Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Má Čtvrtá Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 97

čau dripaři ,
máš to samo móóóc koukatelný, ale zajímá mě to přivazování.Jestli se nepletu, přivazuješ pravidelně.Je to abnormální hmotou, nebo jsou slabý stonky?Funí ti tam non-stop silnej venťák?Jde mi o to, jestli je nemožné mít rostliny silné za každých okolností...

dík a měj se
Apo

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 31-10-2005 v 18:23 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Příspěvek č. 98


citace:
Původní příspěvek od Radovan
Jo jo moc pěkny jen at tam je hodně fotek jen jestli až budeš přiště davat fotečky tak jestli by tam mohlo bejt třeba jen 2 přirovnaní třeba zapalovačem nebo krabičkou jinak nádhera.



Díky pro příště se polepším a nafotím detaily s předmětem.

Našel jsem zatím jednu fotku s metrem sice je deset dní stará ale pro zatím stačí.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 01-11-2005 v 18:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné INFO Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
čau dripaři ,
máš to samo móóóc koukatelný, ale zajímá mě to přivazování.Jestli se nepletu, přivazuješ pravidelně.Je to abnormální hmotou, nebo jsou slabý stonky?Funí ti tam non-stop silnej venťák?Jde mi o to, jestli je nemožné mít rostliny silné za každých okolností...

dík a měj se
Apo



Tobě taky díky moc no nevím jak to myslíš s tím že přivazuji pravidelně .Přivazuji podruhé a to jenom díky tomu že mám skoro stejný model jako jsem měl při prvním přivazování-(SKUNK #1 ).Jinak máš pravdu ,je to i tím že jsou palice těžké a i kvůli slabším stonkům .Nevím jak to vyřešit,ale asi to bude tim modelem..Jestli myslíš větrák na ofuk rostlinek,tak ten mám na časovači naprogramovaný na 15min-ZAP a 15min-VYP a jestli máš na mysli odtah s pěstírny,tak ten mám 24/h-ZAP

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 01-11-2005 v 18:41 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 100

Ahoj MANHUNTTe - máš to zase celkem moc vydařené - jsem zvědavej na výnos a kvalitu materiálu
Jinak neuvažuješ pro příště si zakoupit stínidlo INDUSTRIA ?

Nemyslim tim celej komplet kterej se prodává za 8-9 tisíc ale čistě jen ty plechy které holanďani implementují do těch svích Industrií - tenhle reflektor totiž důmyslně prosvítí plochu 1m x 1m a stojí jen 900,- třeba v STGčku na synkáči je mají mohu jedině doporučit chlape

Peez&GudlaK

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 01-11-2005 v 19:05 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT



Tobě taky díky moc no nevím jak to myslíš s tím že přivazuji pravidelně .Přivazuji podruhé a to jenom díky tomu že mám skoro stejný model jako jsem měl při prvním přivazování-(SKUNK #1 ).Jinak máš pravdu ,je to i tím že jsou palice těžké a i kvůli slabším stonkům .Nevím jak to vyřešit,ale asi to bude tim modelem..Jestli myslíš větrák na ofuk rostlinek,tak ten mám na časovači naprogramovaný na 15min-ZAP a 15min-VYP a jestli máš na mysli odtah s pěstírny,tak ten mám 24/h-ZAP


Hehe, sem teď zrovna čuměl na ty dva growy, tak sem si nějak odvodil že přivazuješ pravidelně no .Myslím, že nic nebrání tomu, abys měl ten ofuk zaplej taky nonstop,možná by to i pomohlo.

sorethroat: čau, já jsem uvažoval právě o největší industrii, ale poslední dobou se mi zamlouvá víc křídlo s rozptylkou (wing).I ten plech je prej odrazivější...co myslíš?

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 01-11-2005 v 19:25 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 102

for sorethroat

Díky kámo

Můžeš mi poslat odkaz?Docela mě to zaujalo,pochopil jsem to správně-ty stínidla prosvěcují kytky s boku nebo ze shora

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 01-11-2005 v 19:35 PM

Old Post 01-11-2005 v 19:30 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 103

for Apofiss

,to právě nemůžu docela se zahřívá a nemá cenu si ke konci dokupovat NEW

Old Post 01-11-2005 v 19:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička Takže pánové... Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
sorethroat: čau, já jsem uvažoval právě o největší industrii, ale poslední dobou se mi zamlouvá víc křídlo s rozptylkou (wing).I ten plech je prej odrazivější...co myslíš?


mmm - myslim že ty industrie jsou opravdu dobrý - alespoň podle poměru ceny a výkonu kterou dokážou osvítit krásně a rovnoměrně plochu 1m2
Ty stínidla (Adjust-A-Wing) /neboli rackové/ o kterých se ty tady zmiňuješ, jsou zajisté určitě taky velice dobré - ale ta cena už nejni tak příznivá jako u těch industrií

viz.:
Industria proklepávené - 900,- czk
Adjust-A-Wings (small) 250-400W - 2.990,- czk

tzn. Že za cenu jednoho toho racka si koupim úplně novej 600W KIT s novou výbojkou a s INDUSTRIÍ takže asi tak - toď můj názor na racka


citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
Můžeš mi poslat odkaz?Docela mě to zaujalo,pochopil jsem to správně-ty stínidla prosvěcují kytky s boku nebo ze shora


Ne-e kámo, jsou to pouze horizontální reflektory ty INDUSTRIE.

Odkaz? tak třeba www.growing.cz nebo www.hydroponic.cz tam je určo seženeš

A tady se můžeš pokochat třeba tim jak si masér z OG zapojil rovnou 4 industrie lineárně za sebou nad kokosovej drip

2.4k Coco Slab, PowerPlant, Grow&Show

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 02-11-2005 v 12:32 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Palec nahoru jojoj Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Mementor
ad INDUSTRIA
čistě ten plech vypadá asi takhle - myslíš tohle sore ?


Myslim přesně tohle kámo super na rozptil fotonů v boxu hehe...

Tady je popis stínidla INDUSTRIA ze stránky greenhome.cz

Reflektor pro odraz světla s rovnoměrným rozptylem světla, vyrobený podle profi lampy - Industria. Stínidlo industria je vyrobeno z kvalitních materiálů. Odráží kolem 95 vyzářeného světla. Ve svém středu má umístěnou speciální rozptylku světla, která zaručuje rovnoměrnou distribuci světelného toku k rostlinám.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 03-11-2005 v 16:38 PM

Old Post 02-11-2005 v 17:25 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radovan
Stálý Člen

Karma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% PěstitelskáKarma uživatele Radovan - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 106

MANHUNTT:Jak pak to roste?Nějake nové fotky nejsou???Dík Radovan

Old Post 06-11-2005 v 15:26 PM
Radovan je offline   Profil uživatele Radovan   Find more posts by Radovan   Foto galerie člena Radovan   Click here to Send Radovan a Private Message   Add Radovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 63 DNÍ NA KVĚTU Příspěvek č. 107











Zdravím všechny


Dneska jsem dělal proplacha při té příležitosti jsem nafotil zase nějaké new fotos.Od zítra nasazen Final Solution s Ph -5.80 na kterém to nechám asi 5 -10 dní a potom kosim.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-11-2005 v 18:56 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné ------PLÍSEN------- Příspěvek č. 108






Bohužel jedna palice napadená plísní.......................... ale na druhou stranu alespon je na ochutnávku

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-11-2005 v 19:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 109

cauve..
mno tak zase nakonec japonec....mohl by jsi mi prosim vyfotit tu skrin nejak tak celkove?..chtel bych videt co nakonec udelaly ty kytky kdyz byli tak velke....diky
amalka:proc previcur?..

jinak ta siska na dlani je fak krasa..

Old Post 06-11-2005 v 21:37 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 110

for:amalka

díky chlape

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 07-11-2005 v 15:13 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
cauve..
mohl by jsi mi prosim vyfotit tu skrin nejak tak celkove?..chtel bych videt co nakonec udelaly ty kytky kdyz byli tak velke....diky

jinak ta siska na dlani je fak krasa..




Čus,díky kámo jenom nechápu jak to myslíš co by měly jako udělat snad né rozbořit?

Ještě to pořád jede bráchoo.

Old Post 07-11-2005 v 15:16 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 112

Nelituji,ale už ho nikdy nechci je sním hrozná piplačka.jinak asi pořádně nečteš že nevíš že jedu 64 den.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 07-11-2005 v 16:37 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2042070 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív