Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Čím napájíte 12V větráky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 97

na kondiku nezáleží stači tam klidne 500uF ale jednodučí regulovatelný zdroj neseženete.

Old Post 05-03-2006 v 14:08 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEy
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEy - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 98

ja si taky myslim jako Risan ze staci 500uF a pude to ...

LIVE IN PEACE

MINI BOX Dual Spectrum 25W warm white9W cool white

LIVE IN PEACE

komu se nelení tomu se ZELENÍ

Old Post 15-03-2006 v 06:33 AM
PEACEy je offline   Profil uživatele PEACEy   Find more posts by PEACEy   Foto galerie člena PEACEy   Click here to Send PEACEy a Private Message   Add PEACEy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PEACEy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 99

docela by me zajimalo, jakej mate nazor na napajeni ventilatoru vysokoproudovym adapterem (1A) namisto zdrojem z PC ci podobnym trafem... napr. na www.ele.cz prodavaji adapter s moznym proudovym zatizenim 1A (coz by melo v pohode vystacit na napajeni 5 prumernejch ventilatoru) za pouhych 203Kc s DPH

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 30-08-2006 v 21:31 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
degezzz
Nový Člen

Karma uživatele degezzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 100

necital som cely tento thread ohladom napajania pc vetrakov len prvu zakladnu otazku takze odpoved je asi takato :
riesilo sa to na jednom pc fore :
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=40560

schema zapojenia (je uvedena aj na fore ale pre tych ktorym sa nechce hladat) :
http://moon.felk.cvut.cz/%7Epjv/Jak/_tech/t409/mus.gif

a ak nie ste moc do fyziky tak ked kamarat pride popytam ho nech skusi nejaky navod na zostrojenie toho podrobnejsie napisat on to skladal .. tod vse hadam pomoze

ZAKAZANE OVOCIE CHUTI TOTO SU PLODY LEN PRE VYBRANYCH LUDI

Old Post 01-09-2006 v 10:44 AM
degezzz je offline   Profil uživatele degezzz   Find more posts by degezzz   Foto galerie člena degezzz   Click here to Send degezzz a Private Message   Add degezzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joly
Stálý Člen

Karma uživatele Joly - 81% PěstitelskáKarma uživatele Joly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 101

4C3: Na adaptéri je dôležité výstupne napätie a výkon ktorý dokáže dlhodobo dodávať bez toho aby sa poškodil.
Takisto sa často na ventilátore píše, kolko odoberaju prudu pri menovitom napeti. Takže súčet týchto prúdov by nemal presahovať prudove zataženie adaptéra.
PS: Ja osobne napajam vent. a čerpadla pomocou AT zdroja (250W). Mám tak okamžite k dispozicii 12V,5V a 3,3V (12V a 5V do vysokého zaťaženia). No a moja osobná skúsenosť je že PC zdroj v pohode obslúži aj čerpadlo z autobusu na 24V (nejede sice na plný výkon ale na to polievanie par krat za deň bohate stačí )

Cannabis - keď sa z dospelých ľudí stávajú deti

Old Post 01-09-2006 v 14:08 PM
Joly je offline   Profil uživatele Joly   Find more posts by Joly   Foto galerie člena Joly   Click here to Send Joly a Private Message   Add Joly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 102

jsem na tom podobně jako klaun akoráto něco slabší jen 1.5A je to bes of mam ho z gesu viz my deníček mír vekoňto být muhehe

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 19-09-2006 v 16:57 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G-man
Stálý Člen

Karma uživatele G-man - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 56  

A co použít kondenzátor?? Příspěvek č. 103

Jak je znamo kondenzator působí jako odpor při použití střídavého napětí, tak já používam kondezator+ diodu na usměrnění. Výhodou tohoto zapojení je že na kondezátoru nevznikají takové ztráty jako na odporu.

Tož včíl frčím na SON-T plus 250w

Old Post 08-10-2006 v 18:36 PM
G-man je offline   Profil uživatele G-man   Find more posts by G-man   Foto galerie člena G-man   Click here to Send G-man a Private Message   Add G-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keny77
Nový Člen

Karma uživatele keny77 - 12% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 104

ja ho mam za 150 a je v pohode z elektra

Old Post 25-11-2006 v 14:41 PM
keny77 je offline   Profil uživatele keny77   Find more posts by keny77   Foto galerie člena keny77   Click here to Send keny77 a Private Message   Add keny77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

já mám zapojené 2 PC větráčky Cooler Master na staré nabíječce z mobilu! přesněji ze siemensu A52 ale to je jedno jakou použijete! jen stačí ustřihnout ten konektor co strkáte do mobil a jsou tam dva drátky! ted máme pc větráčky ty mají 3 drátky popřípadě jen 2 ale ty co mají tři tak tam jsou červený,černý a žlutý my použijeme jen červený a černý!! žlutý je tam na regulaci otáček točí se pak pomaleji! takže zapojíme červený a černý drátek na ty dva z nabíječky! a fičí nám větrák já mám 2 pc větráky na jedné nabíječce myslím si že by to utáhlo i 4 ty větráčky točí se mi stjejně rychle když tam mám zapojený jeden větráček tak jako když tam jsou dva! je to jednoduché a nemusíte utrácet těžké prachy za nějaké trafa! myslím si že každý doma najde nějakou přebytečnou nabíječku ale když ne tak v bazaru jich mají plno za pár kaček! peace....

Old Post 27-12-2006 v 16:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 106

Mám trafo 20V cca 200VA, Valím to přes násobič napětí a dělám z toho symetrický napětí +- 24V,dál to stabilizuju:
+12V/2A
-12V/1A
+12V/10A
První dva sou na na napájení operáků a menších větráků
ten stabilizátor na +12V/10A má výtstup posílenej tranzistorem (KD503) tím napájím zavlažování - mám to na čerpadýlko z odstřikovačů

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 05-01-2007 v 23:14 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 107

Zrdavim ...Ja napajim vetrak zdrojem ktery sem si postavil ve skole(mechanik elektronik)...30V/3A cos mi slouzi i k napajeni digitalniho teplomeru(take postaven ve skole(50kc)...Cena me vysla cca na 500-700kč(zdroj)-Jelikoz Trafo je asi neidrazzsi zalezitost.Mam od toho vsecky schemata a navod tagze pokud na nekdo chut dejte vedet postu mu detaily

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 06-01-2007 v 08:27 AM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

stačí zajít do jakéhokoliv elektra a říct jim tam s čím máte problém a oni vám dají trafo kde se dá regulovat napětí a můžete na to napojit i 4 PC větráčky oni vám určitě rádi pomůžou!

Old Post 06-01-2007 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 109

trafem z compa ) sice trosku predimenzovany, ale da se trosku i ovladat a mam na tom zapojeny fsechny vetraky ve skrini plus dalkac )

Old Post 20-02-2007 v 11:07 AM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 110

jeden velkej nejvic oldskul vetrak z kompu na odtah,dva pc vetraky na chlazeni vybojky,dva na pritah, a tri dalsi kery mi hazej kytkama.
napajeni:chlazenui lampy a cirkulacni vetraky z pc zdroje"PHIHONG"
a zbytek z adapteru k discmanovi

...#77

Old Post 23-02-2007 v 00:32 AM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
O.o
Nový Člen

Karma uživatele O.o - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 111

Tak dneska sem si koupil Univerzální regulovatelný adaptér ...a hned jsem zkoušel zapojit muj vetráček SUNON http://www.ges.cz/?page=index&of=1&...sid=GES07102418
normálně fungoval, pak sem ho vypojil a po chvili zapojil znova ... ale zřejmě obráceně ... nevim jak .. ale prostě přestal fungovat ... ted se vubec nerozeběhne ... takže se ptám ... to je ted větráček za 8 pětek už prostě odepsanej? .. kuli 2 vteřinám špatnýho zapojení?

Old Post 01-03-2007 v 14:02 PM
O.o je offline   Profil uživatele O.o   Find more posts by O.o   Foto galerie člena O.o   Click here to Send O.o a Private Message   Add O.o to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groweman:-)
Nový Člen

Karma uživatele groweman:-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 112

ahoj mám doma velkej 500w ati zdroj od poce ale nevim jak se to má s odběrem odebírají si zdroje maximum výkonu a nebo si ze sítě berou jenom tolik jak velká je zátěž?

Old Post 01-03-2007 v 19:46 PM
groweman:-) je offline   Profil uživatele groweman:-)   Find more posts by groweman:-)   Foto galerie člena groweman:-)   Click here to Send groweman:-) a Private Message   Add groweman:-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8623730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív