Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 97

ty semínka byla noname- ale stejně jich je škoda
to xerthon: to jsou zářivky - úsporky jsou velký jako normální žárovky

GREEN PEACE

Old Post 19-12-2004 v 21:18 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 98

to xerthon: to si děláš řiť nee?to je drahý na úsporku a jakýsik blbý rozměry...souhlasím s hawkem...a ty ceny???co je to přijatelný?viz PM...

to hawk.cz: jo jasně každýho neúspěchu je skoda, a jen tak co by si dělal s tolika kdyby se ti jich urodilo 50???

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 20-12-2004 v 15:11 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 99

ragazzo: kdyby 50? mno, mám skříň 110x60x50 tak takovejch 7 dovnitř, tak jestě takový tři do 60*30*50(to je další část skříně). počítal jsem, že mi jich tolik nevyklíčí...ale dal bych nějaký kámošovi zbytek bych dal za okýnko(i kdyby to měly bejt malinký mrzáčči) - mě je jich strašně líto...vždyť by to byli moje děti!

GREEN PEACE

Old Post 20-12-2004 v 16:14 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

aha,tak je to zarivka.A vadi to nebo mi to poroste?

Old Post 20-12-2004 v 21:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 101

Na zářivku je extrémně drahá... reptilightky stojej kolem tří stovek; nejdražší, co sem kdy viděl, tak je taková černá (asi UV-A) zářivka (800,-), co se dává na dýzách, aby ti svítily zuby¨, doufám, že nemáš tuhle , ale možná by to pod tím rostlo...
Jinak záleží na tom, jak velkou máš tu krabici. Mám matkárnu 50*50*50 a 36W je akorát, takže no problem... Šlo by to i na ploše 1m2, ale porostou pomlejc.
A na květ to chce něco silnějšího, třeba sodík (jak jinak)

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 21-12-2004 v 08:53 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 102

xerton: jestliže je to coolwhite zářivka, tak ti to poroste líp jak pod sodíkem, má to lepší vlnovou délku, ale na květ si dej určitě něco s červenou složkou světla(nejmíň úsporky , ale sodík je sodík---pokud se o to nechceš toliko starat viď ragazzo

GREEN PEACE

Old Post 21-12-2004 v 19:18 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 103

xerthon:jo asi tak nějak..... to záleží na tobě jak se s tím chceš piplat....souhlasím s hawkem jako vždy :-) a jestli na ten květ můžeš dát cokoliv o 2700K to jest zářivku warmwhite, úsporku, dokonce i normální žárovku,má stejný hodnoty podle některých growerů je nej sodík-největši výnosy,ale stejně záleží na zkušenostech, můžeš jako dobrej machr dostat více gramů z úsporky jak začátečník se sodíkem .......to je vše na tobě co se ti bude zdát fajn

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 22-12-2004 v 17:43 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 104

jo a je fakt že ta zářivka je sakra drahá.....já kupoval do své menší pěstírny 150cm a to coolwhite 58W stál 48kč a daylight stál 53kč nebo tak nějak....napiš cos to koupil aspoň se bude vědet

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 22-12-2004 v 17:51 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 105

p.s. končím tady prudit ale je asi blbost dát do skříně xenonové výbojky do aut,co?přemýšlel někdo nad tím?

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 22-12-2004 v 17:54 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 106

ragazzo: my dva bychom si odsouhlasili cokoli .
nad xenonkama jsem už taky přemýšlel...ale zjistil jsem, že je to potažmo to samý jako zářivky..jen dražší....ale když se nad tím opětovně zamyslím...xenon má málo červený-doufám...ale je pravda, že toho světla dává DOST...ale to už jsou podle mě takový nápady, jako proč nedosvicovat svíčkama.. xenon by určitě taky šel...tak to zkus...já ti to pak odsouhlasim
ŠŤASTNÝ A VESELÝ(hádejte po čem )VŠEM

GREEN PEACE

Old Post 23-12-2004 v 19:59 PM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 107

hawk.cz: tak jo pokusím nad tím zapracovat,ale rozhodně ne v nejbližší době pac nemám moc času...fakt xenon by byl zajímavý...uvidíme

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 26-12-2004 v 17:38 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 108

je dobrá kombinace na růst sodík a zařivka ze zverimexu na květ??za odpověd prědem dik!!Mír

Old Post 28-12-2004 v 09:33 AM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 109

zalezi co je to za zariwku ale sodik je naqet to je jistota na rust metalhalid nebo zariwky coolwhite
jedina zariwka naqet kera bude mit zaruceny ucinek a to tworbu priskyrice je od narvy repti light se zwysenym mnozstwim uw zareni kery stimuluje tworbu priskyrice
mear vlček

Old Post 28-12-2004 v 10:25 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od aaaaa
je dobrá kombinace na růst sodík a zařivka ze zverimexu na květ??za odpověd prědem dik!!Mír


To spis sodik na celou dobu. Rust i kvet.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 28-12-2004 v 10:35 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 111

mno, já nevim, ale jestliže má možnost výběru, tak bych dal modrý zářivky(čím víc tím líp) nebo MH na růst a sodík až na ten květ....podle mě je to určitě lepší než sodík na celej...pokud má ovšem možnost výběru,,,,

GREEN PEACE

Old Post 30-12-2004 v 08:26 AM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragazzo
Stálý Člen

Karma uživatele ragazzo - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 112

jo a hle slysel sem ze kdyz mas sodik tak na tu samou aparaturu muzes hodit i MH ale na to sou tu special fora tak jen cist a cist :-) a fakt sodík na kvet i rust ne to moc neni hezky. nesem pro to...

to all: hodne zdravi stesti huleni a cehokolif do roku2005

Znáte něco lepšího než se zhulit?já jo sakra dobře se zhulit

Zákon vyplívající ze života: Život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích ...

Old Post 05-01-2005 v 13:47 PM
ragazzo je offline   Profil uživatele ragazzo   Find more posts by ragazzo   Foto galerie člena ragazzo   Click here to Send ragazzo a Private Message   Add ragazzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8170080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív