Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 113

Prosím, já jsem tady našel takové neobvyklé slovo, hrdobec...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 18-10-2004 v 18:15 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 114

zdar lidina seedsdirect jsou 2 adresy,na kterou to mám poslat??(jedna je na objednávce a druhá na stránkách

Old Post 18-10-2004 v 19:49 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 115

Nemáte někdo tušení, jak to chodí na WWW.nirvana.něco. Nějakej jako manuálek. Nabídka je v češtině, ale co se týče obědnání tak v angličtině a na tom sem ztroskotal kua. Každá rada drahá. Něco jako cenu za balení do CD a poslat doporučeně jim, nebo jak?? Dík

"jako vždy i dnes"

Old Post 09-11-2004 v 09:09 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 116

hello jarda - mohl by jsi třeba vyfotit seed pack od nich - si nemůžu si pomoc jsem k tejhle bance pořád nějak nedůvěřivej...thx Dude

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-11-2004 v 12:27 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subi
Nový Člen

Karma uživatele Subi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 117

Potreboval bych poradit nakou vhodnou odrůdu pro outdoor.Diky moc

Old Post 12-11-2004 v 12:38 PM
Subi je offline   Profil uživatele Subi   Find more posts by Subi   Foto galerie člena Subi   Click here to Send Subi a Private Message   Add Subi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 118

Subi - tak se podívej do outdoor galerie, outdoor pěstění, případně do odrůdy a šlechtění

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-11-2004 v 12:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 119

asdf

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 12-11-2004 v 20:04 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

jak to chodi na tom http://www.cannabisseeds.cc/,neco uz jsem tam obednal.Prijde mi faktura k zaplaceni,nebo jak?

Old Post 13-11-2004 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 121

xerthon

Ty uz si objednal a ani nevies ako mas zaplatit ?

Su 2 sposoby platby : 1.Poslat peniaze doporucene na adresu,ktora je na tej stranke uvedena
2.Previest peniaze na bankove konto,ktore am tiez je uvedene

Ak ti mozem poradit,tak posli peniaze v nepriehladnej brozure,
najlepsie ak zasielku este na poste aj pripoistis proti strate.
Nezabudni,ze treba poslat aj 5 euro naviac ako postovne.

Vela zdaru a nabuduce trosku rozumu.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 13-11-2004 v 17:34 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bionix
Nový Člen

Karma uživatele bionix - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 122

jak mi www.ganjaweb.com zaručí že semínka od nich jsou opravdu uvedený modely a ne něco uplně jinýho?

Old Post 26-11-2004 v 15:16 PM
bionix je offline   Profil uživatele bionix   Find more posts by bionix   Foto galerie člena bionix   Click here to Send bionix a Private Message   Add bionix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 123

Zdarec, potreboval bych vedet jednu vec: Objednal sem si seminka z nirvany- www.cannabis-seeds.cc a nevim jestli jim v te obalce s penezma staci jen to cislo objednavky nebo tam mam napsat i napr. jmeno, adresu atd. dik

Old Post 27-11-2004 v 17:41 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Obecné Semena Příspěvek č. 124

Mariuhanu miluju a rozhodl jsem se vysrat na drahé nákupy a začít pěstovat potřeboval bych poradit jestli není nějaká česká seedbanka anebo když mám kreditku je objednat přes seedirect.to

Old Post 28-11-2004 v 13:39 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 125

Potřeboval bych vědět jestli není nějaká česká seedbanka a jetě kdyžuž jak si mám objednat semínka přes kreditku účet na bance mám teprve 2 dny a v"bec nevim jak to mám udělat dik

Old Post 28-11-2004 v 13:42 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 126

Mohl by mi prosím vás napsat nějaký navod jak si mám objednat ty semínka z te seedbank když mám kreditku

Old Post 28-11-2004 v 18:08 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 127

Furt tu píšu pořád dokola to samé. Jarda XXL a neposlali ti teda žádne obyčejné semínka

Old Post 28-11-2004 v 18:11 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

rip-off Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od JardaXXL
Dude - Jedno balení mazara ještě není v zemi, poprvý to přišlo v takovej tej velkej obálce s bublinkama a v krabičce od nějakejch vitamínů a v bošáku, podruhý v krabičce od cd.Ješte to bylo zabalený v papíru ze skartovače.
Jdu to zfotit a posílám.

No vzhledem k tomu jak tvé foto semen Mazara vypadá-- není to originální obal (všechny seriózní seed-banky - včetně Dutch Passion - mají vlastní nezaměnitelné balení), bych si tipnul, že ganjaweb.com je klasický podvod. Zase další rejžujou na semenech nějaký techniky . Schválně zkuste poslat e-mail do Dutch Passion, jestli ganjaweb.com patří mezi oficiální distributory .

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-12-2004 v 00:46 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3612030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív