Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první pokus 400W Ládung by Li-quan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 97

no hele ale ta lampa jde ještě o dobrej třičtvrtěmetr zwednoutT, a dostran ???
by tam šla dát ještě jedna taková káď.....
Což pořídit 600-1000w a udělat megaGEORGEbush __???

fakt na to tolik zase nepospíchám víte ???
obrázky totiž klamou a řekla bych že tohle by pasovalo tak na 250-tku,
fakt jsou to malý keříky

Old Post 28-01-2006 v 09:54 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 98

Li-quan - Prave protoze obrazky klamou je dobry tam davat nejaky meritko.Na fotkach i pekny chudinky vypestovany pod CFL vypadaj joko megapaldy a super kytky.
Jinak me osobne se kytky po prepnuti vytahly jeste o 400procent tak bacha na to!Ta plantastar je dobra i na rust tak kupovat MH snad ani nema smysl.Nekde jsem cet dokonce ze pod temahle smesovejma vybojkama jsou nejhustsi keriky jaky vubec lze vypestovat.
Jak dlouho to teda uz vlastne roste?Meris PH,EC a tyhle veci?Jinak k tomu ofuku kytek bych rek,ze mam pocit ze vseho moc skodi a obvzvlast kdyz jsou kyticky malinky.Treba ted jsem vypnul vetrani a ventilaci i zvlhcovani uplne,protoze se mi kyticky nezdaly.Teplota stoupla na cca 33 stupnu,ale pomohlo to a listy jsou uz skoro u vsech kyticek zase rovny tak jak maj bejt (predtim byly taky takovy pokrouceny).Na nezakoreneny rizky urcite nefoukej.Hned je vysusis a jsou v haji.Pokavad vypnes tu ventilaci a vetrani tak se musej nekolikrat denne postrikovat vodou!!!Jinak vetrat samozrejme musis dal,ale pasivne - dirama ktery tam mas pro vetraci ventilatory.Takze skrin vlastne trochu vetra i kdyz mas vypnutou ventilaci..

Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 28-01-2006 v 11:42 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 99

jahudka - ohledne vetrani mas absolutni pravdu - mrkni na muj grow celkem zadarilo

liquan - hele doporucil bych vymejslet dalsi vybojky az vyplnis moznosti toho co ti muze 400w dat, v tuhle chvili se mi zda ze na dohaneni mas vic ruznejch veci nez zrovna lampu. na tvuj setup je to akorat. uz mas nejaky to hnojeni? nebo jedes furt wuxal.. a dik za k+

vlastne mam dotazek, jak hlucnej je ten tvuj bubler?? nemam s tim absolutne zkuesnost - trebas vic nez bzuci starter??

Old Post 29-01-2006 v 10:09 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 100

Takže popořádku.....

K tomu jak dlouho už to roste, bych se raději nevyjadřovala, páč bych se musela stydět .... tak třičtvrtě měsíce ze začátku se to ani nepohnulo ...
Ale to už je vyřešeno --- problém s tou zimou --- pro INFO v místnosti kde je box (tedy out of box) je pod nulou, po utěsnění boxu a instalaci topítka --- v boxu při tmě 17 stupňůů....

K měření --- pouze teplotu a Ph --- ostatní měřivo zatím není

Větrák přímo na kytí nejede, je namířen spíš na výbojku, aby rozháněl teplo po skříni, nemám coolTUBE zatím....
A nemám ani zvlhčovačku....

Jaxem již psala, tohle koloo už dojedu s wuxalem určitě ale zbytek zásob nechám na OUT....
+ MG, HYCOL-Z, po aplikaci toho hořčíku se okamžitě rozjely...
Na květ mám OBM

No a ten bubler ??? motůrky by se určitě daly dát do nějaké zvukotěsné skříňky (s dírou na vzduch samo)--- představ si akvárko, u toho bzučící motůrek a tto 4X
Neni to zase tak strašný no, ale + odtah a stolní větrák --- no ležet bych u toho nonstop nechtěla

A jak říká Jahůdka, že vyjedou ještě o 400 procent, tak to bych možná fakt měla už přepnout, to jsem netušila....
A obzvláště ten BURMES asi že ??? je to 100% sativa

Old Post 29-01-2006 v 14:59 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 101





foto z kadeřnického salónku

Old Post 29-01-2006 v 21:35 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 102




celek - dnes přestěhováno











--- GWS se teĎ krčí uprostřed nahoře---











A pro srovnání - zapalovač chladící se ve stínu pod stromkem

Old Post 29-01-2006 v 21:41 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 103

zítra ehm ...

A mám dotaz, můžu tu dobu krapet přesunout ???

Teď to jede 16.00 - 10.00

můžu to zkrátit i při štartu ??? na 18.00 - 08.00

Old Post 29-01-2006 v 21:46 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 104

Niekto dáva pri prepnutí 24 hod. tmu,tak si myslím,že v pohode.Ty tomu chceš pri kvitnutí svietiť 14 hod.?Alebo len chceš nejako plynulejšie skracovať periódu?

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 29-01-2006 v 21:58 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 105


místa je tam myslím dosti --- kóóór na kořeny, zatím nezabírají ajni PRD

Old Post 29-01-2006 v 21:59 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 106

JJ myslela jsem na TO, že to udělám i plynulejší --- postupně

zčít 17.00 -- 8.00

a nakonec těch 18.00 -- 06.00

Old Post 29-01-2006 v 22:04 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 107

Klidne jim muzes udelat tmu i 3dny pokavad chces aby ti zacaly kvest vsechny stejne.Zpusobis jim tim sok.Ja na to prisel nahodou,kdyz jsem zavrel do skrine nejaky rizky a za 3 dny tmy je nasel a byly vsechny do jednoho nakvetly.Ani nemely sveseny listy a vypadaly OK.Dokonce bych rek,ze tyhle rizky ted delaj palicky rychlejc nez rizky ktery takovej prechod nemely.

Doporucuju odzkouset.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-01-2006 v 22:05 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 108

Já tomu věřím, ale je mi to tak nějak proti srsti, to už má cosi společného s tyranií --- hehe

Aby mi to pak při fajfce nevrátily ....... najednou tma a 3-denní kóma

Old Post 29-01-2006 v 22:12 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od Li-quan
Já tomu věřím, ale je mi to tak nějak proti srsti, to už má cosi společného s tyranií --- hehe

Aby mi to pak při fajfce nevrátily ....... najednou tma a 3-denní kóma

Aspoň si tie 3 dni(noci) oddýchnu

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 29-01-2006 v 22:15 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 110

i když to je FAKT

mě kdyby někdo nechal spát 3 dny ---------- jééé to by bylo

Běru zpět svá nerozvážná slova

Old Post 29-01-2006 v 22:18 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 111




otočila jsem bubl, abych se žralokovi dostala pěkně na zoubky

GWS
BURMES
a největší monstróóóz OB

Old Post 01-02-2006 v 23:18 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 112




1) stonekG OB
2) jistě už tuší mé úmysly
3) a tohle se mi povedlo omylem, taková mutace hehe
ale je vidět na co myslí
(dělám snímky totiž kamerou a tenhle půl-záběr tam zůstal)

Naposledy upravil Li-quan 01-02-2006 v 23:31 PM

Old Post 01-02-2006 v 23:23 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - První pokus 400W - 196 odpovědí
11-01-2010 - první pokus 400w - 28 odpovědí
04-05-2009 - První pokus 400w - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5496530 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív