela sem se taky omluvla, nevim, jestlis to četl.
Jinak změny názorů můžou bejt způsobený nějakym vývojem, to tě nenapadlo? Popsala sem tady svoje problémy, pár lidí reagovalo a já o tom přemejšlela a vyvozovala určitý závěry, ke kterejm sem dospěla.
Prapůvodně sem vystupovala proti hulení jako dennímu stereotypu, obecně proti hulení nic nemam ale to sem taky zmínila.
Muj problém si pochopit asi nemohl, protože žádnej konkrétní nemam, spíš si stěžuju (sem taková a dost s tim bojuju, mam s tim problémy jak tady tak i v normálnim životě. Občas mam pocit, že něco neni OK, pak si zas myslim, že to může bejt i horší)

Dude-jako ikonka mi přišel fakt roztomilej

Gona-v pohodě, asi to tak fakt vypadalo, občas mam na M pifku a píšu nebo řikám takový věci, že maj lidi pocit, že je neštěstí, že sem si takový monstrum vzala =o)

Lidi, jestli se vás nějak dotýká, co tady píšu, tak sorry, já klidně vypadnu, ale aspoň se něco řeší. Hulení a sex je asi zajímavější téma a já sem sem přišla zveřejnit svuj názor, že ganja sex neovlivní, spíš cit, láska, pochopení-to je to co vytváří příjemnou atmosféru. Nikdy sem nespala s nikym jinym než s M takže zas takový zkušenosti nemam, ale sama za sebe můžu říct-hulení k tomu nikdy nijak nepřispělo, toť vše pánové

Old Post 17-11-2004 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 120

Rozhodne nikam neodchadzaj ja som ta zacal docela chapat tvoje nazory sa mi niekedy pacia a niekedy zas nie tak ako u vsetkych a celkom slusne to tu ozivujes... tvoj manzel je isto stastny clovek ja by som chcel tiez taku manzelku aby ma obcas zabrzdila a nie aby so mno drzala tempo-to by vyzeralo...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 17-11-2004 v 21:45 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

gona-to je fakt, 2 se podporujou navzájem a je to eště horší. Bůhví, jak by to u nás vypadalo, kdybysme byli oba pořád takový nadšenci...chudák dítě. Jinak sem ráda, žes na mě změnil názor. Pravda, každej mě hned nepochopí, když si nedávám pozor na to o čem a jak se vyjadřuju, ale to asi neni jen muj problém. Každej se snaží občas někomu něco sdělit a vlastně ani neví co aproč to řiká, ani co očekává, jen se chce o to podělit. Myslim, že muj manžel je šťastnej člověk, protože sem mu dala to co pořádně nikdy neměl a já jo-rodinu. Ale to je na dost dlouhej příběh a nepatří sem, ani by nebyl rád, kdybych to rozpytvávala. Život je složitej, ale nejen u nás.
...no nechtěla sem bejt vážná ale stalo se

Old Post 17-11-2004 v 22:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 122

Hmm včera sem byl na maturitním plese..je mi 16 takže sem tam byl jen tak mrknout..než sem tam došel potkal sem kámoše a ten mě pěkně zhulil. no došel sem tam a potkal sem tam holku se kterou už nám to asi půl roku dost jiskří ale vztah nechce protože sme z jedný třídy... seděl sem tam vedle ní a najednou naprosto brutální pocit vůbec nevím jak to popsat prostě něco jako vášen nebo libido prostě sem citíl jak mě chce a hned na tohle mě vzala za ruku odtáhla si mě do rohu a začli sme se cucat na nic víc soukromí nebylo...sem celkem zkušenej (vše kromě análu) ale něco tak nádhernýho sem nezažil snad ani při sexu a v tu chvíli sem si uvědomil že sem do ní na sraky jetej a že mi ulety nestačej a je to prostě v píči...ted sem lehce opilej takže asi kecám blbosti...ted mě zrovna prozvání... je to v píči...

Old Post 20-11-2004 v 17:28 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 123

tráva je nej věc na světě...včera sem se zhulil a chodil sem po lese...došel sem na takovou loučku stoupl sem si tam...všude bílo sněžilo a já se začal smát a uvědomil sem si že se s tou holkou viz víše k sobě vůbec nehodíme takže už sem naprosto v poho akorát mě to zas azčíná lehce chytat:-) čus lidi hulte a prohulíte se do pohody:-)

Old Post 21-11-2004 v 11:57 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

loeX-abys na starý kolena nezustal sám

Old Post 22-11-2004 v 06:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 125

no jak sem psal je mi 16 takže mám času dost:-) a o holky nouzi nemám jen asi dost přebírám...akorát se bojím abych nepřebral...peace

Old Post 22-11-2004 v 13:45 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

loeX-já sem nepřebírala, čapla sem prvního , v 15 je každej tvárnej a jaxme byli furt spolu, taxme se navzájem sobě přizpůsobili tak, že sme měli i stejný chyby (kluci většinou u sebe chyby nehledaj, bacha na to ) no a v 19 už mam vystaráno

Old Post 22-11-2004 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 127

jo znám taky pár takovejch lidí, ale znáš kluky...prostě dou po fyzický kráse a já nejsem jinej...pudy sou pudy a já bych prostě nemohl(i když bych moh) čapnout první holku protože bych asi o ni neměl moc valnej zájem... no ted mě došlo že ta holka je můj naprostej ideál takže ted žiju jen pro ni a svý kytky:-) průser je že už má 2.5 roku nějakýho kluka se kterým se vidí 1 krát za měsíc...moc nerozumím tomu proč si ho tak drží...

Old Post 22-11-2004 v 16:23 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 128

heheh proč já se s ní seru když má zájem jen o ulety...hhhh já na ni seru...nabalim si jednu holku z prváku...je jí patnáct jede po mě jak blázen ale kašlal sem na ni kvůli té druhé...a je to vyřešený:-)

Old Post 22-11-2004 v 16:28 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - Ganja Pexeso - 21 odpovědí
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0909790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív