Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » seminárka na téma marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cashbox
Nový Člen

Karma uživatele cashbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Dotaz seminárka na téma marihuana Příspěvek č. 1

jelikož do konce února mám odevzdat seminárku na mnou zvolené téma a nemám napsaný ani řádek, tak jsem se chtěl optat, jestli někdo z vás v minulosti nepsal nějakou seminárku na téma marihuana, která ještě nikde nebyla publikována....profesorka totiž strašila, že mají nějakej softík, který porovná tu "moji" seminárku s ostatníma na netu...a kdyby se na to došlo, tak nevim co se mnou bude....

pokud teda někdo z vás má neuveřejněnou seminárku, tak ho moc moc prosím aby mi ji kdyztak zaslal na mail cashbox@inmail.cz
budu mu do konce svého života vděčný

Old Post 24-02-2008 v 18:16 PM
cashbox je offline   Profil uživatele cashbox   Find more posts by cashbox   Foto galerie člena cashbox   Click here to Send cashbox a Private Message   Add cashbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

hehe brzo. taky mám závěrečku o drogách a tohle je moc teda

Old Post 24-02-2008 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3

nejlepsi je inspirovat se uz tema ktery sou na netu, nerikam cely je opsat, ale vsechny si prostudovat a nak to vsechno zamixovat dohromady a kdyz nutne potrebujes nakej kousek textu zkopirovat tak tam treba prehaz poradi slov ve vete + zmen nektery slova.. tak sem to delal ja

a nebo si zaplat nekoho kdo to vytvori cely za tebe (napriklad v USA je tohle velmi oblibena varianta )

Old Post 24-02-2008 v 18:58 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 4

do konce února ..ještě je čas viď


jinak dobrou radu ti dal MIRIS, být na tvém místě udělám to tak.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-02-2008 v 21:14 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 5

Soft je blbost! hloupa vystraha nerealne! ...
j jinak ono neni tezky ji napsat ...staci si uvedomit o cem seminarka je...a pridas z wiki a z groweru cast nejakeho infa atd ..a mas ji......

EDIT:Soft pry takova blbost neni ..ale stejne jen vyhrozuji

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Naposledy upravil Ski 25-02-2008 v 21:03 PM

Old Post 24-02-2008 v 21:37 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

přesně, rozmysli si nějakej koncept, jak chceš aby ta prácš vyzněla jako celek, a potom si to natahej z netu, uprav a patřičně ocituj zdroje a každá souška ti může ...

Old Post 25-02-2008 v 06:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

zajímalo by mě proč chceš dělat práci zrovna na téma mariána když víš o tom hoven...
To chceš být asi velkej machr marihuanovej.
směšné

Old Post 25-02-2008 v 07:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 8

vem FAQ a na zacatek a konec napis neco z legislativy a tvuj nazor

flow,grow,glow

Old Post 25-02-2008 v 07:13 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cashbox
Nový Člen

Karma uživatele cashbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

práci na tema marihuana jsem si vybral prave prozo, že o tom alespon neco vim... z biologie nevim jake jine tema bych si zvolil...
myslíž že sinice v rybníku jsou lepší téma?

Old Post 25-02-2008 v 08:40 AM
cashbox je offline   Profil uživatele cashbox   Find more posts by cashbox   Foto galerie člena cashbox   Click here to Send cashbox a Private Message   Add cashbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

zajímalo by mě na jakou školu chodíš, co se týče úrovně práce....

Old Post 25-02-2008 v 17:10 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

tyvolé seminárka na téma marihuana co víc chceš? to přece jako správný grouvr můžeš básnit z hlavy ikdyž tě o půlnoci vzbudí

já musim do konce unora odevzdat slohovku z němčiny kde mám líčit nějakej svůj sen co se mi zdál... to je pro mě peklo


já osobně bych to zkopčil z wikipedie, nějaký slova nahradil synonymem, pozměnil stavbu vět a je to ))

Old Post 25-02-2008 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

hele já ti s tim pomůžu ale příště jdi do toho dřív. a slib že to suše nezkopíruješ
původně sem myslel že tam dát svý obrázky (dobrá recese ) ale bohužel to nevyšlo s indoorem časově
http://www.edisk.cz/stahni/02901/ko...doc_6.84MB.html

ps - je tam jeden takovej chyták kterej ty nemáš taxe snaž se to prostudovat at pak u obhajoby po tobě nechcou něco co nemáš

Old Post 25-02-2008 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cashbox
Nový Člen

Karma uživatele cashbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 13

no chodim na gympl do tretaku...
seminarka by mela byt tak na 25-30 stranek + obrazkova priloha
2miris: dik moc urcite nejaky material z toho pouziju ses frrajer

Old Post 26-02-2008 v 08:08 AM
cashbox je offline   Profil uživatele cashbox   Find more posts by cashbox   Foto galerie člena cashbox   Click here to Send cashbox a Private Message   Add cashbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 14

hele hlavne si zvol nake tema.. marihuana je dost siroke tema.. budes se venovat legislative, pestovani, lecitelstvi, prodeji, nebo mladym narkomanum, jimz marihuana zruinovala zivot¿ vis jak.. mel bys nekde zacit a nekde skoncit aby to melo strukturu a hlavu a patu..
na stredni nejde o to dostat nobelovku, spis vas chteji naucit porozumet textu, najit hlavni myslenku, sumarizovat informace..

ja jsem na gymplu ve tretaku napsal seminarku na tema halucnogenni houby.. tehdy jsem o nich mel paru jen teoreticky, jeste jsem je tehdy nejedl.. ted bych to napsal uplne jinak, ale myslim, ze na to, jaxem byl blbej se ta seminarka celkem povedla..
nicmene vyucujici z biologickeho seminare byla prasiva puritanska zkostnatela rasple ze stare skoly a vzhledem ke kontroverznimu tematu a vzajemnym antipatiim (mel jsem u ni nizky index vlezdoprdelismu) to ohodnotila za 3..
Nicmene prace to byla prulomova, zustala na skole volne k nahlednuti, tagze jsou mladsi studenti z naseho gymplu, kteri me znaji jen skrze psylocibinove houby

p s y c h o 8 4

Old Post 28-02-2008 v 13:01 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m4uL
Stálý Člen

Karma uživatele m4uL - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15

Ja jsem na střední psal taky dlouhodobou maturitní práci na podobné téma, už v té době jsem byl vášnivý psychonaut, což mi zůstalo. Chtěl jsem dále studovat psychologii a i moje prace tomu odpovidala, bohužel jsem neudělal přímačky na filozofickou fakultu v Brně, takže jsem skončil na baňi v ově.
Psal jsem na téma využití psychedelických látek v psychologii.

Old Post 06-03-2008 v 18:10 PM
m4uL je offline   Profil uživatele m4uL   Find more posts by m4uL   Foto galerie člena m4uL   Click here to Send m4uL a Private Message   Add m4uL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 16

lol to bych chtěl vidět učitelku co má tákovejhle ''softík'' straší tě, ser na ni a něco skopči

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 15-03-2008 v 13:26 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-10-2001 - Malej myšlenkovej pochod na tema MARIHUANA - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7985600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív