Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
Na prvni modelu co seknu zkusim s i bez a uvidim. Docela jsem na to zvedavej, a celkove me zajima vysledny vzhled a chut palic.


final me prijde ze diky nemu mi vzdy hezky jeste nakynuli palice... a kdyz to pak procistis cistou vodou tak by ani chut nemela byt citit.. jak rikam ja dělam 10dní flushing a cca 4-6dní pruplach cistou vodou... a mám to v kokosu a luxus jemný kouř bez hnojiv a tvrdé prorostlé kamínky.. i spodky

Old Post 19-01-2012 v 16:20 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114





39. den 12/12
Krasne to leti, palicky uz zacinaji hnednout, PEPRy nadherne voni.
Zalivka 4ml bloom, 4ml topmax, 1ml fish mix
NL jsem poprvy zalil cistou vodou s final solution.
U pepru dam u pulky tyden final solution a potom par dni jen voda, u druhy pulky posledni tyden ciste voda. Sem zvedavej jestli tam bude nakej rozdil a podle toho budu flushovat ty zbyle chronicy.
Jinak vsem diky za rady, v tydnu by mel dorazit novy awing + dig. predradnik, ale to necham az na dalsi kolo, ve kterem chci zkusit jet hnojiva Advanced Nutrients, co jsem o nich cetl jak od vyrobce tak tady na groweru tak me to docela uchvatilo

Old Post 21-01-2012 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 115

na to že to je 39.den 12/12 tak to vypadá moc dobře.. krásně posypaný paličky ;-) .. jak dlouho to ještě necháš? Jinak přeji co nejlepší výsledek ;-)

Old Post 23-01-2012 v 00:50 AM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Zdar, diky. Hele jedu poprvy takze nevim jak dlouho, zatim to jeste moc nevypada, dnes je 40. den takze jeste tak 10 dni asi urcite. u chronicu tak aspon 20. PEPRy vypadaji docela ready, nejvic ze vsech, zbytek zatim moc ne, ale je ted videt kazdym dnem zmena.

Old Post 23-01-2012 v 00:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 117

Jatro: Máš pravdu, jsou to trichony, ale asi ten cca 65den bude ideál.

Jinak co mě tak lidi říkali tak že prej Chronic je celkem výnosově na tom dobře, ale kvalita nic moc.. Sem zvědavej na SMOKE REPORT ;-)

Old Post 23-01-2012 v 01:09 AM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od jatro


Ty jmena hnojek mne neco rikaji, myslim ze jsou Bio
Final solution neni nutny, stacila by jen voda. Ale, kdyz uz ho mas

Serious Seeds - Chronic
Flowering Time Indoor: 63 - 67 days (~65 days)


Jj ty hnojky jsou od BioBizz, od ted uz hnojim jen chronicy.
Me prave nejak nedoslo, ze kdyz hnojim bio tak asi nepotrebuju final solution, ale presne jak rikas.. kdyz uz ho mam, tak ho ozkousim
Co se tyce doby kvetu tak to mam napsany, co uvadeji banky, je to nejak takhle:
Orange Bud cca 55dni
PEPR 45-50
Northern Light 45-50
Chronic mam napsany 55-65
nejak orientacne se toho drzim, a myslim ze pepr za ten cca tyden bude a chronic taky vypada ze bude driv nez 65.den, uvidime.

Old Post 23-01-2012 v 02:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119






pár fotek 40, den 12/12

Old Post 23-01-2012 v 02:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Cannabis
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Cannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 120

[účet odstraněn]

Old Post 23-01-2012 v 08:49 AM
Dr. Cannabis je offline   Profil uživatele Dr. Cannabis   Find more posts by Dr. Cannabis   Foto galerie člena Dr. Cannabis   Click here to Send Dr. Cannabis a Private Message   Add Dr. Cannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121






43. den 12/12

PEPR a NL dostavaji pouze cistou vodu s final solution, nakonec davam final vsem, pripadny rozdil zkusim u Orange Budu, ktere mam dva. Chronic dostava 4ml bloom + 4ml topmax a nakejm tem zlutejsim obcas trochu growu nebo fishmixu.
Teplota je OK pac je furt stejna zima Ale vlhkost me trochu trapi, obcas vyleti na 45-50, tak aby to nechytlo nakou plisen. Snazim se vetrat ale venku je hrozna zima tak moc nemuzu.
Jinak palice mi pripadaji docela maly, tak sem zvedavej jestli to ted posledni tyden, resp. ctrnact dni nakyne.

Old Post 25-01-2012 v 23:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122





44. den 12/12 prosim o radu: jeden PEPR, takovy mensi mi po jednom zaliti s final solution fest zezloutl, ostatni jen trochu, je to normalni ? Myslite ze je ta kytka rdy na seknuti? Vypada nejzralejsi ze vsech.

Old Post 27-01-2012 v 01:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123





48. den 12/12

Zdravim growers! potreboval bych poradit co se tyce setnuti kyti, vubec nevim jestli uz je cas, lupu abych mohl pozorovat ty trycho..neco bohuzel nemam.
Jinak ty prvni co budou nemam kam dat do tmy, tak jsem se chtel zeptat, jestli by vadila mistnost kde by meli tmu ale je tam treba 5-10 stupnu, takze strasna kosa, popr. koupelna... Diky!

Old Post 01-02-2012 v 01:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 124

ahoj, 5-10°C, to je teda ale opravdu malo chlape, to by asi nedelalo dobrotu..

Old Post 01-02-2012 v 15:34 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
48. den 12/12

Zdravim growers! potreboval bych poradit co se tyce setnuti kyti, vubec nevim jestli uz je cas, lupu abych mohl pozorovat ty trycho..neco bohuzel nemam.
Jinak ty prvni co budou nemam kam dat do tmy, tak jsem se chtel zeptat, jestli by vadila mistnost kde by meli tmu ale je tam treba 5-10 stupnu, takze strasna kosa, popr. koupelna... Diky!


Čus ten final uš tam nelej ted jen čistou vodu s upravenym Ph.Pořadne to prolejvej,ltak litr vody na květináč.Toho pepra bych ješte tejden nechal...je to na tobě tak at chutná

Old Post 01-02-2012 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

zdar ok budu jim davat jen vodu, ten final dostali cca 3x. Necham je jeste par dni a uvidim, jen nevim kam je dam do tmy, myslite ze by vadilo kdyby ty dva dny tmy nedostali vubec? Nebo jim mam doprat aspon tmu v koupelne nebo nekde?

Old Post 02-02-2012 v 02:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 127

hele kdyz nedas tmu nic se neděje.. ja osobně to nedělám.... je to podle me jen aby se ocukrovatěly víc... takze kdyz jsou dost osypané.. aspon enbudes mit tak opelene ruce u sklizně )

Old Post 02-02-2012 v 07:54 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 128

Cus, mě to s tou tmou nepřijde tak důležitý, nezkoušel jsem půlku kytek nechat ve tmě a půlku seknout hned, ale některý kolo jsem jim tmu dal a jindy ne.. Já to spíš dělám kvůli tomu, když kytky nechtějí dozrát a už nekynou, tak jim zhasnu, jednak aby je to nakoplo a dozrály a druhak ušetřim pár kWh..
Pokud je dáš do koupelny, tak jim zapni větrák, ať se to tam hejbe a moc se tam nesprchuj .. Pokud jim tam rozsvítíš až se pudeš mejt tak se myslim taky nic hroznýho nestane...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-02-2012 v 10:36 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0002900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív